Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy pajaczki to poczatek choroby zatorowo zakrzepowej lub zylakow

Polecane posty

Gość gość

Codziennie pojawiaja mi sie nowe, najdluzsza fioletowa zylka-pajacek ma 4 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to moze byc poczatek choroby. Idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tak z innej beczki polecam wam nowy serwis aukcyjny na którym można kupić np. laptopa za 20 złotych : tniesz.pl/tanielicytacje Polecam serwis, póki co mało użytkowników i łatwo się wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile wiem to pajaczki to problem kosmetyczny, problemem medycznym sa zylaki. Mialam zylak usuniety, lekarz nie przejmowal sie pajaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jest sens usuwac pajaczki? Tzn koszt usuniecia z jednej nogi calej to chyba 1500 zlotych - laser. Ale jak mam do tego sklonnosc to p[ewnie za jakis czas pojawilyby sie nowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na jaki? Nie pale, pije raz na pol roku jak jest okazja, nie jadam jakos strasznie zle (slodycze lubie ale nie zapycham sie nie wiadomo jak), chodze na fitness 2x na tydzien i do pracy mam 1km na pieszo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również uważam że to może być początek żylaków. Najlepiej zapobiegać niż leczyć dlatego udaj się jak najszybciej do jakiegoś fachowca. Jeśli jestes z okolic Katowic mogę polecić Ci http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej się udać do lekarza a nie pytać na forum ;) Ja byłam niedawno ze swoimi w http://www.krefft-laser.pl/ we wrocku i niedługo będę miała zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pajączki to moze być początek żylaków. Przede wszystkim powinnaś sie z tym udać do chirurga naczyniowego (http://chirurgnaczyniowygdansk.pl/) i wtedy bedziesz wiedziała na ile to poważne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalliannna
mi tez pojawiły na kolanach i na łydkach w zgięciach tak jak się siada zakładając noga na nogę. Nie są jakoś bardzo duże, ale widzę, ze odkąd skończyłam 30 lat to zaczęło ich przybywać. Podobnie mam na twarzy, szczególnie koło nosa i na policzkach. Na nos to już się umówiłam do kosmetyczki na zabieg laserowy - 100 zł, na nogi na razie kupiłam żel na pajączki galveox soft, smarowałam 3 dni, więc za dużo nie powiem z wyjątkiem tego, ze fajnie pachnie i dobrze się wchłania, i dobrze nawilża skórę. Jak nie pomoże też się zdecyduję na inwazyjny zabieg. Tylko jaką wielkośc powinny mieć takie żylaki/pajączki żeby iśc do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taamaraz
Kalina chyba chodziło ci o galvenox soft? Mam ten sam problem, coraz więcej pajączków i boję się, ze będę miała jak moja mama i babcia, okropne i brzydkie żylaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriters
Ktoś stosował ten żel galvenox soft i może coś więcej powiedzieć na jego temat? Sporo dobrych opinii już słyszałam/ czytałam ale chciałabym poznać Wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviannna
też dopiero kupiłam (ten galvenox) - super pachnie i dobrze się wchłania. Mi pajączki wyszły na udach, więc nie jest tragicznie i tak krótkich spódniczek nie noszę. Mam takie drobniutkie, czerwone niteczki. Koło nosa też, ale to bardziej od wyciskania popękały mi naczynka. Na twarz kupiłam sobie ten reklamowany krem, ale rezultatów po nim nie mam żadnych i koło nosa zrobię sobie laserowe zamykanie naczynek. Podobno bardzo boli, ale za to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajączki to jeden z objawów niewydolności żylnej. Innymi są między innymi kurcze nóg, pieczenie, ból kończyn i występujące nocne kurcze. Aby zapobiec rozwijaniu się choroby należy zadbać o zdrowy, aktywny tryb życia, unikać niewygodnego obuwia, długotrwałego siedzenia lub stania oraz gorących kąpieli. Na zmęczone, obolałe nogi pomogą odpoczynek z nogami w górze i masaże. Terapię warto wspomóc preparatami zawierającymi diosminę. Diosminex Ulga w żelu to kosmetyk dla tych, którzy mają problem ze zmęczonymi, skłonnymi do pajączków nogami - dzięki diosminie wzmacnia naczynia krwionośne, a jednocześnie dba o wygląd nóg. W razie występowania kurczów, bólu nóg i pieczenia wskazany jest Diosminex w tabletkach. Dzięki posiadaniu w składzie zmikronizowanej diosminy wchłania się z przewodu pokarmowego aż w 70%. Inne preparaty tego rodzaju zawierające diosminę wchłaniają się w około 20-30%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×