Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy po 30 można spotkać miłość

Polecane posty

Gość gość

Praca dom - ta sama trasa od lat. Codziennie praktycznie te same twarze. Te same czynności. Monotonia. Czy w takich warunkach można spotkać kogoś? Tak, aby zacząć układać sobie życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nic nie wiadomo. Życie lubi zaskakiwać :) Good luck:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nas już niczym nie zaskoczy? Czas szybko umyka. Możemy nie zdążyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tak mam,praca, dom ,zona a milosci brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie popadają w rutynę. Ciężko im potem zmienić nawyki, gdy pojawi się ktoś na ich drodze. Tak chodzę po swoim mieście i widzę tylko młodych ludzi. Gimnazjaliści, licealiści i studenci. Gdzie się podziewają samotni po 30? Czyżby gdzieś utknęli na trasie DOM - PRACA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 30-stce samotnych to raczej niewielu. A jak są to siedzą w domach oddając sie swoim codziennym zmaganiom: pilot-piwo-telewizor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotni z drugiego obiegu?Z mniejszymi wsamaganiami, tylko ze przesadnie ostrozni. 30tka to bardzo atrakcyjny wiek,kobiety nabywają wyrazu, kotki z gracją i nutą subtelności. Pychotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
da się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzi wolnych jest duzo, po 30tce tez, ale nie kazdy chce sie wiazac, zreszta to kwestia szczescia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, że można. Pod jednym warunkiem. Jeśli do tej pory się przed miłością uciekało, specjalnie wybierając miejsca i czas, w których ona nas nie dopadnie, to wreszcie trzeba odwrotnie, trochę za nią pogonić. Nie, samo dreptanie w miejscu nic nie da. Bo miłość jest, tyle że czasem bardzo szybko ucieka, musisz nauczyć się, w jaki sposób ją dogonić i złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość? Im czlowiek starszy tym trudniej, bo robi się mniej naiwny i bardziej racjonalny. Może nie miłość ale stabilnego partnera jak najbardziej. A najłatwiej seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze po 30-stce mozna spotkac milosc. Ja mojego obecnego meza poznalam w wieku 33 lat. Poznalismy sie przez internet. Dzis jestesmy malzenstwem i mamy 9- miesieczna coreczke. Na milosc nigdy nie jest za pozno i po 40 - rscte mozna kogos poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość poznajemy w każdym wieku nie ważne 20, 30, 40 .50, 60 ,nawet 70 lat..Wybierz się gdzieś do kina czy kawiarni na spacer na rower w każdym miejscu można spotkać miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30latka____________________
Mówi się, że ok 30 kobiety przechodzą coś na kształt kryzysu wieku średniego. Robią bilans zysku i strat. Porównują się z innymi. Pewnie coś w tym jest. A czy po 30 można spotkać miłość? To chyba szczęście jak w ruletce. Jednym się udaje, innym nie. Ale o takie prawdziwe zauroczenie to chyba trudno. Jak ktoś już napisał, człowiek staje się mniej naiwny. Widzę to po sobie. Coraz mniej facetów mi się podoba. Nie czuję tych motyli w brzuchu. A być z kimś na siłę nie da się. Zresztą po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 30 można spotkać miłość, wszystko zależy od szczęścia. Mogą być pewne przeszkody - mniejszy trochę wybór, bo więcej ludzi po 30 w związkach/małżeństwach czy jakaś tam monotonność dnia codziennego - praca, dom, stałe towarzystwo. Choć z moich obserwacji wynika, że więcej jest wolnych fajnych kobiet - nie decydują się brać pierwszego lepszego i dobrze, że się nie decydują!! Trzeba unikać wiecznych piotrusiów panów co wiecznie imprezki, chłopców. Ale też bywają fajni i wolni faceci po 30. Mam takich wśród znajomych - niektórzy prawie jak ideały - przystojni, zaradni, dobrze zarabiający, z poczuciem humoru, inteligentni, z zasadami, którzy popadli w jakąś tam rutynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze po 30tce dla kobiety wazniejszy jest sex niz zwiazki, najlepiej faceta do lozka sobie znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie nie mozna, przynajmniej nie bedac zwyklym szarym obywatelem. Jesli jest sie piekna kobieta, taka naprawde piekna, ma sie dziesietki znajomych zapraszajacych na rozne wyjscia, imprezy - to wtedy tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można, jak najbardziej -:) I po 40 można i po 60 kogoś w senatorium można wyrwać-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale też bywają fajni i wolni faceci po 30. Mam takich wśród znajomych - niektórzy prawie jak ideały - przystojni, zaradni, dobrze zarabiający, z poczuciem humoru, inteligentni, z zasadami, którzy popadli w jakąś tam rutynę. xxx taaa i pewnie albo geje albo dziffkarze korzystający z usług prostytutek, bo jakby naprawdę byli tacy super to już dawno by mieli żony w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można spotkać miłość po 30-tce, wówczas smakuje jak najlepsze wino. Pojawia się tak po prostu, sztuką jest jej nie stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyznam
taaa i pewnie albo geje albo dziffkarze korzystający z usług prostytutek, bo jakby naprawdę byli tacy super to już dawno by mieli żony w tym wieku xxx Nie mierz wszystkich swoją miarą... Nie wszystko jest zawsze takie łatwe i proste... Mężczyzna też może mieć wymagania, może nie wiedzieć gdzie szukać fajnych kobiet czy liczyć, że same się znajdą... Z własnego doświadczenia piszę, że najwięcej dziewczyn/kobiet poznałem na studiach. Nie myślałem wtedy o małżeństwie, dzieciach, w sumie uważałem się za młodego i że jeszcze to mam przed sobą. Studia minęły, praca, stałe towarzystwo... Czas, który i tak szybko biegnie raptem przyśpieszył... i nagle mam 31 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pozagaduj do kolezanek ze studiow o ile masz facebooka czy cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studia to już przeszłość, trochę lat minęło... Nie piszę tutaj żeby wyżalić się, czy powiedzieć, że jest mi smutno. Tak do tego wszystkiego nie podchodzę. Czuję się dobrze. Choć chciałbym mieć kogoś, kogo obdarzyłbym swoją wielką miłością, energią jaka drzemie we mnie. Po prostu chodziło mi, że po 30 także mogą być fajni, wolni faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym wieku można spotkać miłość nie ma reguły masz 20 czy 50 lat strzała amora cię dosięgnie i po tobie. Mówią ze ta miłość w starszym wieku jest niepowtarzalna jedyna w swoim rodzaju dużo starszych ludzi się zakochuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja poznałam kogoś dwa miesiące przez 30tymi urodzinami, on 4 lata starszy ode mnie. Jesteśmy w sobie zakochani, a czy zakochanie przerodzi się w miłość to czas pokaże. Jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się i z każdym rokiem jest tylko gorzej. ostrożność i strach przed cierpieniem powodują że wpadamy w otchłań samotności z której nie potrafimy się później wydostać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×