Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy pracować po 12h bez przerwy za

Polecane posty

Gość gość

ok.9.000-12.000zł???? czy to jest możliwe aby cięzko pracować bez minuty przerwy 6 dni w tygodniu po 12h? czy ktoś tak żyje i zechce się podzielić spostrzeżeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałem w Belgii 7 dni w tygodniu po 17,18h dziennie.16 tys miesięczniexNie polecam.xA i nie ma takiego czegoś jak praca bez chwili wytchnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest taka praca więc jak nie masz pojecia to nie wypowiadaj się jestem rehabilitantem i pracuję 10h BEZ PRZERWY nawet 1 minuta bo kontrakt jest tak rozpisany, że muszę przyjmowac pacjenta pzrez 30 minut jeden wychodzi i już w drzwiach stoi kolejny i nie masz dla siebie nawet 1 minuty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak idę do wc miedzy 1 a 2. pacjentem to załatwiam wszystko w 3 sekundy i jeszcze muszę przepraszac za opóźnienia bo sfochowani ludzie już gadają, że czas ich terapii skracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Ale to taka w miarę lekka praca :PJa mówiłem o pracy fizycznej a nie jako jakiś doktorek czy uj wie kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca fizyczna jest dla nierobów i patologii ja już wiem jak robole pracują kończyli kłaśc u nas podłogę.. 1 pasek długości 1,2m kładli we dwóch 4,5h. za każdym odwiedzeniem ich siedzieli uwaleni na podłodze i ryczeli śmiechem do swoich smartfonów buraki i nieroby fizyczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Masz ból d**y bo wykorzystała cię jakaś firma? :D To jest własnie ta za/je/bi/st/a różnica miedzy nami :PJa sobie sam wyremontuje mieszkanie bo umiem a ty będziesz dymany od tyłu przez każdą firmę bo nie masz o tym zielonego pojęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem dymany tylko szpital w którym pracuję jak już :-D ja dom sobie sam wybudowałem i wyremontowałem bo do takich prostackich spraw nie trzeba wielkich umiejętności każdy idiota to potrafi :-P ale jakbym drugi raz stawiał dom, to wolałbym zapłacić takim nierobom żeby babrali się w tym syfie a sam zajac się zarabianiem lepszych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkie pojecie tzreba mieć żebvy głupie panele ułożyć hahaha rzecyzwiście albo płytki :-D no faktycznie magia :-D nieroby po prostu macie robotę, bo ludziom się nie chce babrać w tym kurzu, pyłach, brudach i smrodach nawdychasz się tego g****a a potem płuca do wymiany :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - niech Pan nie dyskutuje z takimi. Uczyć im się nie chciało a pretensje do całego świata i taki "doktorek" to dla nich "sól w oku". Też jestem z tych "wykształconych" (tylko w innej dziedzinie) i wiem jak praca polegająca na kontakcie z ludźmi wygląda. Czasem mam wrażenie, że demokracja uderzyła Narodowi do głowy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Skoro nie trzeba wielkich umiejętności to zrób to sam :) Ja nie pracuje przy wykończeniówce :Dxgość dziś - W przypadku paneli to akurat się zgodzę ale z kafelkami to już inna bajka bo każdy niby potrafi ale i tak to spi/er/do/li :DxWszystko kierujecie niby w moją stronę a ja mam niewiele wspólnego z tego typu pracami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.11- Wszystko kierujecie niby w moją stronę a ja mam niewiele wspólnego z tego typu pracami. To dlaczego rzucasz się tu "jak poparzony"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Bo irytuje mnie wasze zachowanie :PŻadna praca nie hańbi nawet ta fizyczna.Ja pracuje przy montażu anten z sieci play aby takie ziutki jak wy miały najlepszy zasięg LTE w swoim srajfonach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
montaż anteny oooo woooww wooowwww ja mam zwykłą starą nokię mimo że zarabiam powyzej 10 tyś. i nie potzrebuję żadnych fonów ;-) i ty też nie jesteś mi potrzebny za to ja tobie z pewnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUDZIE a co w kwestii pytania w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.20-"Żadna praca nie hańbi nawet ta fizyczna." Należę do tych tzw. "ziutków" i powiem Ci, że zgadzam się z Tobą, ale prawda jest taka, że ci "fizyczni" (jeśli chodzi o fachowość, solidność i jakość wykonywanej pracy- nie wspominając o PUNKTUALNOŚCI- bo czeka się na nich czasami pół dnia zanim raczą przyjść ) to flejtuchy i patałachy, choć przyznaję... zdarzają się wyjątki! Pozdrawiam. "Ziutek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Pycha kiedyś cię zgubi :) xTy zarobisz legalnie te 10 tys a ja zarobie je nielegalnie ch/u/j/a robiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś LUDZIE a co w kwestii pytania w temacie? Temat jak zwykle się "rozmył" i stał się pretekstem do ostrej dyskusji na zupełnie inny temat. Jak to zwykle na Kafe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Widocznie źle trafisz :P Wystarczy popytać po znajomych jaką ekipę polecają a nie strzelać w ciemno i do domu wpuszczać jakiś alkoholików i nierobów :DxSą ludzie i bydło a Ty widocznie trafiałeś na to drugie i dlatego tak kiepska opinia ci się wyrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - Hisol- jakieś kompleksy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - np? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hisol dziś - Twoja odpowiedź 15.46 na to wskazuje. Ale zostawmy to, nie drążmy już tego i nie kłóćmy się tutaj. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Możliwe :P Nie każdy jest stworzony do zarabiania dużych pieniędzy :) Gdybym ja miał zarabiać jakieś 15 czy 20 tys miesięcznie to by mnie to zabiło :)xPozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś sie wypowie na temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje jak najmniej
praca tyle godzin nawet za milion to idiotyzm, szybko zdechniecie raczej, powodzenia ze złotą trumną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio rehabilitant pracuje za 10 tyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jfytth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gnhthh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co podnosicie mój temat skoro na temat się nie macie ochoty wypowiedzieć... jakby o d****h było i seksie analnym to by było już milion wpisów dziękuję za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda! zero zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×