Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są długowłose kobiety po 30 chodzące w mini lub szortach?

Polecane posty

Gość gość

Czy istnieją kobiety, które są po 30tce i: - chodzą w lecie w szortach lub krótkich spódnicach lub sukienkach? - mają długie włosy?? Chyba mało takich.... Tak jak ciężko już odnaleźć FSO Poloneza bez korozji i wyposażonego w klimatyzację i pakiet stylistyczny Orciari... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jest takich bardzo dużo, ja mam kilkanaście takich koleżanek. Sama mam włosy do pasa i noszę sukienki - lniane lub białe lub w kwiaty i krótkie jeansowe szorty, sandałki i długie kolczyki. Jestem często brana za osobę po 20-tce - może dlatego tak myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze, ale ja mało widuje takich. Przeważnie spodnie, lub długa suknia, brzuszek i krótkie włosy (trochę fryzura przypomina sklepową z mięsnego z lat 70).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja was wprawię w szok! Mam 48 lat, drobną, dziewczęcą sylwetkę, 170/60, chodzę sobie w szortach i w mini, gdy mam ochotę. Nikogo z mojego środowiska to nie dziwi a niejedna nastka może mi zazdroscić sylwetki. Włosy mam krótkie, gdyż tak lubię i w takich czuję sie dobrze. I co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmen
40 lat, czarne włosy po łopatki, długie, szczupłe nogi, płaski brzuszek, smukła, wyrzeźbiona sylwetka, opalone ciało. Dżinsowych, króciutkich szortów ma tyle, że wysypują się z szafy :) Niedługo powinna wrócić z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 lat długie włosy nie farbowane bo jeszcze jest naturalny kolor. Chodzę w szortach legginsach i sukienkach przed kolano. Krótkich mini nigdy nie nosiłam, bo krępujące, majtki widać przy schylaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest zadbanych po 30 kobiet. Ja szortów nie lubię ale spodniczki i sukienki tak no i szpilki :) włosy tylko długie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzą, tylko nie zawsze te które powinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kolczyk w pępku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlosy mam do lopatek, w mini nie chodzilam nawet w liceum niestety, nie moj styl, wole dopasowane olowkowe spodnice do kolan. BMI mam ponizej 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może 30 lat temu kobiety nosiły ...enki za kolano (pamietam ze zdjęć ja moja mama była młoda). A teraz? Chyba ze gdzieś na pipidowach ubierają się według „dorosłego” kanonu. Ale tak to w życiu nie widziałam żeby się jakaś kobieta celowo postarzala ubraniem bo już jest po 30. 

Smieszny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pewnie że chodzą! 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
Dnia 24.07.2017 o 14:30, Gość gość napisał:

No to ja was wprawię w szok! Mam 48 lat, drobną, dziewczęcą sylwetkę, 170/60, chodzę sobie w szortach i w mini, gdy mam ochotę. Nikogo z mojego środowiska to nie dziwi a niejedna nastka może mi zazdroscić sylwetki. Włosy mam krótkie, gdyż tak lubię i w takich czuję sie dobrze. I co teraz?

i tak trzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak

ja nie nosze gaci i pipki nie myje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FSO xD

Ja mam FSO Poloneza BEZ korozji, ale to wersja eksportowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssd

A co ma do tego Polonez???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiscie

Kolejny zabawny topik. Mnostwo kobiet po 30tce nosi krotkie szorty i ...enki. Zwlaszcza te szczuplutkie, o "nastoletniej" sylwetce, ktore wygladaja na 10lat mniej.  Kobieta nie ubiera sie wzgledem wieku, tylko wedle sylwetki i tego, na ile lat wyglada. Bo przeciez ludzie mijani na ulicy w metryke nie zagladaja i nie wiedza, ze np ta dziewczyna, ktora wyglada na 25 moze miec tak naprawde juz ponad 30lat, prawda?

A kobiet zapuszczonych, wygladajacych jak "sklepowe z miesnego" bedzie coraz mniej, bo to juz inne pokolenie. Takie, ktore ma wieksza swiadomosc dbania o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxx

Fakt, teraz starsze kobitki lepiej wyglądają niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×