Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są tu jakieś dziewice czy same z przebigiem? Poznam Kobiete

Polecane posty

Gość gość

od kobiety pada pytanie kiedy ostatnio uprawiałeś sex ? ... maskara ręce opadają szukam kogoś kto: nie wiedziałem ze jesteś taka prześliczna... Słodkie,.... dziękuję... taka piękność i niebanalna osoba mhm moje marzenie ja również wydaje się inny niż reszta Inny Pozytywnie Normalny da się ze mną porozmawiać Jest uprzejma ... no tak jestem normalny (zwyczajny) no nie wiem czy takich facetów interesują kobiety ... Ona powinna nie lubić typowych napaleńców i chamów, którzy myślą tylko o sobie usmiech.gif Na kasę tym bardziej nie lecieć ale ja jestem na coś napalony muszę się przyznać ale nie na sex-na ciepło z serca usmiech.gif i na herbatę czerwona no i szczerze to mi brakuje przytulania i jej tez powinno tego brakować Nie tylko Tobie tak szczerze tego brakuje, bo mi też .no tak szczerze to chciałbym czegoś więcej nie chce sobie niczego obiecywać ale liczę na głębszą relacje usmiech.gif z mila dziewczyna. każdy trochę czuję się troszkę samotnie, niby nie jesteś długo sam(a), ale tym bardziej czuję pustkę . byłoby milo budzić się rano i czuć lekki oddech unoszący kołderkę Obudzić się, popatrzeć na miłość swojego życia, przytulić się i patrzeć jak śpi... a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heibilehka1974qhgde
od kobiety pada pytanie kiedy ostatnio uprawiałeś sex ? ... maskara ręce opadają szukam kogoś kto: nie wiedziałem ze jesteś taka prześliczna... Słodkie,.... dziękuję... taka piękność i niebanalna osoba mhm moje marzenie ja również wydaje się inny niż reszta Inny Pozytywnie Normalny da się ze mną porozmawiać Jest uprzejma ... no tak jestem normalny (zwyczajny) no nie wiem czy takich facetów interesują kobiety ... Ona powinna nie lubić typowych napaleńców i chamów, którzy myślą tylko o sobie usmiech.gif Na kasę tym bardziej nie lecieć ale ja jestem na coś napalony muszę się przyznać ale nie na sex-na ciepło z serca usmiech.gif i na herbatę czerwona no i szczerze to mi brakuje przytulania i jej tez powinno tego brakować Nie tylko Tobie tak szczerze tego brakuje, bo mi też .no tak szczerze to chciałbym czegoś więcej nie chce sobie niczego obiecywać ale liczę na głębszą relacje usmiech.gif z mila dziewczyna. każdy trochę czuję się troszkę samotnie, niby nie jesteś długo sam(a), ale tym bardziej czuję pustkę . byłoby milo budzić się rano i czuć lekki oddech unoszący kołderkę Obudzić się, popatrzeć na miłość swojego życia, przytulić się i patrzeć jak śpi... a Jasne http://www.1link.pw/ffyB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nie ma sa same szmaty cichodaje i ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem dziewicą, ale ma 41 lat i nie jestem ładna,serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to worek na głowe ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 34 letnia dziewicą chodze do kosciola sex po slubie zainteresowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niezgodne z wiara katolicka np. taki ksiadz irek nie mial slubu a grzmocil jakas lafirynde nawet jej dzieciaka zrobil a teraz podejrzewaja ze ma jeszcze bekarty z innymi i to wszystko bez slubu nie wstyd ci lamac kanony wiary katolickiej? ksiadz ci przyklad daje jak wyglada zycie poboznego wyswieconego katolika a ty co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mówie zamknij jape k***o !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiądz zawsze może, a naiwne owieczki mają czekac do slubu i tylko ****nko pokreacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor: jako autor powiem co mnie to obchodzi co robi ksiądz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×