Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dermilla

czy to jest wyznacznik luksusu???

Polecane posty

Gość Dermilla

Witam. Sluchajcie, czy uwazacie, ze kupowanie odziezy tylko z naturalnych materialow (len, bawelna, skora), tylko skorzanych butow i noszenie bizuterii tylko srebrnej z kamieniami to wyznacznik luksusu albo tego, ze komus sie w glowie przewrocilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dermilla
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest wyznacznik
upodobań raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi27
nie, ja wole jedna porzadna rzecz ze skory czy fajne spodnie z lnu niz 10 gownianych bluzeczek z domieszka poliestru, szczegolnie latem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dermilla
Pytam, bo ja takie rzeczy nosze, ale to dlatego, ze lubie rzeczy wygodne. Nie moge wytrzymac w sztucznych ciuchach, skora mi sie poci, duzo chodze, wiec buty musza byc trwale i wygodne, a co do srebra, mam uczulenie na metale nieszlachetne :( Przyznam, ze wole kamienie od szkielek, ale mozna je kupic naprawde tanio, jak sie poszuka, buty mam z przecen (modele przecenione z 80 na 30zl itp), no za jedne dalam 199, ale mam tylko 6 par butow! Kolezanka ktora mi tak powiedziala ma ich 30!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest po prostu być może przekonanie o tym, że to jest jakikolwiek wyznacznik. Albo może wyznacznik niby lansu. Wyznacznikiem luksusu tak naprawdę wg mnie są samochody, domy z basenem, częstotliwość gry w golfa, piękny ogród, najdroższa biżuteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest wyznacznik
nigdy się nie zastanawiałam nad tym, czy noszenie butów ze skóry to luksus.Uważam, że to normalne, jesli się dba o swoje stopy. nie wyobrazam sobie plastikowych butów, ja za skórzane buty płacę i 300 zł jak trzeba chociaż wcale krezusem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to źle Cię zrozumiałem. To o czym Ty mówisz to logiczne myślenie, bo wiadomo lepiej kupić jedną parę porządnych butów, niż 5 par tanich. Tak samo ubrań itd. I takie osoby należy cenić - to nie jest jakieś wywyższanie się nad innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dermilla
Dzieki za opinie. Bo juz troche zwatpilam, uslyszawszy, ze udaje arystokratke i wybrzydzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to żaden luksus. Każdy kupuje to co lubi i na co go stać. Srebro przecież nie jest drogie. Lniane ciuchy? Gdzie tu luskus??? To ta Twoja koleżanka jakaś kompletna zazdrośnica musi być. Luksus to BMW dla żony i Audi Q7 dla męża, dom 250m2, wielki ogród, drugi dom nad morzem, basem za domem, karta klubowa na polu golfowym i ciuchy najdroższych marek (Chanel, Prada, Dior itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to żaden luksus. Każdy kupuje to co lubi i na co go stać. Srebro przecież nie jest drogie. Lniane ciuchy? Gdzie tu luksus??? To ta Twoja koleżanka jakaś kompletna zazdrośnica musi być. Luksus to BMW dla żony i Audi Q7 dla męża, dom 250m2, wielki ogród, drugi dom nad morzem, basem za domemi ciuchy najdroższych marek (Chanel, Prada, Dior itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×