Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jeden moment

czy to wypada - słuchawki na ulicy?

Polecane posty

witajcie drogie panie. uważacie, że wypada kobiecie po 30tce chodzić ulicami w słuchawkach na uszach w uszach i słuchać muzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to wypada. Bo niby kto określił, że kobiecie w pewnym wieku nie wypada słuchać muzyki przez słuchawki?? Poza tym dość często widuję ludzi w różnym wieku, którzy słuchają muzyki za pomocą słuchawek. Moim ulubieńcem chyba będzie pan, który słuchał muzyki przez słuchawki, a miał około 70 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulicami
w sluchawkach na uszach ???raczej niebezpiecznie chodzic . Ja mam 38 lat i slucham muzyki przez sluchawki aleeee chodze po chodniku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/firanka2010
dlaczego w Polsce ludzie pytają sie o różne rzeczy "czy tak wypada?",masz swoje życie rób z nim co chcesz i nie pytaj innych o zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonetka2
Ludzie w każdym wieku słuchaja muzyki. Słuchawki to chyba nie jest jakaś zniewaga ???? Rób to co lubisz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Ludzie w Polsce pytają czy wypada, bo są tak dziwacznie tego nauczeni. Smutne to, ale cóż poradzić. A pytam, bo wpadł mi do głowy pomysł, żeby kupić sobie takie słuchawki http://www.electro.pl/produkt-SENNHEISER_Sluchawki_HD_202_-46699,51.html Duże są, wręcz ogromne, ale co tam raz się żyje w końcu, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem należy
przełamywać stereotypy. Poddając się nim tylko je pogłębiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbeska
po ulicach to raczej nie wolno:)ale po chodniku bardzo proszę:) sama tak robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mój boże
:O To już się w głowie nie mieści po prostu...centaralnie opadła mi szczęka jak to przeczytałam :O Nie wierzę. Naprawdę stawiasz sobie takie pytania ??? Chryste...to jest możliwe tylko w Polsce :D Nie, nie wypada...po 30tce to już się przecież trzeba do trumny położyć i czekać na zgon. W tym podeszłym wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
No pewnie, że jest to możliwe tylko w Polsce :P Co nie zmienia faktu, że i tak je sobie zamówiłam w electro. Sennheisery już do mnie idą. Nie łam się, przełam się i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mój boże
co nie zmienia faktu, że głupia jesteś jak but :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×