Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZy wszystkie kobiety są naiwne i dają się manipukować SEX BOYAMI

Polecane posty

Gość gość

który i tak prędzej czy póżniej rzuci ją dla innej lepszej w łóżku, ładniejszej i mającej więcej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystkie są naiwne ale wszystkie są z sex zbójami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy faceci to sex zboje, kazdemu fagasowi zalezy na seksie, nawet zalosnym prawikom placzkom na kafe, im tylko sex w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HA HA HA prawikom zależy tylko i wyłącznie na seksie którego nie ma A j***cy jepią na lewo i prawo ile się da i są to ideały Nie wszystkim facetom zależy tylko na seksie tak jak nie wszystkie kobiety lecą na SEX ZBOKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że dają się manipulować, a nawet tego pragną, odrzucają szczerych mężczyzn. Kobiety uwielbiają być okłamywane. Ile miałeś w życiu partnerek sexualnych? Szczera odpowiedz dyskwalifikuje kolesia, w końcu i on uczy się kłamać. A tego typu pytań kobiety zadają mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby ciągle kłamią
każda baba notorycznie kłamie, oraz oczekuje być okłamywana przez facetów, więc szczerych odrzucają bo nie pasują do ich chorego schematu umysłowo porąbanego, takie są realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby są głupie,jedynie co się na nich znaja i odpowiednio je traktuja to MUSLIMY! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu mam sobie żałować? Czemu facet może chodzić do łóżka z każdą dziewczyną, a mnie nie wolno? Co to za różnica, czy miałam dwóch czy dwustu partnerów, przecież oni też święci nie są, jak lecą na mnie. Czemu każdemu chodzi tylko o przyjemność, nic więcej? To mnie też o przyjemność chodzi, jak fajny gostek, to czemu go z łóżka wyganiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj jesteś BABĄ i reguły gry są dla ciebie inne, w tym nie szmacenie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu mam sobie żałować? Czemu facet może chodzić do łóżka z każdą dziewczyną, a mnie nie wolno? Co to za różnica, czy miałam dwóch czy dwustu partnerów, przecież oni też święci nie są, jak lecą na mnie. kto komu zabrania. Bzykaj się z kim chcesz. Tylko nie zabraniaj robić to facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy niż klasyczny zaczyna byc wirtualny seks. Często korzystam z http://seks-telefon24.pl/ fajne dziewczyny maja, wiem z kim rozmawiam i są to naprawdę piękne dziewcyzny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na wirtualny seks? Bardzo zboczona 18stka zaprasza na sex telefon. Jestem Aneta, fotki znajdziesz tutaj: http://sex-rozmowy.pl/aneta_sex_telefon.html Uwielbiam sobie robic dobrze rozmawiajac z facetem na temat sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dają się manipulować sex boyami? coś ci się składnia jepie synku, nie udało się skończyć gimnazjum z sukcesem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-))))) W punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej gdy od razu widać, na czym mu zależy :P faceci dobrze, oj dobrze się maskują, szok większy, gdy ściemniał porządnego, który chce założyć rodzinę, a nie tylko przespać się z 5 razy, po pijaku wyznał, że każdy jego związek to 3 miesiące badania gruntu, potem seks, a jak się znudzi, a znudzi się szybko, to zrywa i zawsze ona jest winna i dawaj następna, gdzie szuka? najczęściej w bibliotekach, uczelniach, kursach i na parafiach, bo lubi mało używane, mało doświadczone :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×