Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 32432432432

czy wy też nie macie powodzenia po 30?

Polecane posty

Gość 32432432432

pyta kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, najlepsze czasy minęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, Tak naprawdę mając 30 lat jesteście w kwiecie wieku. Wielu mężczyzn starszych i młodszych poszukuje takich partnerek z wielu względów: jesteście bardziej dojrzałe emocjonalnie, wiecie czego chcecie, z tego co wspominam to wspaniałe było to, że zawsze potrafiłyście wysłuchać i doradzić nie oceniajac czlowieka przez pryzmat błędów, które popełnił ;) Uszy do góry, jesteście w najlepszym wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prawo natury że powodzenie spada z wiekiem. Faceci wolą młodsze i mniej zdesperowane które na drugiej randce nie planują już ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet Mam czworeczke z przodu i nie narzekam na ,,branie" Sam jestem w szoku, babki mnie komplementuja, dzwonią...i o dziwo również dużo młodsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta Tak i o dziwo po 30 większe niż przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 są najlepsze, wizualnie, odważne, żywiołowe, Nie smakowałem żadnej na boku, ale popatrzeć lubię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to świetny wiek dla kobiety - tylko musi ona być świadoma swojej wartości i bez kompleksów podchodzić do życia. Czasu się nie zatrzyma więc osobiście bardzo cenię kobiety, które wiedzą jak sobie z tym radzić i nie załamują rąk, że minęły kolejną "granicę". Jest też inna - bardzo ciekawa strona tego wieku :) Kobiety po 30. są znacznie bardziej chętne na seks :) i to bardzo różnorodny - pewno to nieco wpływ hormonów ale bardzo lubię tą "otwartość" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednej spadło innej wzrosło nie ma reguły. Faceci niekoniecznie wolą młodsze, ale ładniejsze poprostu.Może wiek wam poprostu nie sluzy i zbrzydlyscie? Paulina Krupinska jest koło 30stki i ładnie wygląda, Marta Zmuda Trzebiatowska jest po 30-stce... Takze da się dobrze wygladac, ale nie kazda ma to szczescie, niektore brzydna z wiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą 30 latka może wygladać zarówno na 25 lat jak i na 40 . To tylko umowna "granica", a można byc tak samo atrakcyjna jak kilka lat wczesniej, mozna tez sie postarzec i wygladac juz gorzej, na to nie ma reguly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem - jak w temacie - kobieta po 30 może się nadal cieszyć sporym powodzeniem. Kwestia dbania o siebie, sprawa charakteru i zwyczajnej kobiecości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze milam powodzenia apo 30 to petarda mam dos ciaglych podrywow..mam meza ps. znalalam go kolo 30, jest mlodszy duzo i to mi pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większe niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie.Jestem po 40-tce i to samo.porozycje spotkań od mlodszych i to sporo. Kobietko która pytasz...Spokojnie.Niektórzy wolą starsze i to te które otarły się o życie.Ja wolę starsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 32 lat i powodzenie u mężczyzn w okolicach 50tki a nie tych między 30-40. Wydaje mi się że polscy faceci nie chcą równolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczegosobie27latek
mam 27l i mnie interesują kobiety 30+ także dawaj namiary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie mialam powodzenia:) ani po 30 ani przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 31 lat i faceta rok mlodszego, ktorego poznalam przed 30tką, tak wiec mozna? mozna, no ale jak sie szuka ksiecia na bialym koniu co zarabia 5 tys ma ferrari i jest bogaty to rzeczywiscie ciezko znaleźć takiego po 30tce (choć Agnieszce Szulim sie udalo ;P tylko dziwi mnie co ten koleś widzi w takiej nabotoksowanej raszpli ze sztucznymi cycami no ale rozne ludzie mają gusta...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarabia 5 tysiecy i ma ferrari,dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, ja bym się raczej zastanawiała co jest z facetem nie tak, skoro jest po 30 i zarabia mniej niż 5 tys....nie, nie jestem materialistką, potrafię się sama utrzymać i nie liczę na kasę faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
materialistką może nie jesteś ale straszną idiotką to juz tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 34 lata mam meza i dzieci i moja atrakcyjność bardzo spadla :( nie ma już takiego pwoodzenia u facetow. coz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej chyba się sama dolujesz. Ja mam 40 lat ogromne zwyrodnienie stawów biodrowych przez co kuleje a mimo to jestem mężatką a męża poznałam w wieku 30 lat. Ostatnio strasznie spodobał mi się inny mężczyzna i tak jakoś zaczęliśmy rozmawiać później do niego zadzwonilam oczywiście będąc w 300% przekonana że kto jak kto ale ja tak chodząc będąc niepelnosprawna to się na pewno nie podobam i on też tak myśli i niechcący poderwalam przystojnego młodszego o 2 lata faceta który bez dwóch zdań chciał się ze mną spotykać. Wycofalam się z tego bo zdadzac nie chce ale wiele razy proponował spotkanie. Strasznie się smialam bo w ogóle na to nie liczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35-40 i nadchodzi wiek postseksualny, trzeba się pogodzić. Facetom bombardowanym w mediach wizerunkami idealnych kobiet 35-40 latki nie w głowie. Kompletnie nie biorą ich pod uwagę jako obiektów pożądania. Po 40-tce kobiety traktowane są jak bezpłciowe istoty. Choć metryka i wiek biologiczny i wygląd niekoniecznie się pytają pokrywają, bo zadbana kobieta może z te 5 lat sobie wiek obniżyć. Sport, dieta, sen, dermatolog i zabiegi typu botox. Ale w końcu in tak czas dogoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, tylko nie zapominajcie, że czas dogoni każdego ;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co??? Kobieta 35-40lat jest aseksualna. Tak jak pisalam mam 40 lat jestem niepelnosprawna i poderwalam młodszego przystojnego zdrowego faceta i co ty na to? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jest ten 1% facetów którym wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To widać że ja trafialam cały czas na ten 1% bo powodzenie u facetów miałam generalnie duże ale teraz to aż się smialam bo kompletnie mi nie zależało. A czy jemu było wszystko jedno też nie sądzę facet przystojny zamożny mógł z inną ale cały bajer to umieć uwieść faceta i tyle zrobić tak żeby myslam inną częścią ciała chacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze jedno 30 latko glowa do góry znajdziesz swojego księcia z bajki tylko musisz wychodzić do ludzi. A co do bombardowania pięknymi kobietami to tylko w tv bo ówczesne nastolatki to często zapuszczone otyle pasztety. Kobieta po 30 umie o sobie zadbać ma kasę i wlasny styl i trochę seksapilu i tyle. Jak ja w takim stanie mogłam poderwać to tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwieksze powodzenie mialam w wieku 33-35 lat , tyle, ze byłam juz męzatka, wiec cieżko było skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×