Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cxnvmdf

czy wysylacie list motywacyjny

Polecane posty

Gość cxnvmdf

czy odpowaidajac na ogloszenie o prace wysylacie tylko cv czy tez list motywavcyjny? czasem firma prosi tylko o cv a zazwyczaj cv i lm a jesli wysle sie tylko cv bez lm a chcieli i to i to, to vzy taka aplikacja jest odrazu odrzucana? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxnvmdf
wlasnie nie wiadomo czy czytaja czy nie, jak wysylam tylko cv ale nie wiem czy przez to nie odrzucaja aplikacji za samo tylko cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 28l.
a ja bym list wysłała lub dopisała na cv dlaeczego uważam że chcę tu i tu pracować... przecież to jest bardzo pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesli potencjalny
pracodawca życzy sobie i CV i List motywacyjny to wysyłamy jeden i drugi dokument. Dlaczego wysyłasz tylko CV przecież treść Listu motywacyjnego to nie to samo co jest zawarte w CV. Wcale nie zdziwiłabym się gdyby odrzucali Twoje CV właśnie dlatego, że już na wstępie wykazujesz brak zrozumienia prostego wymagania odpowiadając na ogłoszenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umpa lumpa
w moim przypadku to zalezy, jak znalazlam prace. Jesli to ogloszenie online, to pisze list motywacyjny na wstepie: jakie mam doswiadczenie, czego szukam, w czym jestem dobra, ze dziekuje za poswiecony mi czas i ze licze na rozmowe kwalifikacyjna. Pod spodem wklejam CV - nigdy w zalaczniku. I po paru dniach dzwonie, czy juz rozpatrzyli moje podanie. Jesli to praca "weszlam i popytalam", to biore aplikacje, wypelniam i zostawiam wraz z CV. Po rozmowie kwalifikacyjnej zostawiam liste referencji - nigdy wczesniej, bo nie ufam tym potencjalnym pracodawcom i musze ich najpierw poznac, zeby im zaufac w kwestii dania prywatnych namiarow na ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wysyłanie listu motywacyjnego tam gdzie o to nie prosa jest bezsensowne :O Jesli masz okazję byc zaproszona na rozmowę to wtedy masz okazję opowiedziec coś o sobie i przedstawic to dlaczego własnie praca tu w danej firmie cię interesuję:) Jesli w ogłoszeniu nie ma informacji o liscie nie widze potrzeby go składac tak jak do firm do których chciałabym sie dostac choc ogłoszenia nie dają:P idzie sie tylko z CV :) i najlepiej zanieść go osobiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do v34
Dlatego właśnie napisałam powyżej, że jeśli w ogłoszeniu życzą sobie i CV i list motywacyjny nie możemy , wysłać czy zanieść tylko CV. Autor postu pytał /a czy może to być powodem odrzucenia CV, jeżeli nie dostarczy również lm....Ja sądzę, że tak . A zgadzam się jak najbardziej jak tylko chcą CV to CV, a pozostałe informacje otrzymają już w bezpośredniej rozmowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×