Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zgadzacie sie, ze jesli facet do 30tki...

Polecane posty

Gość gość

...nie znalazł sobie partnerki , to po 30tce jeśli nie dorobił sie niczego , jest materiałem drugiej kategorii w wyborach kobiet? Jak to oceniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, jest duzo rozwodow, ale czy takiemu facetowi nie jest trudniej znalezc druga polówkę niz 20latkowi? Kobiety maja dzis duze wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trudniej. Facetów po prostu w świecie jest mniej. I już tylko z tego powodu mają lepiej. A poza tym, co to znaczy, że ktoś się nie dorobił? Nie ma mercedesa w leasingu, chałupy na kredyt, wakacji za chwilówkę, i ciuchów Armaniego z lumpeksu? :D No proszę Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi się - w Polsce przynajmniej połowa facetów w tym wieku niczego się nie dorobiła i to jest smutna norma, a nie wina facetów. Kobiety hello - też są biedne w tym kraju więc ich wygórowane wymagania to przewaznie zarabianie na siebie samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w Polsce panuje dziwna opinia, że najpierw trzeba się dorobić. Pomyślcie, życie singla z reguły jest droższe, ale każda i każdy jak najdłużej chce być singlem, żeby w tym czasie do czegoś dojść. I nie ma znaczenia, że we dwójkę byłoby łatwiej, że jeden posiłek dla dwojga wyjdzie taniej, niż dwa dla singli, że jedno mieszkanie nawet ciut większe jest tańsze, niż dwie klitki. Ludzie boją się związków, boją się wzajemnie sobie zaufać i budować coś razem i stąd chyba takie problemy. I jeszcze to pokolenie rozwiedzionych ciotek, jakże skutecznie przestrzegające przed związkami, bo to się przecież nie może udać. Masz jeszcze czas dziecinko. Tylko że dziecinka dziecinką już dawno przestała być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że najpierw trzeba się dorobić, a że nie każdemu wychodzi to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet ma 30 lat, niczego sie nie dorobil jeszcze, wciąz mieszka z rodzicami; ale ja jestem w takiej samej sytuacji... dwoje nieudacznikow ktos by powiedzial ale latwo osądzać komus komu rodzice kupili mieszkanie albo dostal w spadku... Czy taki facet jest drugiej kategorii? mysle, ze troche tak. Każda kobieta szuka jednak faceta z mieszkaniem, autem, dobrą pracę, kazda chce czuc sie bezpiecznie. Ale jesli facet ma fajny charakter i widac że sie stara to i takiemu da sie szansę. Niestety dla mnie i mojego faceta jedyne wyjscie to wyjazd za granicę do pracy i wlasnie to planujemy, bo w Polsce nigdy nie zamieszkamy razem bo nas na to nie stac, koszty wynajmu mieszkania sa zbyt duze w porownaniu do zarobkow. A o kupnie mieszkania to w ogole mozemy pomarzyc sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do: Samotny Romantyk-> od jakiegos czasu widze Twoje komentarze i bardzo mnie interesuje Twoja osobowosc, poniewaz w wielu kwestiach mamy podobne zdanie;) ciekawa jestem jakim jestes facetem w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30paro_latek
Wasze zdanie tyle mnie interesuje... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×