Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morza szum

Dawno przestałam wierzyć w polskiego faceta

Polecane posty

Proszę...:D Zenada, treść ogł. starego już faceta:P "Szukam drugiej połowy,która mnie pokocha,od - - do 45 lat,dla mnie nie liczy się wiek ważne ze będzie umiała pokochać i stworzyć rodzinę.Ma 49 lat na imię Paweł,trochę złota rączka,domator,jestem nawet wstanie się przeprowadzić,lubię muzykę,zwierz,eta,bo sam mam pieska i króliczka,odpowiem na każdy list. Jestem z ..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.
:) no co każdy orze jak może...pan ma takiego stajla. Po co ma pisać, że jest przebojowy, szalony, imprezowy itp. jak woli sobie pokarmić króliczka w zaciszu swojego pokoju, naprawić radio i pogadać w domu a nie wozić się po Ciechocinkach i Kudowach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.
Króliczka od Playboya to ja bym pomietosił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsze są ogłoszenia: "szukam mężczyzny, który będzie oparciem dla mnie i trójki moich dzieci." do tego litania wymagań i zero autoreklamy :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczna z natury
[zgłoś do usunięcia] L. Króliczka od Playboya to ja bym pomietosił no to w czym problem. kazda agencja ma ich przeciez cale mnostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia weglicka
no ale w czym problem. to zle, ze ktos kocha zwierzeta? moim zdaniem to dobra cecha. jak ktos nie szanuje zwierzat, nie bedzie szanowal tez ludzi. bez sensu. szukacie faceta, a jak ktos pisze, ze spokojny to sie wysmiewacie. najlepsi sa ci przebojowi, przystojni, z bajerem dobrym. tylko, ze taki porucha i ucieka. dlatego jestescie same. a jak facet pisze, ze ma zwierzeta to jest to, waszym zdaniem powod do smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna nie zrozumiala przesłania:D Chodzi o to, ze tak śmiesznie jak dziecko stary facet to ujął!:) W tym rzecz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się społeczeństwo polskie ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem ;) Mi tez jakaś raszpla napisała żebym do burdelu poszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie tam przesłanie
normalne ogłoszenie bez udziwnień. Że nie napisał królika - tylko króliczka? Bez przesady. I wcale nie taki stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×