Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet bez powodzeniaaa

Dlaczego jestem SAM? pomóżcie mi zrozumieć

Polecane posty

Gość facet bez powodzeniaaa

jestem wysoki, przystojny, chodze czysto ubrany, uśmiechnięty, pachnący, jestem zadbany, chodze po mieście, a jakoś żadna kobieta mnie nie podrywa? co jest grane? robie coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie nie masz zebow i jestes bezrobotny i tu jest pies pogrzebany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem niski, chamski, ale jestem lekarzem i jeżdżę najnowszym Volvo. Laski same wchodzą na penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba kiepskim lekarzem jestes jak takim cienkim autem jezdzisz doopy nie urywa. wez nadgodziny!! :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby baby mówią że nie szukają ideału, gòwno prawda, bo szukają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jestem wysoki, przystojny, chodze czysto ubrany, uśmiechnięty, pachnący, jestem zadbany" - mocno podejrzane - taki ideał to bardziej na pedała wygląda stąd brak zainteresowania ze strony kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no i jest odpowiedź, za idealny też ZŁY, oj trudno tym naszym paniom dogodzić, lepszy byłby oszczany pijaczek co leje po ryju bo wtedy jest co zmieniać na "lepsze", a u idealnego co zmienić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośnik kobiecego piękna
Pomogę ci zrozumieć - przede wszystkim w tej materii życia jednak nadal nie istnieje "równouprawnienie". To facet jest łowcą i to od podrywa - a nie zachowuje się jak pachnąca pipa czekająca na kobiece zachwyty. Kobieta oczekuje samca, który będzie się nią interesował, prawił komplementy, prowadził miłą rozmowę, zaproponuje kino, kolację, wyjście do klubu itp. A nie faceta, który jedynie stroszy piórka - lecz w sumie nie wiadomo co sobą prezentuje. Chyba pomogłem zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sie wie - piec od centralnego i turbo w mały fiacie oraz wifi w starej Nokii - ja wszystko ogarniam .....wirtualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj błędnie odczytujesz moje wpisy. Obecność na tym temacie nie oznacza problemów z płcią przeciwną. No chyba, że masz inne zdanie w tej kwestii? Nie znoszę zwyczajnie jak facet się użala nad sobą - no chyba, że ten temat to kolejna ustawka na trzaskanie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet nie może użalać się nad sobą, musi całe życie grać chojraka strugać wielkiego bohatera, taki nasz męski los :/ pilnują tego zarówno faceci jak i kobiety niszcząc psychicznie wszystkich tych którzy nie chcą bądź nie potrafią chcą odgrywać tej gtoteskowej roli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*groteskowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche nie kumam kobiet
miłośnik kobiecego piękna 2017.03.12 wszystko pięknie, ale teraz jest równouprawnienie i kobiety powinny podrywać facetów a one dalej ciągną na starych standartach zamiast w tej dziedzine życia również używać równouprawnienie, więc o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak żona kupi rurki, to co, nie chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krotkie spodenki tez sa bardzo sexi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie luźne, niekrępujace członków tzn. kończyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem tylko mechanikiem samochodowym, ale w swoim warsztacie zatrudniam sześciu ludzi. Jestem chyba brzydki, mam brzuch, włosy byle jakie, a mimo to klientki bardzo często dają mi do zrozumienia, że chciałyby nie tylko samochód naprawiać. Wręcz otwarcie mówią, że chciałyby sprawdzić, czy spec od łóżka ze mnie taki sam, jak od samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to ma do tego ile ludzi zatrudniasz? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a co to ma do tego ile ludzi zatrudniasz? smutas.gif >>> jak to co? jest liderem gangu dwunogich, a samice widzą to i ich to przyciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co mogę powiedzieć

Hej, witam, siema,  pozdro, dostaje od swyxh bliskich  i dla bliskich swych oddaje,  co by sie nie wydażylo...sranie jebanie, udawanie. Od zycia juz za duzo zostalem, karzesz mi wiecej?  Grzecznie dziekuje, zaraz odjade ...dlaczwgo?dzieciństwo przecpane,? w ośrodkach spedzane?i co? To bylo 10 lat  temu, teraz wlasna firma w Holandii, ambicje plany, i nie chce tego wszystkiego, nienawidzę, chce miłości, chce podroży, chce odnalezc siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co mogę powiedzieć

Jestem zmeczony, bez wątpliwości  ide zobaczyc świat gdzie żyje,  i pierdole wasze wszystkie opinie, skitranych  przed swiatem osobek z kompleksami, wyjdz na zewnątrz,  pokaz siebie, kiedys sie z takich  śmiałem teraz podziwiam i kibicuje, serio. "Ciebie niszczyli, bo pedal, kujon, frajer bez facjaty" a nagle slabos każdego doznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibi

To ciesz się że jesteś sam, 99% żonatych by się z tobą zamieniło. To że masz kogoś cieszy cię tylko chwile, zanim się obejrzysz masz 2 dzieci i wredna marudzaca babę, nie dość że dalej nie masz ruchania to nawet nie masz kiedy sobie filmu włączyć i strzepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×