Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego stare panny mówią że miłość

Polecane posty

Gość gość

nie istnieje albo w nią nie wierzą i nijak takiej nie można poderwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co chcesz ja podrywac? wykorzystac do seksu a potem porzucic jak śmiecia? daj jej spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Stare panny'? Zyjesz w epoce wiktorianskiej? Nic dziwnego ze z taka zacofana mentalnoscia nie jestes atrakcyjny dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem starą panną, nie wierzę w miłość, ale dla mnie w związku wcale nie chodzi o miłość, tylko o seks, bliskość i materialne wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLA MNIE W ZWIAZKU DOBRY SEX I KASA , ale wiekszosc mezczyzn to biedni impotenci, wiec wole byc sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a po co chcesz ja podrywac? wykorzystac do seksu a potem porzucic jak śmiecia? daj jej spokoj Chcę ją kochać i dać jej siebie, ale jeszcze jej nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś DLA MNIE W ZWIAZKU DOBRY SEX I KASA , ale wiekszosc mezczyzn to biedni impotenci, wiec wole byc sama. I tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cenne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro stare panny nie wierzą w miłosć i dobrze im samym, to nie pozostaje ci nic innego jak poszukać miłośći wśród młodych panien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę już rozwódkę, na młode jestem za stary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko uważaj z rozwódkami, żebyś nie trafił nj taką, co będzie ci przypisywać wady byłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to już nie wiem kogo szukać. Ale mnie podbudowałaś, nie ma co :-) :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tylko uważaj z rozwódkami, żebyś nie trafił nj taką, co będzie ci przypisywać wady byłego xx Co ten papierek rozwodowy ma za znaczenie przy przypisywaniu wad byłego partnera obecnemu? Przecież kobieta która nie miała ślubu a żyła w związkach z innymi również może przypisywać wady i to nie jednego byłego partnera jakim był wieloletni mąż a kilku jacy się przewinęli w ciągu minionych lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej, przecież to takie pisanie pół-żartem. Tak ńaprawdę to jakie ma znaczenie czy panna, rozwódka czy wdowa? Grunt, żeby fajna była a nie obrażona na cały świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, też odp. Pół żartem ;-) . Zgadzam się, właśnie tak jak piszesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to cieszę się że masz poczucie humoru. To kiedy ruszasz na podbój płci pięknej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im miłość jest potrzebna do... nie wiem do czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebna, potrzebna tylko się nie chcą przyznać albo zapomniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem mezatka i nie wierze w milosc miedzy kobieta a mezczyzna. Wierze w dopasowanie, dobre wychowanie, wzajemny szacunek i odpowiedzialnosc za druga osobe. Wierze w milosc rodzicielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to cieszę się że masz poczucie humoru. To kiedy ruszasz na podbój płci pięknej? X muszę obmyślić plan :-) . W moim wieku może być trudno o podbój i łatwo można ponieść klęske na tej wojnie płci. A kobiety to cfane bestie ale nie da się ich nie kochać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto wierzyć w miłość zwłaszcza tą we własnym domu. XXX podbój rozpocznij w sklepie spożywczym/supermarkecie. Tam najwięcej kobiet, samotnd lub nie jeść muszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 'Stare panny'? Zyjesz w epoce wiktorianskiej? Nic dziwnego ze z taka zacofana mentalnoscia nie jestes atrakcyjny dla kobiet. Ona ma racje! Teraz na stare panny mówi sie singielki zapamietaj i nie ośmieszaj się. Może jeszcze na murzyna powiesz murzyn?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wierze w dopasowanie, dobre wychowanie, wzajemny szacunek i odpowiedzialnosc za druga osobe. Nie jestem ekspertem ale chyba wymieniasz cechy które między innymi skladają sie na miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem sama i wierze w milosc gdzies tam jeszcze drzemnie we mnie nadzieja ze ktoregos dnia ta wielka milosc przyjdzie do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panowie! - dziewczynie ktora zostala skrzywdzona przez faceta naprawde ciezko jest zaufac kolejnemu.. nawet bedac z innym bedzie sie bala,bo nie bedzie na 100% pewna ze ten akurat mezczyzna nie zrobi jej nic zlego , nie jestesmy w stanie przewidziec przyszlosci czy poznasz czlowieka do konca? czy wiesz z kim naprawde masz doczynienia ? rozni sa ludzie, potrafia sie maskowac latami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta i zostaje czysta kalkulacja co jej bardziej się opłaca. A łowienie na miłość takie narzędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem chyba nie z tego swiata bo uwazam ze zwiazek to przede wszystkim przyjazn, zaufanie.. bez tego nie ma zadnego zwiazku, tego prawdziwego jedynie jakies uklady, dla dzieci, dla kasy, nic poza tym, nie wiem jak ludzie moga tak zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jestem chyba nie z tego swiata bo uwazam ze zwiazek to przede wszystkim przyjazn, zaufanie.. bez tego nie ma zadnego zwiazku, tego prawdziwego jedynie jakies uklady, dla dzieci, dla kasy, nic poza tym, nie wiem jak ludzie moga tak zyc x bardzo dobrze powiedziane. Coraz mniej takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×