Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowadziewczyna1980

dlaczego tak jest

Polecane posty

dlaczego spotkałam na swojej drodze jego??? Mam 30 lat on 47. Oboje mamy rodziny ale nie potrafimy bez siebie wytrzymać dnia. dzwonimy do siebie spotykamy się. Dlaczego los jest taki przewrotny??? rozwód nie wchodzi w grę ani z mojej strony ani z jego... może kiepska sytuacja w domu zbliżyła nas do siebie??? u mnie tylko praca dom praca dom dziecko mąż myśli tylko o seksie a o mnie jako kobiecie zapomina liczy się tylko jest satysfakcja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qvar
Może dlatego że on doświadcza tego samego od swojej żony co ty od swojego męża. Przez to tak świetnie sie dogadujecie i rozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qvar
aczkolwiek patrząc na dużą różnice wieku jaka jest między wami, (dokładnie na to że on jest od ciebie o tyle starszy) istnieje też taka możliwość że jemu zależy tylko na seksie. Popatrz ty jesteś tyle młodsza, pewno o wiele atrakcyjniejsza od jego żony. Ten doświadczny wyczuł twoje słabości i próbuje cie uwieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qvar
aczkolwiek patrząc na dużą różnice wieku jaka jest między wami, (dokładnie na to że on jest od ciebie o tyle starszy) istnieje też taka możliwość że jemu zależy tylko na seksie. Popatrz ty jesteś tyle młodsza, pewno o wiele atrakcyjniejsza od jego żony. Ten doświadczny wyczuł twoje słabości i próbuje cie uwieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi też jest dobrze. rzeczywiście seks jest z nim super (mimo że mam młodego męża to mu do pięt nie dorasta) to on mi pokazał jaki seks może być super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi też jest dobrze. rzeczywiście seks jest z nim super (mimo że mam młodego męża to mu do pięt nie dorasta) to on mi pokazał jaki seks może być super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowy wieczór
ja mam trochę podobna sytuacje , On jest starszy o 15 lat a ja jestem w Twoim wieku . Z tym ze ja jestem po rozwodzie i On też - ale już się nie zwiąże z równolatkiem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qver
no pewnie że lepszy taki stary, szybciej kopnie w kalendarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×