Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do wieku nie pasują

Dlaczego w Polsce kobiety ledwo po 30stce wyglądają tak poważnie i staro

Polecane posty

Gość do wieku nie pasują

coś tam do wody dosypują czy coś w powietrzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka   1999
Czemu staro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z powodu: 1. Palenia 2. Stresu 3. Alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka   1999
Moja siostra ma prawie 30 i nie wygląda jakoś staro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asiutka 1999 dziś Czemu staro? Zgłoś Mają takie poważne rysy twarzy, po prostu wyglądają na dużo więcej niż mają w porównaniu np. do kobiet w tym samym wieku w krajach zachodnich. 30stki np. w USA to praktycznie jeszcze jak nastolatki czy ledwo po 20stce, a w PL 30stki już wyglądają bardzo poważnie i bardziej pod 40stke albo dalej sporo z nich. Ciekawe jakie tego powody? Genetyka? Otoczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z powodu: 1. Palenia 2. Stresu 3. Alkoholu Zgłoś to by się zgadzało, stres i używki bardzo niszczą, szczególnie kobiety, potem bez makijażu ani rusz bo jak strach na wróble twarz się sypie, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie okłamuj wszędzie są stare baby po 30-stce i te Amerykanki też. Co najwyżej robią się na młode dziunie, ale przecież widać. Jedynie uwierzę, że Azjatki lepiej wyglądają i Murzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A polscy faceci po 30 to niby lepiej wyglądają? Większość z nich ma już brzuchy i łysienie plackowate a twarze to szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt, większość polskich facetów po 30stce to tragedia, dodać im 10-15 lat, łysi, brzuch, często braki w uzębieniu, wina kultury chlania wódy i kopcenia petów, a to strasznie niszczy, kobiety nie mają w czym wybierać, i mówie to jako facet w mniejszości, czyli nie wyglądający standartowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak,a mnie wszyscy mowia,ze wygladam co najwyzej na 20 pare.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i piją saki
gość dziś Wogóle polacy wyglądają staro na swój wiek, plus 10-15 lat często, w porównaniu do ludzi zachodu, lub nawet dalekiego wschodu, bo np. azjatki nawet 35 letnie wyglądają jak nastolatki często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem objektywny
gość dziś Tak tak,a mnie wszyscy mowia,ze wygladam co najwyzej na 20 pare.usmiech.gif Zgłoś taaaa.... z grzeczności to mówią tylko a ty się podniecasz, pokaż foto to ci powiem na ile naprawde wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie brednie chyba pisze to małolata,człowiek wygląda jak wygląda i każdy bez wyjątku się starzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie brednie chyba pisze to małolata,człowiek wygląda jak wygląda i każdy bez wyjątku się starzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:13 Nie chcesz to nie wierz,mam to gdzies.Rozwalaja mnie tacy jak ty co wiedza wszystko najlepiej o innych.Nie znasz mnie,nie widziales,wiec daruj swoje madrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare młode księżniczki
gość dziś pokaż ryja a nie się chwalisz, 20 lat młodziej to wygląda twoja 20 letnia córka ( jak taką masz ), nie Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość w tym wieku jest już po ciaży i porodzie (często więcej niż jednym) dlatego to już często ruina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie 20 lat młodziej ? Ona twierdzi, że ma 30, a wyglada na 20, a nie że 20 lat młodziej, tłuku. Ryj to masz ty, a nawet morde, pokrako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna 30 latka nie wygląda na 20 letnie DZIECKO, bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wynik stresu. Czesto piekło w domu, w pracy odbija się na twarzy. Używki w nadmiarze typu: kawa, papierosy, alkohol i nocne wypady, brak snu tez robią swoje. Na zachodzie mają łatwiej i zabiegi kosmetyczne nie rujnuja budżetu rodziny tak jak u nas. Więcej zarabiają i stać je na więcej. U nas tylko bogate lub cekebrytki dobrze wyglądają po licznych zabiegach odmladzajacych ale nikt o tym nie mówi. Zobaczcie np. W.Beckham jak była młoda (nadwagą, pryszczata cera, brzydkie zęby)a jak się zmieniła przy mężu bo kasa i tylko kasa. Kasa czyni cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tym, że są 30 które wyglądają na 20 lat. Sucha, mała, bez piersi i bez tyłka, nogi jak patyki i jeszcze bez makijażu. Chodzą takie suchary i nie wyglądają na swój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa ok, ale nie pomaga psychicznie, wole mniej kasy i mniej stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:39 Przede wszystkim ryja nie mam chamie,moze ty masz skoro jestes taka swinia.I nie mam tez zadnej 20 letniej corki glabie bo wiekowo to u mnie nierealne (moi synkowie maja 6 lat i 4 lat).Takze daruj sobie takie prymitywne komentarze stekajacy kutafonie.Coz.."Prawdziwy facet powinien miec c***a a nie nim byc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:38 A dla ciebie kobieta wygladajaca mlodziej,majaca,przykladowo ladne piersi z miseczka C to oczywiscie sucha i bez zadnych cyckow?Juz nie osmieszaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczesniej zacyznaja sie roochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się, społeczeństwo wygląda coraz młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły mąż i ojciec
gość dziś Większość w tym wieku jest już po ciaży i porodzie (często więcej niż jednym) dlatego to już często ruina. Zgłoś Czemu ruina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie facet,ktory bez powodu atakuje i wyzywa obca kobiete w internecie jest najwiekszym zerem i chamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta z większym biustem nigdy nie wygląda jak dziecko nie ośmieszaj sie niedorozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nikt nikogo nie wyzywa, przyhamuj, prowadzimy tylko dyskusje tematyczną, możesz też się wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×