Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do singli....

Polecane posty

Gość gość

czy zdecydowali byście się na aktywne poszukiwanie sobie partnera lub partnerki za pośrednictwem portalu randkowego wiedząc, że nie ma tam "małolatów" i osób, że to tak ujmę nieżyciowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zartujesz,Kogo chcesz tam znalesc.Kaleka jestes.Tam sami kretyni.Szmaty co podaja sie za niewiem kogo.Faceci ktorzy patrza jak głupia na kase przerobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tak poznalam mojego obecnego meza, poznalam go miedzynarodowym portalu randkowo- matrymonialnym i jestem sczesliwa mezatka i mama :-)) Bylam singielka i zdecydowaalm sie szukac pana z zagranicy i dzis mieszkam w niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdyby to był "portal randkowy", że to tak ujmę elitarny? i trzeba by było spełnić odpowiednie kryteria by tam wejść nie dla każdego i nie dla byle kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co masz mysli portal elitarny, to byl zwykly darmowy portal. Mnie sie udalo wiem ze jest wiele dziewczyn co im tez sie udalo. Ale tez wiem ze jest wiele dziewczyn samotnych i trzymam za nie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są te elitarne? Kilka lat temu byłam na Sympatii i to porazka totalna. Nawet uwiódł mnie instruktor szkoły uwodzenia - jak jedna z wielu. Szlag mnie trafił jak go potem w TV zobaczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez siedzialam na polskich portalach dla singli ale nic z tego nie wynikalo. w miedzyczasie narzekalam ze zostane sama. Az w koncu poszedl w ******iedzynarodowy portal i mnie sie udalo. Jak nie wychodzi z panami z polski to trzeba szukac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elitarny ale płatny - byli byscie sklonni zaplacic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy portal sie nie przebije tez kiedys o tym myslalem ale nie ma miejsca na rynku. elitarny znaczy drogi tym bardziej sie nie przebije ludziom szkoda 20zl na jakas sympatie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chętnie skorzystała z takiego portalu, ale tak naprawdę trudno coś wybrać. Bezpłatne są - wiadomo - koplanią seksofert. Płatne to te kilkadziesiąt zł miesięcznie. Zapłaciłabym wiedząc, że mnie tam nie oszukają (portal) i że poznam faktycznie osoby o podobnej sytuacji do mojej (nie oczekuję gwarancji miłości tylko dopasowanej oferty). Niestety trudno zdobyć rzetelne informacje o portalach. Pełno reklam, tutaj też pewnie zaraz się pojawią. Zna ktoś forum, gdzie można rzetelnie porozmawiać o tych portalach a nie tylko czytać ich reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś robi rozeznanie rynku...no cóż mnie nic nie skusi na wirtualne znajomości jak by to elitarne nie miało być, nic nie zastąpi poznania się dwojga ludzi w naturalnym ich środowisku i stwierdzeniu że coś ich łączy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to rozeznanie rynku, to wiedz autorze, że bardzo brakuje takich portali, pełno jest samotnych, tylko tak: - musi być tam sporo ludzi, - musi być bezpiecznie jeśli chodzi o ochronę danych, zdjęć - to naprawdę widać, kiedy na portalu są "martwe dusze" napędzające koniunkturę (nie tego szukam), - to naprawdę widać, kiedy reklamujesz się na kafe jako niby zadowolona i szczęsliwa mężatka z portalu (i tylko zniechęca, bo jest to gra nie fair - kłamstwo), - blokowanie najodpowiedniejszych ofert (np. z tego samego miasta), żeby dłużej przyciągnąć klienta też jest nie fair - nie martw, się ludzie nie zakochują się tak hop siup, więc klientów nie zabraknie. Odejdą, kiedy zorientują się, że nie ma tu czego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokeninside87
ludzie, kiedy się nauczycie, że singiel to osoba CHCĄCA być sama w temacie nie chodzi o singli tylko o portalowe c**y-sieroty życiowe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sierota życiowa nie zapłaci wygórowanej ceny za możliwość poznania kogoś na poziomie, może i singiel to złe słowo, ale często singiel chce być sam nie z własnej winy tylko z winy braku odpowiedniej osoby, która w dobie globalnej sieci może gdzieś tam tkwi na końcu przewodu i od czasu do czasu podobnie jak i on/ona łudzi się, że w tym ogromnym świecie istnieje ktoś podobny z kim by się nie męczył/a lecz żuł/a w zgodzie i harmonii to tylko taka idea jedno jest pewne, Internet stał się wysypiskiem może czas go uporządkować choć troszeczkę by dać ludziom odrobinę normalności, szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zdecydowali byście się na aktywne poszukiwanie sobie partnera lub partnerki za pośrednictwem portalu randkowego wiedząc, że nie ma tam "małolatów" i osób, że to tak ujmę nieżyciowych? x nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- informacje wstępne były by szczątkowe (podstawowe, czyli: imię, miasto, wiek) - to klient by decydował komu, co i kiedy udostępnić - portal byłby prosty jak budowa cepa (brak czasu i środków) - płatny, ale nie 50 zł miesięcznie (znacznie więcej w celu eliminacji "nieproszonych gości") - uwierzytelnienie danych osobowych - brak reklam ze względu na wysoki "czynsz" - zapewne kameralne grono klientów (nie mniej jednak grono elitarne; stawiam na lekarzy, prawników, urzędników, policjantów, wojskowych, przedsiębiorców) - brak szczegółowych danych na serwerze - prostota, prywatność, pewność - głównie chodzi o stworzenie możliwośc****erwszego kontaktu reszta w rękach klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×