Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana1000

Dopada mnie chyba depresja....

Polecane posty

Gość Załamana1000

Cześć! Jestem po 30-tce, samotnie wychowuję dziecko, od jej urodzenia sama.. Minęło 2 lata..w trakcie miałam kompletnie nieudany związek, pół roku.. nie mam przyjaciółki, nie mam znajomych..jednye rozrywki to wyjścia do sklepu, galerii, ale skromnie bo kasy nie mam (brak pracy, bo i jak skoro jestem sama) jakieś tylko alimenty i zasiłek..ale to nie najważniejsze. Można przeżyc, jestem oszczędna. Chodzi o to, że nie mam z kim pogadać szczerze, o wszystim wyżalić się zrozumieć nawzajem..ta pustka mnie dobija..Staram się pocieszać, szukać plusów życia jako singielka..bo przecież całe życie przede mną, bo mam cel - wychować dziecko.. Szkoda że przy okazji wkrada się w moje życie coś, co coraz bardziej powoduje smutek na mojej twarzy... Oprócz dziecka nic mi się nie udało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś poszła do pracy, to byś odzyła. Nie masz ŻADNYCH koleżanek? Rodzina nie może Ci pomóc w opiece nad córką, żebyś mogła pójść do pracy? Albo daj małą do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj,mam na imie majka,przepraszam ze pisze tak pozno ale wlasnie teraz natknelam sie na twoj wpis ,bardzo poruszylo mnie to co opisujesz,przyznam ze jestem w podobnej sytuacji,pomyslalam ze moglybysmy sie zaprzyjaznic .oto moj meil maja.oblat@o2.pl Jesli masz ochote to zapraszam. Pozdrawiam majka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to spotkaly sie dwie z depresja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla62
Jak się ma problemy depresyjne to warto w tym celu wybrać się do jakieś specjalnej kliniki np. PsychoMedic.pl w Warszawie, gdzie pewnie Ci pomogą. Poczytaj o nich na: http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ . Mają wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Rejestracja telefoniczna lub online. Na pewno pomogą Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
Moze po prostu za bardzo czarno na to wszystko patrzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie dobrze zobaczysz :-) jeszcze zaświeci dla,Ciebie słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×