Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania124

Dziecko w tym wieku?

Polecane posty

Mam 33 mąż 38, jestesmy juz 12 lat razem -dziecko syn lat 8-ułorzony fajny chłopak-napewno jestesmy z niego dumni. Maz chce drugiego potomka prosi juz od pół roku a ja nie wiem mam strasznie mieszane uczucia. Raz wiek czy nie zapózno ,dwa czlowiek ma wszystko poukladane pelna harmonia w zyciu...a tu nowy maluch zycie do gory nogami. Strach o utrate pracy, warunki mieszkaniowe 2 dzieci w jednym pokoju z taka roznica wieku? Z jedenej strony chciałabym miec słodkie malenstwo z drugiej czy podołamy w dzisiejszych czasach, jak dzieci z taka roznia wieku? Rany coraz czesciej mysle o odstawieniu jednak tabletek... Czy ktoras z Was tez miala takie problemy. Z mezem jestesmy dosc dobrana para zyje nam sie dobrze,wiem ze pomoze w opiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sileska01
mania..ja o pierwsze dziecko bede starac sie w wieku 33-34 :)to tylko niezbyt , ze dzieci beda musialy byc w jednym pokoju..nie sadze, aby wasz 8latek byl tym zachwycony, zreszta to jest dosc duza roznica wieku miedzy dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też
ma 33 lata i jestem w pierwszej ciaży, wcale nie uwazam, że jestem za stara na macierzństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmm......
Ja mam 37 lat i 8-letniego syna i właśnie zaczęliśmy starania o nowe maleństwo. Z pewnością nie jesteś za stara, a starszemu rodzeństwo wyjdzie tylko na dobre. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja drugiego synka urodziłam w wieku 36 llat - starszy synek miał 9,5 roku. Była to najlepsza decyzja w moim życiu. Jak patrzę na szczęście moich synów, że mają siebie to jestem zwyczajnie najszczęśliwsza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Wam za wypowiedzi ..ten weekend duzo rozwazalam na ten temet i jednak zdecydowlam sie na odstawienie tabletek. Dam rade !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie dlugo wahalam mam dwie coreczki jedna ma 9 lat druga 1.5 roku nie moglam podjac lepszej decyzji sa w jednym pokoiku wiadomo czasem sie nie zgadzaja ale kochaja sie strasznie .decyduj sie kochana nie ma co myslec powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracera
A mój synuś skończy za chwilę 11. W tamtym roku straciłam dwie ciąże i bardzo chciałam, a w tym jakby moja psychika znów się zblokowała. I te same problemy - fajne życie, praca, czas dla siebie a drugie dziecko? Sorry, ale coś za coś. Jak mówi moja przełożona - wyrok na minimum 25 lat. A mąż chce księżniczki. I też nie wiem co robić, ale im dłuzej będę czekać tym gorzej. I nie potrafię się złamać. Decyzja o dziecku przyprawia mnie w tej chwili o dreszcze. I moze nawet nie chodzi o samo dziecko, ale o ten cholerny ból porodowy, syf w szpitalach, tony hormonów na podtrzymanie i to sponiewieranie w szpitalu. Dla mnie urodzenie dziecka jest strasznie upokarzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pierwsze dziecko tez było planowane -pełna leków wtedy byłam. Dodatkowa pierwsza moja ciąza to 6 m-cy lezenia na przemian szpital dom, na podtrzymanie. Ale jednak ludzie dodaja otuchy jak nie teraz to kiedy potem bedzie juz pozno, zaczełam jesć folik.Wiec teraz juz decyzja zapadla zobaczymy jak c=f=długo beda trwaly starania..a w pracy na razie nic nie mowie, bo wiadomo róznie to moze być. Choć wiem ,ze chce..to same wiecie jakie uczucia temu towarzyszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t878rdu
phhh... ja mam 32 i na pierwsze nie mogę się zdecydować, i wcale nie uważam że to późno, to co dopiero ty, autorko tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka31
witam mam 31 lat za sobą 2 ciąże i 1 dziecko córke 5 lat bardzo pragnę 2 dziecka ale jak do tej pory lekarze mi odradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka31
witam mam 31 lat za sobą 2 ciąże i 1 dziecko córke 5 lat bardzo pragnę 2 dziecka ale jak do tej pory lekarze mi odradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka31
witam mam 31 lat za sobą 2 ciąze i 5 letnią corke bardzo pragne drugiego dziecka ale lekarze mi odradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyś 34
Ja mam 34 lata, synka 11 lat i myślę o drugim dziecku.Boję się żeby nie urodziło się chore, bo syn ma pewien problem. Bardzo to wszystko przeżyłam, jak na razie jest ok. Chce tego dziecka dla syna zeby nie był sam jak nas zabraknie. Warunki mieszkaniowe dobre,pracy nie powinnam stracic ale bardzo się waham i nie wiem co robic. Mąz bardzo chce córeczkę, ale mówi,że jest mu mnie szoda bo nie nadaje sie do rodzenia dzieci. (Jestem niska i drobna). Co z tym wszystim robic? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masująca
Edyś - ja też jestem niska i drobna. Mam 152cm, urodzilam dwoje zdrowych dzieci. Teściowa też nosem kręcila na moja posturę, bo chciala hożej dziewoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyś 34
Mam tyle samo wzrostu co ty Masujaca. ja dodatkowo mam zwezenie miednicy, ale urodziłam normalnie, bo dziecko miało 2500.Dodatkowo mam inny jeszcze problem mam kamienie w woreczku żółciowym i nie wiem czy iśc na operacje czy ciaza ( kamienie mi w tej chwili nie dokuczja). Jezeli ktoś miał taki problem to proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masująca
No tu akurat Ci nie pomogę, ale mogę podać wagę moich. Pierwszy - 2900, drugi - 3600, obaj mormalnie. I drugi poród był o wiele lżejszy dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka31
Edyś nie piszesz jaki syn ma problem moja córka jak się okazało po urzodzeniu miała wiotkie stawy biodrowe póżniej straciła oddech a w dodatku tego wszystkiego wymagała rehabilitacji urodzila si z wagą 2100 a ja w dodatku miałam w ciąży nadciśnienie ,cukrzyce ciążarnych i w dodatku nawet niewiedziałam gdzie w końcu przyjdzie na świat moja córcia nie zastanawiaj się zatem długo tylko działaj bo cza ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Mam 10-letniego syna, dwa lata temu urodziłam martwe dziecko po 9 miesiącach ciąży, skończyłam 40-kę i marzę o dziecku wiedząc, że będę musiała je wychowac sama. Może jestem walnięta ale dzieci to najpiękniejsza przygoda w życiu, choc cholernie stresująca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurum Burum
ja mam lat 30 i tak sobie myślę, że może w przysżłym roku zacznę się starać o pierwsze dziecko.... masz lat 33 jestes jeszcze młoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksikeeeeeee
mnie mama ur majac 35, tata mial 40 kiedy miaa 38l-ur martwego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksikeeeeeee
-im duzej czekacie tym mniejsze szanse ze doczekacie sie wnukow jako silne bebcie niestety moja matula zmara na raka kiedy mialam 17lat tata kwitnie jak narazie mimo swego wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksikeeeeeee
a teraz mam 26l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurum Burum
mnie mam urodziła mając niespełna 18 lat :) Cudownie jest miec młodą mamę ;) czasem żałuję, że moje dziecko (ewentualne) nie będzie miało młodej matki.... chociaz mam nadzieję, że zostanę młoda duchem :P:P:P Mania124 - od czerwca trochę czasu minęło, zdecydowałaś się na powiększenie rodziny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak i nie...hi,hi...To znaczy folik juz biore ale odczekam pelne 3 miesiace po tabletkch od wrzesnia powaznie do pracy)))....mam nadziej ze sie uda. Dzieki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurum Burum
trzymam kciuki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama miala mnie
w takim wieku, a siostra o 7 lat starsza. OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×