Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NellyBlu

Faceci 40letni

Polecane posty

Gość NellyBlu

Czy faceci koło 40 zawsze są kłamcami, albo wykorzystywaczami? Nie ma już NORMALNYCH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko
nie tylko 40 letni. WSZYSCY tacy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Monday
Zaczynasz jako pomarańcza Nelly i chcesz szczerości? Są normalni też,tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem normalny, wpadnij na mój temat "Czy są takie kobiety..." mam podobny dylemat co do kobiet:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyBlu
Ja narazie nie generalizuje, jedynie pytam. Tzn staram się :-) A jeśli są , to bardzo chciałabym ich poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyBlu
blu tak, zaczynam jako pomarańcza, bo kilka razy się przejechałam juz na swoim nicku, a zakładanie nicka dla topiku który zaraz moze umrzeć jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Monday
Na każddym topiku możesz znaleźć normalnych,nie trzeba zakładać kolejnego topiku tylko sie rozejrzeć i zaczernić.Miłego szukania Nelly:)Jestem normalny i zaczerniony zwykle:)Chciałem Cie tylko wyprowadzić z błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyBlu
blue monday ... no nie wiem, przyznam że pod kilka topików próbowałam się podpiąć ale nie wychodziło. zreszta kiedyś już założyłam swój i też nie wyszło. Nie mam szczęścia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Monday
Może znamy się:)i nie wiesz o tym? Próbuj Nelly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyBlu
klopf ja szukam nowych fajnych szczerych znajomych, z takiej grupy wiekowej. A że pań już kilka znam- stąd zainteresowanie panami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyBlu
klopf i w zasadzie szukam tego samego co Ty napisałaś powżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klopf w takim razie zapraszam na moj temacik "Czy są takie kobiety..." Może akuracik przypadniemy sobie do gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyBlu
blue monday łądnie Ci w czarnym :-) A próbować... nie wiem, czy próbowanie ma sens. Mnóstwo we mnie wątpliwości i dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyBlu
klopf ... jedno i drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelly,wróć do poprzedniego niku.W tamtym było Ci ładniej.Wiem chyba kim jesteś:)To żaden wstyd.Miej to gdzieś co ludzie pomyślą.Normalni -na pewno tylko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelly może my sie też znamy? :) bahus Skoro zapraszasz to wpadnę z wizytą, jak tylko będe miała więcej czasu. Teraz klikam tradycyjnie z pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyBlu
Blue monday nie sądzę abys wiedział bo ja się pojawiłam pod kilkoma nickami i niestety pod każdym na krótko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyBlu
emu jasne. ja zaglądam tu i tam, bo mam nadzieję że z dwóch fajnie zapowiadajacych się topików, chociaz jeden przetrwa.... miło by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyBlu
na pewno czy masz nadzieję? :-) Ja ci kibicuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahus na twoim zaczyna się robić tłoczno, temat wzbudza wiele emocji.Jest wiele kobiet zainteresowanych bardziej zażyłą znajomością.Obawiam się ,że mozesz się nie opędzić;-), naprawde masę osob szuka uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emu, chyba jesteśmy w różnych tematach:) bo jakoś żadne jeszcze na mnie nie poleciała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założyleś temat wczoraj, więc nie wymagaj za dużo;-) Musisz kobiety jakoś zachęcić, tylko nie pytaj mnie jak, miałam trochę przerwy jeśli chodzi o latanie za facetami i nie wiem co jest teraz na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×