Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedz co myslisz

facet ma cały czas ochote na seks

Polecane posty

Gość powiedz co myslisz

Wiatm forumowicze kochani Mam do was sprawe ,która nieco mnie "męczy" . Raz mi doradziliscie najlepiej jak mogliscie i dlatego postanowilam zapytac Was o zdanie Mam 25 lat ,niedawno zaczełam spotykac sie z facetem 32 lata ,na pocztaku oczywiscie było z 6-7 randek typu spacer .kino ,jakas kolacja ..pewnego wieczoru zaprosił mnie do siebie ,,i poszliśmy do łożka . Podobamy sie sobie to widac. Dobrze nam razem .Nie wiem czy dobrze zrobiłam ,w sumie nie ma miedzy nami jakiegos mega uczucia zakochania . Wiadomo ze ludzie poznaja sie z czasem i albo sie zakochuja albo związek sie rozpada,. Czy taka jest prawda bo ja juz zgłupialam ?. Moze to dlatego ze ostatnio bylam 6 lat z bylym facetem i tylko z nim kochalam sie z miłosci .? Wracajac do tematu spotykamy sie 2-3 razy w tygodniu ..i on zawsze ma ochote na seks ..czy to jest normalne. ? Dziwie sie bo moj poprzedni facet byl "nie zbyt wylewny " ,moze to przez to. Nie przeszkadza mi to ale tez nie chcialabym zeby mu chodzilo tylko o to . W lózku dba o moj komfort jest czuły ,całuje dotyka ..nie tylko zaspokaja swoje żądze.;) Powiedzcie co mysliscie na ten temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfhbrherh
Ja to nie wiem czy Ty na pewno masz te 25 lat. Przecież to logiczne, że każdy ma inne potrzeby. Czasem wystarczy pomyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiech na sali??
o matko dziewczyno na jakim ty świecie żyjesz..rozumiem miałas jednego faceta który lubił czasami...ale sa jeszcze kolezanki, gazety, itd...gdzie ty sie uchowałas , zeby nie wiedziec ze sa faceci którzy lubia codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfhbrherh
niuniowa21 - a co tam się dzieje, że ani rusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciągacze
a czemu ty się martwisz dziewczyno ? Jeszcze 2-3 lata to ty będziesz go prosić.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to straszne
i co ty teraz zrobisz, bidulo ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody jest to mu się
roochać chce, gdzie zagadka, bo nie widzę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze...
chciałabym mieć takie problemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kurcze
chcesz spaść z deszczu pod rynnę ??? he he he ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma ochotę na telefoniczny seksik? Jestem młodą fajną laseczką, która często sama zostaje w domu - mam na imię Maja tu znajdziesz moje zdjęcia i kontakt:http://www.seks-telefon.eu/ jestem na samej górze:) Poznajmy się. Chciałabym posłuchać jak osiągasz orgazm a ja również będę się przy Tobie masturbować przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś chętny na erotyczne rozmowy ze śliczną, młodą kuszącą, prywatne ogłoszenie dla miłych facetów, którzy mają ochotę na sextelefon do finałku, tylko ty i ja, tu i teraz. Jestem Beata, moje focie i kontakt są na: http://sex-rozmowy.pl/beata_sex_telefon.html Mam niebanalną fantazję, podniecam głosem, dodaję ostrości pojękiwaniem, gwarantuję, że zalejesz sobie dłoń cieplutką spremą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×