Odpowiedz na ten temat

facet nie ma czasu, pomóżcie

• gość 2017.09.08 [11:47]
    mój facet rozkręca swoją firmę i nie ma czasu ani kasy na wyjscia, wyjazdy etc
    ja to rozumiem i staram się być wyrozumiała
    Coś co mi się nie podoba, to ze nawet on nie próbuje go znaleźć tylko to taka utarta śpiewka z jego strony. Przyjeżdza zawsze 23-24:00 do mnie po pracy, albo ja do niego wieczorami. Nawet jesli mógłby znaleźć 2-3 godziny popołudniami to utarło mu się, że ja jestem zawsze w jego życiu pod koniec dnia.
    W te wakacje wyszlismy razem i cośrobiliśmy w ciągu dnia może 10 razy, a wakacje przecież to średnio 3 miesiące
    Nigdzie nie wyjechaliśmy na dłuższe wakacje bo mu szkoda kasy bo musi spłacać zobowiązania finansowe ZUS
    Ja zarabiam dobrze, jestem po 30 i chciałabym czegos wiecej od życia i trochę lepszego spędzania czasu.
    Poza tym pali fajki, lubi sobie kupić piwko i moje tłumaczenia ze mozna tego nie robić i odkładać na wyjścia, wakacje przechodzą bez echa.
  • gość 2017.09.08 [11:50]
    Widocznie facetowi taki układ pasuje. Co by się stało gdyby poszedł z dziewczyną powiedzmy o 17 na godzinny spacer czy na jakąś kawę? Nic. Firma która buduje od razu by się nie rozpadła. A jak było wcześniej? Długo jesteście razem?
  • gość 2017.09.08 [11:56]
    to, ze on ma spinę na tę firmę i aby spłacić długi. Robota czeka to on nie chce isc na kawe na godzinę.
  • gość 2017.09.08 [12:52]
    znajdz sobie innego albo to zaakcepuj!
  • gość 2017.09.08 [13:01]
    fundnij mu wakacje przeciez dopbrze zarbiasz
    a jak nie to jedz sama lub z kolezanka
  • gość 2017.09.09 [08:17]
    Nie chciałabym być traktowana - jesteś w jego życiu po to, żeby mógł sobie wieczorem ulżyć po całym dniu pracy...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...