Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

facet nie ma czasu, pomóżcie

Polecane posty

Gość gość

mój facet rozkręca swoją firmę i nie ma czasu ani kasy na wyjscia, wyjazdy etc ja to rozumiem i staram się być wyrozumiała Coś co mi się nie podoba, to ze nawet on nie próbuje go znaleźć tylko to taka utarta śpiewka z jego strony. Przyjeżdza zawsze 23-24:00 do mnie po pracy, albo ja do niego wieczorami. Nawet jesli mógłby znaleźć 2-3 godziny popołudniami to utarło mu się, że ja jestem zawsze w jego życiu pod koniec dnia. W te wakacje wyszlismy razem i cośrobiliśmy w ciągu dnia może 10 razy, a wakacje przecież to średnio 3 miesiące Nigdzie nie wyjechaliśmy na dłuższe wakacje bo mu szkoda kasy bo musi spłacać zobowiązania finansowe ZUS Ja zarabiam dobrze, jestem po 30 i chciałabym czegos wiecej od życia i trochę lepszego spędzania czasu. Poza tym pali fajki, lubi sobie kupić piwko i moje tłumaczenia ze mozna tego nie robić i odkładać na wyjścia, wakacje przechodzą bez echa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie facetowi taki układ pasuje. Co by się stało gdyby poszedł z dziewczyną powiedzmy o 17 na godzinny spacer czy na jakąś kawę? Nic. Firma która buduje od razu by się nie rozpadła. A jak było wcześniej? Długo jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, ze on ma spinę na tę firmę i aby spłacić długi. Robota czeka to on nie chce isc na kawe na godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdz sobie innego albo to zaakcepuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fundnij mu wakacje przeciez dopbrze zarbiasz a jak nie to jedz sama lub z kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałabym być traktowana - jesteś w jego życiu po to, żeby mógł sobie wieczorem ulżyć po całym dniu pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×