Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet po przejsciach

Polecane posty

Gość gość

Pytanie do kobiet.Ktoracz was zwiazala by sie z facetem po przejsciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z takim jestem,12 lat starszy.Gnębiony przez ojca,potem rozwodnik,alkoholik a teraz ciężko chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy przejscia sie licza??? liczy sie czlowiek, jego charakter, humor no i nie ma co ukrywac chemia musi pasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawowym pytaniem jest, czy te przejścia go czegoś nauczyły. Jeżeli facet zawsze widzi winę poza sobą, to trzymaj się od niego z daleka. Jeżeli potrafił dostrzec swoje wady i nad nimi pracuje, to bierz go, jeżeli pasujecie do siebie. Od 3 lat jestem z facetem po przejściach, mamy dziecko. Mądry, doświadczony życiowo, kochający. Wspaniały partner i ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -"Pytanie do kobiet.Ktoracz was zwiazala by sie z facetem po przejsciach" xxx Ja na pewno nie. Zawsze są z tego kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy po jakich przejsciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie, poza tym bylam juz kiedys z rozwodnikiem, nic dobrego i odradzam wolnym kobietom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sciagaj na siebie problemow ktore nie sa Twoje. uciekaj jak najdalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co zaczynac wspolne zycie od problemow??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sie sklada ze tamat zalozyl facet a nie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziala w dwie strony!!!! a co przejscia kobiety sa inne???? problemy to problemy obojetnie czy to jest kobieta czy mezczyzna! Ty jakis nie kumaty jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczy się człowiek. Na przeszłość składają się różne czynniki i jeśli coś nie wyszło to niekoniecznie musi być to wina tego kogoś. Nawet jeśli, to ważne - jak ktoś wspomniał- czy wyciągnął ten ktos z tego wnioski? Każdy ma prawo do błędu, sęk w tym czy chce to naprawić. Sama jestem po przejściach i nie uważam, że jestem przez to jakaś gorsza. Życie to szkoła, mało kto ma tak zupełnie czystą kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tak jak mowisz. Nie kazdy jest idealny. Ja juz chyba za duzo mam przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę to samo powiedzieć o sobie. I wiedz co? Chyba mnie nie przebijesz. A jednak choć bliską poddania , nie robie tego lecz walczę. Chce mi sie żyć (przeważa to) choć czasem tak średnio widzę sens..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze mam duzo przejs nie oznacza ze chce sie poddac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no nie wiem czy ktos z tymi przejsciami mnie przebije, jabod urodzenia mam wiecznie jakies "rozrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele osob jest po roznych przejsciach,wiele w zyciu przerabialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim jesteś wieku jeśli można zapytać? Chociaż w sumie każdy wiek jest dobry by zacząć od nowa. Najgorzej tkwić w czymś złym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat mam ale w zyciu wiele przeszedlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem budze sie rano z mysla zebym mogl zaczac zycie od nowa ale z tym rozumem co mam teraz.zapewne zupelnie inaczej potoczylo by sie moje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jeszcze młody i wszystko przed tobą po prostu wymaz z pamięci przeszłość zamknij zły rozdział i zacznij od nowa. Facetom mimo wszystko łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim sensie latwiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy z nas ma jakieś przejścia, życie nie składa się tylko z płatków róż.Trudno też wymagać ,aby ktoś dojrzały miał "czystą kartę".Kwestia tu jest ważna :)..co będziesz mógł zaoferować w związku partnerskim.No i przede wszystkim liczy się pociąg tzw chemia ,ale zdaje się ktoś wspomniał o niej już wcześniej.Oczywiście, że masz szansę na nowe życie.Kobiet samotnych jest wiele:)《》

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwazniejsze w zwiazku to zaufanie,szczerosc,milosc i to oferuje a poza tym bedac z kims w zwiazku daje calego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli 30 letni rozwodnik czy rozwódka ską po "przejściach", to po czym jest 45 letnia panna czy 52 kawaler ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejscia dla pieszych
miałem kilka przejść przez pasy na drodze, czy to za dużo? raz przejście nie przez pasy i mandat( zapłacony), czy któraś mnie jeszcze pokocha pomimo tych przejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem zycie tak sie uklada ze mimo mlodego wieku czlowiek moze przezyc naprawde duzo wiec przestancie pisac takie glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy w życiu! Nie będę pocieszała życiowego fajtłapy. To on ma być mężczyzną w związku, ja na mamuśkę się nie nadaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×