Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gin z tonikiem

FACET SKORPION

Polecane posty

Gość gin z tonikiem

CZY MACIE CHŁOPAKÓW, MĘŻÓW, KOCHANKÓW SPOD TEGO ZNAKU ???? JACY SĄ ??????? Chodzi mi o to jakimi są mężami, jakimi kochankami, jakimi ojcami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są cudowni
przynajmniej mój skorpionek :) cudowny pod każdym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dwóch skorpionów - moją pierwszą miłość i obecną. Żaden inny facet nie był spod tego znaku i żadnego innego nie kochałam. Coś w tym więc jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin z tonikiem
Wiecie, to dziwne, bo moja pierwsza miłość była spod tego znaku, najukochańszy tata również a mąż też SKORPION. Czy to oznacza że są wspaniałymi facetami ?? Przecież kąszenie skorpiona jest śmiertelne :)) Jakie pary tworzycie ?? w moim przypadku jest to połączenie raka ze skorpionem. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin z tonikiem
Dwa skorpiony ??? jeszcze o takim zestawie nie słyszałam !!!!!!!!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same madre
ja tez rak on skorpion ale za cholere sie dogadac nie mozemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin z tonikiem
Z tym dogadywaniem się też u mnie różnie. czasem Zastanawiam się czy dobraną parą jesteśmy ? Może z innym znakiem byłoby lepiej. Zastanawiające jest jednak to że najukochańsze osoby mojego życia to właśnie skorpiony. Coś w tym chyba jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem wagą - ponoć najlepszym facetem dla wagi jest właśnie skorpion... ale nie tym się kierowałam wybierając partnera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin z tonikiem
Ech te skorpiony............. Potrafią być takie kochane a z równowagi to wyprowadzą człowieka bezbłednie :))). Cóż nie ma ideałów na szczęście. jeśli chodzi o dzieci to serce na tależu mogą oddać dla nich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On- Skorpion, ja - Baran. No, i nie jest dobrze. Skorpion to bardzo trudny znak, a połączeniu z Baranem mieszanka wybuchowa. Szkoda,że wcześniej o tym nie wiedziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka...
mam...skorpiona....potrafi wkurwić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka...
choć ja tez nie jestem dłużna...straszny maruda, pesymista lekki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powie od razu o co chodzi, wywlecze to po roku i wtedy wygada.Nie dotrzymuje słowa. Pesymista- owszem, ale on mówi, że jest realistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achach
do Iwony- ja mam znjaomych: ona baran- bardzo naiwna..spokojna..kurwa domowa.. on: skorpion- ehh..szkoda słów..w domu wzorowy...poza domem- zdardza, oszukuje...i kręci! KŁMACA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin z tonikiem
Z tym pesymizmem to się zgadzam. Na pierwszy rzut oka ze wszystkim jest problem. Tłumaczy to realistycznym podejściem do życia, dokładnie jak napisałaś wcześniej. To dopiero śmiechu warte ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin z tonikiem
Muszę jeszcze dodać cze wspanialszego kochanka od skorpiona nie miałam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna 30
A więc tak jestem ze skorpionem od 13 lat przeżyłam wszystko, roztania, szarpania, łzy, radość, ciepienie szczęccie o jakim można tylmko marzyć, czyli cały kalejdoskop doznań jaki może zafundować nam, życie. M ój skorpion to skała teretycznie nie do skruszenia ale jeżeli komuś uda się to zrobić to pod tą skałą znajdziewielkie serce które potrafi naprawdę kochać. Mów się że że skorpiony to świetni kochankowie zgadza sie nawet po 13 latach nie ma miejsca na rutynę. Ale walka ze skorpionem to przynajmiej w moim wypadku prawie zawze przegrana. Tak więc to silny znak o mocnej osobowości ja jestem zodiakalną panną i jakoś idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość road
A ja mam odwrotnie...Wszyscy faceci spod tego znaku jakich znam to kompletni idioci!!!Niezdecydowani,agresywni,dziecinni,uwazaja ze wszystko im sie nalezy...chyba mam pecha.Moj ostatni facet skorpion to juz w ogole dno.Fakt,w łózku świetny,ale poza tym dramat.Nigdy wiecej skorpionów!Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna30
To trafiłaś na jakiś wybrakowanych no cóż od regóły są wyjatki, szukaj dalej powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scottie
eee tam... to troche jakby powiedziec, ze cechy ludzkie sa podzielone na 12 grup - i w momencie urodzenia sie mu je przypisuje. Znam osoby spod tego samego znaku, ktore sa kompletnymi przeciwnosciami. To bardziej my sobie wmawiamy i przypisujemy pewne cechy... ;) Pozdrawiam. S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin z tonikiem
Wiecie dziewczyny tak cały czas szukam odpowiedzi na pytanie czy to dobrzy faceci , czy nie ?? Moja pierwsza miłość okazała się chamem, zdrajcą ( z najlepszą moją przyjaciółką zresztą), damskim bokserem z szyderczym uśmieszkiem !!! Jeśli chodzi o ojca - to skorpion z charakteram, ma swoje zasady, których trzyma się w życiu !! ale po latach dochodzi do wniosku że te żelazne zasady biorą w łeb ! Przecież zakazany owoc lepiej smakuje, więc jestem dowodem na to, że w życiu trzeba samemu przemyśleć co dobre a co złe a nie trzymać się stereotypów i wpajać dzieciom wzorce ze swojego dzieciństwa ( niekoniecznie dobre ) Jeśli chodzi o mojego męża, to owszem, jest naturalny, co myśli, to powie ( przeciwieństwo pierwszej miłości) ale czy do końca jest szczery ??? tego nie wiem. Może zbyt sugeruję się tamtym chamem, który spowodował wielkie spustoszenie w moim życiu i teraz boję się zaufać.......... Albo ja podświadomie szukam takiego faceta, który dostarczy mi w życiu adrenaliny, z którym nie będę się nudzić :))) Sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×