Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stefandiscomen

Gadżety na imprezę

Polecane posty

Gość stefandiscomen

Witajcie, pilnie poszukuję w naszym żałosnym kraju gadżetów jakie użyto w teledysku "Afrojack & Steve Aoki Feat. Miss Palmer - No Beef". Chodzi mi dokładnie o żółty kapelusz (z jakiejś pianki) oraz naczynia z którego piją drink (ta wielka plastikowa menzurka). Proszę pomóżcie to na prezent urodzinowy. http://imgur.com/KeDrK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mederka
Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabaluga7
Kapelusze i peruki znajdziesz w sklepie http://www.superparty4you.pl/ , nie wiem czy akurat mają kolor żółty, ale zawsze możesz zapytać, może mogliby dla Ciebie taki kolor domówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat, bo też szukam. :) Gadżetów i pomysłów, za miesiąc organizuję osiemnastkę, w domu, i przydałyby się jakieś fajne typowo imprezowe gadżety. Nigdy czegoś takiego w necie nie szukałam, polecicie jakiś sklep? All już przejrzałam, jak coś mi się podoba to u kilku różnych sprzedawców. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamo432
Zobacz sobie na TakaPaka.pl, dosyć niecodzienne rzeczy mają. :) Zamawiałam z tego sklepu 2x - raz na osiemnastkę, a raz na panieński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez che taki kapelusz, z pióropuszem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martni35
fajny ten sklep. :) akurat ja ta zamówiłam niedawno gadżety na panieński. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam chyba zamówię parę rzeczy na imprezę, bo będę organizowała coś w karnawale. :) fajne rzeczy tam mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SUPER RZECZY!! :) szkoda, że nie mam na co zamówić :( ale może sobie coś na urodziny sprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często przed wiekszą imprezą zamawiam rzeczy z www.kodisklep.pl Mają świetne gadżety imprezowe, oferują też napełnianie balonów helem, to świetna frajda i zabawa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×