Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie znalezc faceta do łóżka

Polecane posty

Gość gość

pytanie jak w temacie? na zwiazek za bardzo nie licze,poznaje facetow co wiazac sie nie chca, wiec zaczelam to olewac ale brak sexu dla kobiety po 30tce to jest problem, to gdzie ja mam znalezc faceta do lozka, tylko wolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta nie pierdziel że nikt nie chce cie przelecieć.Pójdź na miasto(pub,dyskoteka),kup sobie piwo i siedź przy barze to na pewno ktos się pojawi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) super odpowiedz powyzej:) jak poznaje na dyskotece facetow co nikogo nie szukaja, ani dziewczyny do zwiazku ani do lozka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze dodam zeby to nie byl taki na 1 noc a na dluzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakiś portal erotyczny,datezone czy coś w tym stylu.Masz do wyboru do koloru do tego wiesz co ma w majtkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz się tylko bzykać - nie ma problemu, mi niczego nie brakuje, możesz być moją seks koleżanką. Choć naprawdę jestem zdziwiony, że nikt nie chce Ciebie przelecieć - jak tylko laska wyraża chęć, to ma od razu tabun chętnych. No chyba, że jest naprawdę koszmarna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz, co sie dzieje na portalach - moja kumpela wyraziła jakąś chęć na niezobowiązujący seks - setki propozycji dostaje, nawet 3 miesiące po umieszczeniu anonsu. Wszyscy chcą w niej zamoczyć, mimo iż nawet zdjęcia nie zamieściła. Sama widziałam, pełna skrzynka mailowa, czytać nie nadąża i odpisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, faceci lecą jak psy za suką - zresztą wejdż na www.zbiornik - jak tylko laska trochę tyłkiem pokręci, faceci niemal wszyscy by jej szparę lizali i łaszczą się do niej jak wycieraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ejstes z warszawy to ja moge ale jestem kiepski daj mi namiary jakies;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:43 No dokładnie.Dużo gorzej ma facet który chce zamoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może jestes mało urodziwa i dlatego chętnych brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do seksu znajdziesz bez problemu - widziałem, że nawet najgorsze pasztety na dyskotece miały branie. Tylko czy naprawdę akurat tego chcesz...? Najlepiej weź sobie do seksu faceta, którego polubisz jak kumpla. Zacznij w ten sposób - ja tak zacząłem z koleżanką, związku z tego nie było, ale przez 2 lata spaliśmy ze sobą, ale tez spędzaliśmy czas po kumpelsku, piwo w knajpach, czasem pogadanki do rana, bez miłości ale i bez zazdrości, nawet dziś mamy fajny kontakt mimo że ona już jest mężatką i bzykanie się skończyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kumpla do sexu, ale ja nie wiem czy on tak tez bedzie patrzyl zeby zaczac od tego zeby sie zakumplowac, a potem sex, zreszta to by musialo od niego wyjsc -ta chec sexu,chociaz tak napewno byloby bezpieczniej , z kims kogo sie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierz mi, że szybciej to Ty się zadłużysz niz facet. Jestem facetem i naprawdę potrafię trakotwać seks jak fajną gimnastykę - jest przyjemnie, ale emocje potrafię oddzielić. Z kumpelą było fajnie, ale ona też trzymała emocje na wodzy - spotykaliśmy się z innymi i nawet gadaliśmy kogo spoktaliśmy i radziliśmy w sprawach uczucinych, a że konczylismy od czasu do czasu w łózku tego nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:54 Czyli interesuje cie konkretna osoba a nie przypadkowy facet.Tak też myślałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ponadto było to bezpieczne - ona brała pigułki i badania też zrobiliśmy - na swój sposob byliśmy sobie wierni mimo nietypowej relacji. A jak bedziesz brała goscia z niewiadomo skąd ryzykujesz i to sporo - facet zawsze jest w lepszej sytuacji, problem zostaje po stronie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest duze ryzyko, branie faceta nie wiadomo skad, nie wiadomo czy mi czegos nie zrobi, nie mam nikogo konkretnego na mysli bo jakby tak bylo to bym tu nie pisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie pisz od razu, że szukasz faceta do wyrka, tylko że masz ochotę z kimś pogadać. Bo jak od razu pokazujesz swoje intencje, to facet już ma w d***e calą otoczkę, tylko czeka kiedy będzie puenta, o szacunku wówczas też zapomnij, bo może i mamy uprawnienie, ale rzeczywistość pokazuje co innego - będziesz traktowana jak d...pa na mieście. Niby tego chciałaś, ale ta świadomość zacznie Ciebie przytłaczać, że jesteś traktowana instrumentalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona tak wlasnie chce, pobzykac sie i pojsc do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andando
Nigdy nie używałem portalów typu datezone czy zbiornik. Ale przecież chyba nawet tam można kogoś przynajmniej trochę wcześniej poznać, pokonwersować. Zresztą pewnie można za pomocą wszelkich innych portali, niekoniecznie tak tematycznych. Np. na kafe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź jakiego żonatego i na poziomie. Do seksu będzie chętny ale potem posłusznie wróci do żonki i masz go z głowy. A szanować i doceniać będzie bo dla żonatego kobieta na boku to skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że skarb. Gorzej, że autorka prędzej, czy później pewnie się zadurzy i będzie chciała więcej, a więcej nie dostanie. Chyba, że spotka w międzyczasie kogoś właściwego z kim będzie chciała być. Temat bycia z kimś dla zaspokojenia potrzeb ciała, jest trudny. Przynajmniej dla normalnej kobiety. Inaczej jesteśmy skonstruowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsex
Zapytam Co byś poradziła mi Gdybym szukał kobiety do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym poradzila isc do prostytutki bo tak jest najłatwiej, faceci maja moze i lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsex
Nie koniecznie musi być łatwo Ważniejsze jest zadowolenie i powtarzalność Pewność, tez może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paszczur jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsex
Dziewczyna szuka faceta Facet szuka dziewczyny Ona piękna On brzydki Dlaczego, mamy równouprawnienie,czy może działa tu prawo Kalego? Dla porządku nigdy nie szukalem, nie szukam i nie zamierzam , tak juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem autorki. Spotyka mezczyzn ktorzy nie chca sie wiazac a ona nie chce sie wlasnie wiazac tylko bzykac bez zobowiazan. To w czym problem? Ona chce sie bzykac oni tez to chyba o to jej chodzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem taki sam jak autorka i chodze na d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie przesrane
gość dziś Nie rozumiem autorki. Spotyka mezczyzn ktorzy nie chca sie wiazac a ona nie chce sie wlasnie wiazac tylko bzykac bez zobowiazan. To w czym problem? Ona chce sie bzykac oni tez to chyba o to jej chodzi?! Zgłoś Ale ona chce na stałe mieć bzykanie bez obowiązań, nie rozumiesz kobiety, a oni chcą tylko na jeden raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×