Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jonekxxx

hmmm....

Polecane posty

Gość jonekxxx

drogie Panie opiszcie prosze jak powinien wygladać dzień zebyście miały ochotę na seks ze swoim facetem , co powinnismy robić, jak się zachowywać... itd.. albo czego nie powinniśmy robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonekxxx
chyba nikogo nie ma wszyscy chyba w kościele..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy, że mam płodne dni :P a w ogóle to wydaje mi się, że żaden specjalistyczny plan dnia nikogo nie zachęci albo jest ochota albo nie, chyba, że ja czymś wkurzysz to zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonekxxx
no własnie chodzi o to zeby zamiast wkurzac dodatkowo zachecac tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonekxxx
moja kobieta twierdzi ze wszystko zalezy od dnia całego, ze jej ochota narasta cały dzień, min. to czy ja nie wkurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahn
wcale nie musi upłynąć cały dzień wg jakiegoś super zaplanowanego dnia. najlepsze są poranki :D:D:D zrób śniadanko do łóżka, razem je zjedzcie i później to jakos bedzie. i powiedz, że ślicznie wygląda taka zaspana albo że mógłbyś godzinami patrzyć jak słodko śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahn
haha tak mi do głowy wpadło. ta twoja kobieta w nagrodę za fajny dzień uprawia z toba sex? ................ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonekxxx
nie wiem czy traktowac to w kategoriach kary i nagrody czy poprostu checi. dla nas facetów zaraz po kłótni mozna sie bzykać dla nich to nie do przyjęcia. to samo napisała tamaraa ze jak ją czymś wkurzysz to zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mówi tak, żebyś cały dzień koło niej latał i był grzeczny a to cwaniara! trzeba z niej brać przykład i to kolejne poświadczenie, że facet dla seksu zrobi wiele albo wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonekxxx
sam nie wiem czy mi by sie chciało jakbym cały dzień był wkurwiany. ale ja nie potrafie sie długo gniewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonekxxx
sposób sposobem ale nie takim zachowaniem pozbawia sie przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dla Ciebie propozycje, mianowicie: bzyknij ją z rana i nie będziesz musiał wymyślać cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonekxxx
hahahahaha rano nie ma ochty :) wymyśl cos jeszcze a pokażę Ci ze juz jest temat obstawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonekxxx
ludzie powiedzcie mi ze to nie "extra sposób na mnie" wytłumaczcie to w inny sposób, np hormonami albo bólem pleców, złamanym paznokciem....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za kobieta...a ona nigdy nie ma ochoty tak sama od siebie?? zawsze Ty musisz się starać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonekxxx
ma tylko musi byc odpowiedni dzień, jak ona twierdzi gra wstępna moze byc prowadzona cały dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahn
jonekxxx trochę CI współczuje. pomimo, że jestem kobietą i nawet podoba mi się ten chwyt twojej kobiety byś się starał cały dzień to może jak będziesz grzeczny .... ale tak można się pobawić raz, drugi i trzeci. no właśnie - pobawić z jakimiś ustalonymi kryteriami zabawy. wtedy dla dwóch stron mogłoby być ciekawie i wesoło. a nie tylko dla tej jednek, która zachowuje się w tym przypadku jak jakaś królowa. ona sama z siebie w te wieczory, kiedy "sobie zasłużysz" - sugeruje Ci, że ma ochotę. czy to ty metodą podjazdową powiadujesz się czy będzie bzykanie czy nie? ale dziwne..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahn
ale gra wstępna obejmuje pranie, prasowanie i gotowanie i inne usługiwania tej kobiecie czy cały dzień leżycie w łóżku czekając aż będzie wystarczająco podniecona? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonekxxx
królowa idzie sie wykapać po czym przychodzi i mówi "daj kutasa" i robi mi ustami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahn
czyli wzajemne poczucie obowiązku. współczuje całym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonekxxx
czasami tak kończy a w te inne dni kochamy sie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahn
zmien królową. tyle w tym temacie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonekxxx
nie zeby mi było źle tylko ona nie czerpie przyjemności z seksu, tzm moze czerpie ale nie widze zeby była tym wszystkim jakos zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahn
już się nie pogrążaj. albo przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i się nad tym zastanów. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
A może po prostu któregoś wieczoru weź ją wbrew jej woli? ;) Znaczy, nie że tak na serio na siłę.... tylko po prostu wyczuj czy jej się to podoba czy nie - i jeśli nie oczywiście przestań. ;p Ja lubię jak mi mój tak robi. ;) I nie sugeruj się pierwszymi "nie", bo na początku na pewno będzie gadać, że nie chce.... przyprzyj ją do ściany, do łóżka, unieruchom.. czy coś tam... pocałuj w kark i próbuj dalej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajowo
obiecaj jej 150 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonekxxx
chcecie powiedziec ze problem tkwi we mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahn
jonekxxx - nie sądze, że problem tkwi w Tobie (ten moj ostatni komentarz to był mały żart). widać, że się starasz, przejmujesz. może tak się obawiasz tej swojej królowej, która chce być wiecznie zaspokajana, że aż zbyt się starasz i stresujesz. a to prowadzi do kiepskiej jakości... znow nie bierz tego do siebie. może ją nudzi ta twoja delikatność, twoje staranie. oceniam wg siebie w tej chwili, bo ja zdecydowanie wolę silnych i niegrzecznych facetów w łózku. właściwie to w życiu też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×