Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimowy gość kafe

I na co wy czekacie stare panny??

Polecane posty

Gość anonimowy gość kafe

na wczorajszą młodość? aż książe z bajki zapuka do waszych drzwi? co z waszych karier i podróży jak same jak ten palec i tylko udajecie szczęśliwe? bo duma, bo lenistwo, bo wygoda.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź daj zyc. Teraz takie czasy ze młodzi szybko się zenia więc pudło. Zostały wolne ale to roczników 87 88 86 itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam skarpety z 86, dobra jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie na Ciebie bezrobotny zoltodziobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno bezrobotny, bo ty wszystko wiesz oczywiście, co za tępa dzida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
Ja czekam na kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko w życiu ma swój czas. Nic na siłę.. Przede wszystkim nie można zapominać o tym, że nie dla każdej kobiety małżeństwo, to "szczyt marzeń", "główny cel w życiu"". Ja nigdy nie czułam się gorsza nie mając chłopaka, partnera.. W tej chwili mam partnera, jesteśmy razem od kilku lat, nie marzę o małżeństwie, dzieciach. Istotna jest dla mnie wspomniana kariera. Co nie znaczy, że nie udzielam się w domu.. kocham gotować, sprzątam (choć nie kocham tego), robię zakupy, wychodzę z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko w życiu ma swój czas. Nic na siłę.. Przede wszystkim nie można zapominać o tym, że nie dla każdej kobiety małżeństwo, to "szczyt marzeń", "główny cel w życiu"". Ja nigdy nie czułam się gorsza nie mając chłopaka, partnera.. W tej chwili mam partnera, jesteśmy razem od kilku lat, nie marzę o małżeństwie, dzieciach. Istotna jest dla mnie wspomniana kariera. Co nie znaczy, że nie udzielam się w domu.. kocham gotować, sprzątam (choć nie kocham tego), robię zakupy, wychodzę z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
Czasami lepiej byc samej niz w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ma swoje plusy i minusy.Na siłę się nie da.Moze naprawdę trafiają na pijaków itp.to co ma za takiego wychodzić za maz bo co to ma być jej szczyt marzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie trafiają
jak "trafiają" na pijaków?? poznają faceta, facet pije, nie podoba się to nie ciągnąć tego dalej, przecież nie zaczyna pić po poznaniu was z reguły. Nie zadawać się z pijącymi i problem z głowy, ale baby lubią komplikować sobie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest łatwo sie spotkać , dopasować, a wspólnym mianownikiem nie powinno byc wziazc ślub. Popatrzcie do czego ludzie sie posuwają, jak bardzo dają szanse losowi, chodzi mi tu o ten program ślub od pierwszego wejrzenia. To chyba nie jest ściema . Ludzie chcą ale po prostu nie trafiają na siebie i wtedy ...czekają . Nic na sile bo potem nie dość ze znowu jesteś samotna to jeszcze oszukana.to tak trudno zrozumieć? Po co te pytania w stylu naco jeszcze czekasz? No chyba nie na byle było. Jakby co, to jestem mężatka i matka a wyszłam za maz mając 29 lat wiec tez robiłam za stara pannę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest dużo młodszych fajnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to kociary a tyle chłopaków do wzięcia na polsat cafe chodzi wolnych brac sie za nich i niech wyłącza ten program wkoncu go zniosa jak mozna zyc samej jak????zobacyzcie jak przyjdzie wam 60 lat ciekawa jestem czy powiecie ze wam tak dobrze samej jak szklanki wody nie bedzie komu podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 34 lata i jestem dziewicą. Prawdopodobnie dlatego, że chciałabym, żeby mój partner zarabiał choćby połowę tego, co ja. Znam cztery języki, mam stanowisko w zarządzie firmy z zagranicznym kapitałem i stawkę 3500 euro brutto miesięcznie (firma znajduje się w Polsce). Nie jestem brzydka, umiem tańczyć, ale z gościem, który ma "na rękę półtora tysiąca złotych" zadawała się nie będę, nawet gdyby czekała mnie kiedyś starość w cnocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestemy same to trafialysmy na takich jak TY!!!! to LEPIEJ ZOSTAC SAMEJ NIZ SIE MECZYC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewica ma pieniadze ale jest brzydka i co z tego? pieniadze to nie wszystko w zyciu niby wyksztalcona a glupia SZACUNKU do innych ludzi sie naucz to oni beda ciebie szanowali (celowo z malej litery) musisz sie jeszcze duzo nauczyc ale od szacunku zacznij!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cip****ka ci zarosnie i juz nikt sie nie przebije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34Letnia dziewica musisz byc naprawde brzydka. Skoro nie chcesz sie spotykac z przecietnym kowalskim ktory zarabia tysiac zlotych to nikt Cie nie chce np u Ciebie w firmie? Skoro jestes taka cudna i bogata powinnas miec tez znajomych ma swoim poziomie. Przeciez nie wszyscy Polsce zarabiaja tysiac. Jest duzo bogottch ludzi w kraju i co nikt Cie nie chce? Co za bidulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 28 lat i planuje zostac stara panna;) nie potrzeba mi faceta nie lubie sprzatac,gotować-sama na obiad zjem sobie jogurt jakis i tyle, a facet wymaga kuźwa ekstra obiadow:o miesnych najlepiej lubie spokoj, cisze, dzieci miec nie zamierzam:) bo i po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w czasie wolnym sie modlisz i spiewasz w kosciele. kup sobie beret bo zima idzie i nikt cie nie ogrzeje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Jesteś prawie że ideałem pomijając fakt że nie lubisz mięsa i gotowania obiadów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swieze miesko to jest to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hisol dziś nie musze byc twoim idealem bo nikogo nie szukam i nie potrzebuje zdechne samotnie:) i kot mnie zje moja sprawa acha do kosciola nie chodze, bo nie wiem po co miałabym tam chodzic, na zimę mam ciepła czapkę z pomponem:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My stare panny czekamy az wy wspaniali kawalerzy z kafe oswiecicie nas i powiecie na co to czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo!!!!!!! wypowiedz wyzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj x Ty już lepiej zostań sama bo chłopa zmarnujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.10.21 typowa baba, tylko kasa i wygoda we łbie, a co z uczuciem? miłością? trzeba być tępą suką wybierać ludzi pod względem ich dochodów. Gnij głupia cnotko do grobu nawet, jesteś stracona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejkel kowalski
gość 2016.10.21 jestemy same to trafialysmy na takich jak TY!!!! to LEPIEJ ZOSTAC SAMEJ NIZ SIE MECZYC!! >>> To zdychaj w samotności tępa suko, a potem twój kot cie zje, bo lubią padline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×