Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kota trzeba karmić

Idealna baba powinna być ładna i głupia

Polecane posty

Gość kota trzeba karmić

taka będzie miała udany związek, a reszta..... rozwody, niepowodzenia, stresy, i koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna, uległa i nie mądrzejszy od faceta. Ale reszta to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wzrost liczby rozwodów jest spowodowany tym, że kobiety są coraz mądrzejsze lub mężczyźni są coraz głupsi (przynajmniej od swoich żon).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzrost liczby rozwodów spowodowany jest naiwnym myśleniem że z innym będzie inaczej. Poza tym zazwyczaj rozwodzie już nie wychodzą za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia? jak chcesz stary glupią utrzymywać to kto ci broni. Tylko niech nigdzie z chaty się nie wychyla bo ci wstydu narobić może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tylko do łóżka i garów to ok. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej wstydu to narobi taka która się ciągle mądrzy, jest nie wyjściowa, i dzieci nie chce urodzić. Taka to dopiero wstydu narobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja już wole być mądra, pyskata, mieć coś do powiedzenia, "sama" niż robić wstyd w towarzystwie i siedzieć z zakompleksionym jełopem który nie lubi mądrych babek.A co do kota.... można mieć i kota i dzieci. Frajerów którzy chcą wejść na dupę jest cała masa. Zawsze można dać się zapłodnić frajerowi z drugiego końca Polski który nie będzie wiedział o istnieniu dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oj i tu 100% prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja twierdzę, że baba powinna być ładna i niegłupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIEgłupia baba = ROZWÓD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia dla glupiego. Madry z glupia bedzie sie nudzil. Madra z madrym sie nie rozwiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ideał nr 1
Powinna być ładna, głupia, i robić loda z połykiem, mój ideał :), a jak chce mi się pogadać to pójde do kumpla, po co z babą mam gadać i o czym niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to naturalne że ci tutaj chcą mieć głupią,mądra by ich 3 razy sprzedala na targu indyczym jako produkt mało rentowny :/ tylko dziwne że tak jawnie odkrywacie swoje talenty umysłowe znaczy braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki bogu jestem i piekna i madra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś raczej stara i głupia, bo nawet kot od ciebie uciekł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mi mądra kobieta, chociaż jeden logiczny argument proszę podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim kobiety i mężczyźni inaczej chyba rozumieją inteligencję. Dla mężczyzn inteligencja potrzebna jest to osiągnięcia jakiś celów, zazwyczaj pieniędzy i ewentualnie ich pochodnych (władzy, kobiet i prestizu). Jeśli coś im do tego nie przydaje jest mało znaczącym dodatkiem. Natomiast dla kobiet inteligencja i wiedza jest po to aby była. Często nie potrafią lub nawet nie chcą wykorzystać ich do jakiś celów. Najbardziej zależy im na tym aby ktoś je pochwalił, niczym szóstka uczennica która że wszystkiego chce być najlepsza często nie wiedząc po co. Nie raz zauważyliście mężczyzn którzy jeśli chodzi o pieniądze potrafią dużo i mądrze rozmawiać, analizować i przewidywać, jednocześnie w rozmowie "o niczym" często milczą lub przytakuja lub opowiadają frazesy o pogodzie. U kobiet jest odwrotnie. One jeśli chodzi o kasę często się wycofuja, dają się zastraszyc ale jednocześnie godzinami potrafią wytyka błędy ortograficzne. Spotykałem się kiedyś z pewną inteligentna kobieta, kurierowi czka. Ciągle był problem z czasem wolnym, urlop czy dłuższy weekend należało planować z półroczny wyprzedzeniem, ciągle stres związany z pracą jakieś napięcie itd. Natomiast inna moja dziewczyna - fryzjerka, na każde moje zaproszenie znajdowała czas, jeśli proponowałem urlop poprostu mówiła że odwoła klientki i nie ma problemu, zero stresu, zawsze uśmiechnięta itp. I z kim życie byłoby bardziej satysfakcjonujące, szczęśliwe i radosne. I kto tu jest w sumie bardziej inteligentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Co kto lubi, co się komu podoba.... ale z fryzjerką to chyba nie pogada się o ekonomii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz ze bardzo często ona zna się na podatkach czy ekonomii lepiej niż pani z biura która tylko musi wpisać coś w tabelkę, a dwa jak ty chcesz kobietę to gadania o ekonomii..... o mój Boże. Z kobietą się rozmawia o miłości, seksie, dzieciach, wakacjach, uczuciach, rodzinie, modzie, seksie, znowu o seksie, o ekonomii to się w pracy nagadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te inteligentne ciągle boli głowa. Pewnie od nadmiaru pasji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś boli je głowa od myślenia, a jakby były głupie to nie miałyby tego problemu, tylko by były gotowe na seks kiedy trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam głupi to szuka głupiej. Dla mądrego głupia to tylko do roli służącej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś No właśnie, z kobietą która interesuje się wyłącznie dziećmi, domem, pieskami, kotkami, ogródkiem raczej nie da sie pogadać o czymś bardziej konkretnym. Którego chłopa interesuje moda do takiego stopnia jak kobiety???? Na podatkach to może i się zna jeśli prowadzi swój zakładzik ale już na bardziej zawiłych aspektach tej dziedziny to nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sam głupi to szuka głupiej. Dla mądrego głupia to tylko do roli służącej smiech.gif >>> i tak ma być, baba to rzadko prawdziwa partnerka jak w biznesie, a raczej balast i kotwica w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Czyli nieodzowna rola służalcza kobiety marzy sie wielu " samcom". Kuper w domu, rozpłód, sprzątanie, gotowanie, zmiana pieluch dzieciakom- najlepiej co roku prorok, dawanie d**y jaśnie mężowi i zajęcia nie wymagające wysiłku intelektualnego. Uf.. jak to dobrze że żyjemy w XXI wieku. I jak to dobrze że jaśnie "samcy" nie mają wpływu na kobiety poza swoimi ślubnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot tej tam którejś
gość wczoraj te które się nie dostosują do tej normy po prostu zdechną same marnie i zje je kot, jak wcześniej nie ucieknie od chorej umysłowo właścicielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym kotem to jest coś na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×