Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćkali

Ja 22 on34

Polecane posty

Gość gośćkali

Witam. Spotykam się od dłuższego czasu z mężczyzną starszym od siebie 13 lat. Znamy się od 2013. Obydwoje jesteśmy wolni, bezdzietni, bez zobowiązań. Facet ma za soba kilka nieudanych związków, ogólnie jest mało doświadczony. Ogólem mogłabym powiedzieć ze układa się między nami nieźle. Facet czuje ze gra czysto. Nie stwarza sytuacji w których mogłabym być zazdrosna. Zaprasza do domu. Odwiedza mnie. Poznał rodziców rodzinę zapoznal mnie z bliskimi. To dobry facet, nie pijący nie awanturny, spokojny. Podkreśla ze mu bardzo na mnie zależy ze mnie kocha, że chciałby ze mną mieć dzieci, tworzyć rodzinę. No i z wzajemnością,ale..facet ten jest bardzo zazdrosny i zaborczy. Czepia się o byle blaostki jak dla mnie typu "nie odebralas telefonu przez godzinę co robilas". On tłumaczy to tym źe mu zalezy i dlatego tak się dzieje. Byc moze w czasie trwania naszej znajomosci przytrafialy mi sir rzeczy ktore mogly naduzyc jego zaufania ale to nic powaznego. Szczerze to meczy mnie juz tymi ciaglymi podejrzeniami, obawami. Obiecal mi ze bedzie sie kontrolowal jed ak nadal zdarzaja sie incydenty za ktore zawsse przeprasza.Zachowuje się jak mały chłopczyk spragniony uwagi i miłosci. Kocham go zależy mi na nim ale te rzucanie podejrzeń wszystko psuje i się oddalamy zamiast zbliżać. Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Byc moze w czasie trwania naszej znajomosci przytrafialy mi sir rzeczy ktore mogly naduzyc jego zaufania ale to nic powaznego." dla kogo nic poważnego? Dla ciebie? Może dla niego to poważne. Skoro ci sie zdarzały takie rzeczy, to jemu zdarzają się napady zazdrości. Jego wiek nie ma znaczenia, twój chyba tak bo nie dojrzalas chyba do zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej niewypał
za duża różnica wieku, inne etapy życiowe, inne pojęcie o związku, może za 5 lat się to zmieni ale czy chcesz tyle czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez zazdrosc, zaborczosc nie ma nic wspolnego z roznicą wieku w związku. Dzis cie przeprasza,innym razem naubliza,nawymyśla,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×