Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m47

ja 47 a on 32 lata?

Polecane posty

Gość m47

mam 42 lata i jestem w ziazku z 32 letnim facetem..co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m47
dodam ze kolezanki go nie lubia i odsunelu sie, moja mama go nie lubi takze a nasze otoczenie reaguje z lekkim drwiacym usmiechem...czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m47
czy sa tu panie ktore maja lub mialy podobne doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molenka345
Po co zakładasz znów en sam topik, już kiedyś postawiłaś podobne pytanie. Masz 32 lata ja dwa miesiące temu skończyłam trzydziestkę, i naprawdę czuję się jak dojrzała kobieta, a nie jak dwudziestoletni podlotek, chociaż czasem przeraża mnie, że pewne rzeczy już są poza mną typ dyskoteki, balangi itp. ale wszystko ma swoje plusy i minusy. Różnica jeżeli chodzi o przedział wiekowy podany przez ciebie jest nie istotna, wydaje mi się że istotne jest to czy ty go kochasz, czy czujesz się w jego towarzystwie dobrze. Przecież to ty właśnie wiesz najlepiej jakie są relacje między wami i dlatego sama musisz sobie odpowiedzieć czy chcesz w to wejść czy też nie.Przestań zachowywać się jak nieopierzona małolata, bo przecież 32 lata to piękny wiek ale jednak, nie jesteś już gówniara, która nic nie wie o życiu tylko dojrzałą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m47
sluchaj zle czytalas ja mam 47 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smp
sorry ale czegoś tu nie rozumiem. To bardziej cię obchodzą koleżanki i otoczenie niż twój facet i chęć bycia z nim? No to o czym tu rozmawiamy....... dodam, że mam 35 lat i jestem w związku z 55 letnią kobietą. I to już 10 lat. Odpowiedz sobie sama na kim ci bardziej zależy, na nim czy na otoczeniu, jeżeli w ogóle musisz dokonywac wyboru. Ja sądzę, że 15 lat różnicy to sporo ale co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maasz pewno niskie
to raczej ty źle pisałas, raz podajesz że masz 47 a potem że 42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka32
"smp" a ty co nekrofil jestes...nie bylo mlodszych kobiet? 55 lat? chyba jestes chory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to zbyt duża różnica wieku. Ale zawsze to lepiej, niż gdyby on miał mieć 47, a Ty 32 lata - jak wiadomo, mężczyźni, zwłaszcza w Polsce, dbają o siebie mniej (zarówno o powierzchownośc, jak intelekt) niż kobiety i szybciej się starzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
Energiczna Trzydziestolatka gowno prawda...mam 42 lata i daja mi gora 30..dbam o siebie i kondycje..nie wszyscy faceci po 40 to lyse grubasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samarytanin26
Energiczna Trzydziestolatka ...starzenie sie nie jest sprawa plci tylko sprawa genow i sposobu zycia...a faceci w polsce faktycznie chleja i pala na maxa i to chyba jest tego powodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samarytanin26
i zra takie zarcie ze na zachodzie nikt normalny tego nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samarytanin26
a kobietki sa madrzejsze i dbaja o siebie i wygladaja super!!!chociaz nie wszystkie..na wsi jest gorzej w miescie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvnek
Energiczna, nawet jesli faceci szybciej sie starzeja(chociaz z tym sie nie zgadzam, po prostu Polacy po 40stce sa bardzo zaniedbani), to nikogo nie dziwi zwiazek siwego 50latka z 35latka. 50latka natomiast moze byc mega zadbana, a i tak zaden 35latek nie zwroci na nia uwagi(oprocz facetow, ktorych kreca starsze kobiety), owszem, moze zauwazyc, ze kobita niezle sie trzyma, ale to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samarytanin26
a co do tematu..jezeli chodzi o seks to wiek nie ma roli jezeli chodzi o dlugotrwaly zwiazek to raczej 47 a 32 lata... male szanse na cos takiego..chyba ze on jest cholernie brzydki a ona wyjatkowo ladna i mlodo wygladajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samarytanin26
poza tym sa rozne zboczenia i sa faceci ktorych kreca rozpadajace sie ciala ze zmarszczakmi na tylku i zwisajacymi trudno do opisania czesciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samarytanin26
mnie to raczej obrzydza niz kreci ale jezeli ludzie potrafia to robic ze zwierzetami to takie zwiazki w porownaniu z tym to ideal jak z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwiozu tiebia
mam prawie tyle lat co autorka. pod wpływem powyższego postu podeszłąm do lutra i sprawdziłam dokładnie czy mi coś dziwnego gdzieś zwisa. Nie zauważyłam. Chyba ze wzrokiem u mnie też nie najlepiej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smarytanin26
alez oczywiscie "energivczna trzydiestolatk" ze zwiazek faceta 55 letniego z 30 letnia kobieta to zupelnie to samo..to albo seks albo kasa i dziwi tak samo jak ten zwiazek. Normalnie takie osoby sa na tak roznych etapach zycia ze praktycznie nic innego nie moze ich laczyc..poza kasa albo seksem ale niektorym to poprostu wystarcza i musi bo nic innego nie bedzie ich laczyc w przyszlosci. "uwiozu tiebia! gratuluje ze w wieku 47 lat wciaz masz cialo 20-latki...to niesamowite czy nie mieszkasz czasem w Hollywood?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smarytanin26
chodze regularnie na basen w duzym miescie i widze duzo takich sprezystych 47 latek ktorym zupelnie nic nie zwisa a cialo nie posiada ani jednej zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smarytanin26
aha! zeby bylo jasne to samo dotyczy facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez jaj nie mam
ciała 20ltaki, ale jakichś nieokreslonych zwisów też nie mam. Może dlatego, ze też chodzę na basen , mam nadzieję, ze nie na ten co ty, bo nienawidzę taksujących idiotycznych męskich spojrzeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca tematu na bank
na starym rowerze mozna dobrze sobie pojezdzic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygitta po 40
Molenka nie gadaj głupot że w wieku 30 lat pewne rzeczy nie sa dla ciebie. ja mam po 40 a czasem ide na dyskoteke i wcale nie jestem tam najstarsza, oczywiście nie na dyskoteki dla nastolatków ale osoby po 30 regularnie chadzaja do klubów. codo związku 47 latki z 32 latkiem - mam podobnie i jest nam dobrze i wcale nie chodzi o sex. sex jest najsłabszą stroną naszego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabeska77
ja tez tego nie rozumiem, dlaczego w naszej Polsce zawsze czegos nie wypada robic, czy to po 20, czy po 30:( a niby czemu mam sobie czegos odmawiac jak mam na to ochote ( nie krzywdzac innych)?? wiec dlaczego w wieku 30...40..50 lat nie moge isc na impreze?? Wlasnie to jest nasz chory, zasciankowy kraj:(.Najlepiej byloby aby wszyscy w wieku powyzej 30 nie wychodzili po pracy z domu, siedzieli w kapciach przed TV, bo nic nie wypada robic..chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starsza też
chcesz się pochwalić? w dzisiejszych czasach nikogo to nie dziwi ani nie szokuje takich związków jest mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×