Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobitka z charakterem

Jak dbać o małżeństwo

Polecane posty

Gość Kobitka z charakterem

Piszcie co robicie by w długoletnim małżeństwie ok 10 lat nadal była chemia, ogień w lozku, jak to pogodzić z codziennymi obowiązkami , dziecmi, praca itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopak i kochanek uciekli od swej matki i teraz są psychicznie bezdomni. Nawet w pracy każdy chciał ich przygarnąc z litości bo w oczach i na czole mieli napisane - przygarni jmnie bo uciekłem z domu ale sie nie zakoch*j bo zwiastuje problemy przez mą dziecinade i niedojrzalosc psycho społeczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty dziefczynko idz do przedszkola albo pod latarnie jak w tak mlodym wieku sie kurfisz bo po internecie chlopiec opowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychiczny ekhsibizjonizm jego o itwoj widac oboje macie problemy bo rodzina was nie dokochała . trzeba głowa myslec a nie sflaczałą du.pą bo juz zdradzacie sie od dawna i trąbicie o tym obydwoje a ludzie z was historie zlozyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada dla mężatek
nigdy nie puszczać faceta z domu z pełnymi jajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś mądre wypowiedzi? Kobietki 30+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądrych wypowiedzi brak :))))) e-facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początku trzeba zrozumiec że jak sie zakłada własną rodzinę, to wszystkie matki, ojcowie, bracia i co tam jeszcze schodzą na dalszy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stkaaa
Chciałbym pomóc ale mój związek po 9 latach się rozpada. Wg. mnie główny problem to brak dialogu, ludzie żyją obok siebie... U mnie dochodzi różnica charakteru, kręgosłupów moralnych, dla męża określenie żony idiotką etc. to nic obraźliwego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobitka z charakterem
A moze mężczyźni napiszą czego by oczekiwali tylko p realne rzeczy mi chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobitka z charakterem
Ja dbam zwyczajnie: szykuje prasuje koszule do pracy , gotuje zdrowe pyszne obiady, do łóżka zawsze w ładnej piżamce :) w ciągu dnia przytule sie, spytaj jak minął dzień. Ale nie ma juz tej chemii co kiedyś. W lozku jest ok nawet lepiej niz wcześniej, za to rzadziej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli czego ci brakuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobitka z charakterem
Tego podekscytowania co kiedyś.... sexu tez cześciej :D a jak u innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie mam 10 letni staż i też otarł się o rozwód jakieś 2 lata temu. Postanowiłam walczyć. Pierwsze, mniej pracuje. Obecnie na 3/4 etatu tak że jestem dwie godziny w domu przed mężem. To wielka daje jak mogę go przywitać już odświeżona z prawie gotowym obiadem i dom już trochę ogarnięty. Najśmieszniejsze jest to że on mi o tym bardzo długo mówił ale nie chciałam go słuchać. Dopiero widmo rozwodu mnie zmusiło. Dwa, jestem otwarta na jego propozycje seksualne i tak zwane zabawy małżeńskie. Byłam już kilka razy z nim, i z taką druga para naszych znajomych, na striptizie, wychodzimy sobie potańczyć, też z tą para, tak jakbyśmy się nie znali. Ja tańczę z jakimiś obcymi on też z jakimiś innymi kobietami. To wzbudza zazdrość, wiesz jakie mu się podobają itp. Oczywiście ja znajduje chętnego 4 razy szybciej niż on chętna;) tu dziewczyny mają łatwiej. Co do samego seksu to postanowiłam że będę próbowała wszystkiego nawet jak do koszyka ca nie jestem przekonana. Zabawki, uległosc, dominacja, może kiedyś ktoś dodatkowy. Trzy, bardzo często czas bez dziecka. I to całe weekendy a nawet małe wakacje. Dziecko ma 6 lat i zostaje z babcia mi, samo już mówi że tata z mamą idą na randkę. W zeszłym roku wyjechaliśmy na 4 dni na Majorke bez dziecka . Też się działo. Pięć, zaczelam się ubierać tak jak on lubi. Bardziej kobieco i wyzywająco. Sześć. Idealnie prowadzony dom, ale to dzięki temu niepełnemu etatowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Jakieś mądre wypowiedzi? Kobietki 30+? Zgłoś mądre wypowiedzi od bab? Buehehehehehe, przecież to wszystko durne jak lewy but, i nie mówie o wykształceniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden niedoceniony
30stkaaa dziś mam podobny problem tylko w drugą strone, może chcesz porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym tak się musiała starać to nie wiem czy bym się czuła z tym dobrze, obiadki, dom ogarnięty, babcia zagoniona do dziecka, tańce z obcymi facetami a nawet rozważanie trójkąta... Brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to też nie jest do zaakceptowania, wbrew sobie lepiej nie postępować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:16 ja mam podobne życie. Generalnie lubię jak coś się w życiu dzieje a samo się nie zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze ten sam scenariusz-kobiety sie staraja,tak by facet byl zadowolony. A co z nami drogie panie? Czy tylko my mamy tyrac w domu i przy dzieciach zeby mezus byl zadowolony? Robię to juz od 9 lat i jestem tym zmeczona i sfrustrowana...bo staram sie tylko ja. ..mam dosyć. Czy jest zloty srodek na udane malzenstwo?racze nie,bo zawsze jedna osoba podporzadkuje sie drugiej kosztem wlasnego "ja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a facet nie musi sie starac?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zawsze jest tak ze jakąś część siebie trzeba stracić. Punkt widzenia zmienia się od punktu siedzenia. Nasi mężowie też pewnie na niektóre rzeczy mogliby ponarzekac. Generalnie w równość i partnerstwo nie wierzę. Zazwyczaj równość polega na tym że raz twoje , raz jego jest na wierzchu. A to do niczego dobrego nie prowadzi. Ja lubię jasny podział. Ja jestem odpowiedzialna za to i za to, ty za to i za to. Piszesz ze tylko ty teraz przy dzieciach. Każdy mu pracować na półtora etatu poza domem i niech przyniesie ko kreta kasę do domu. Podejrzewam że jeśli jakimś cudem zmusiła go do zajmowania się domem to ani on nie będzie zadowolony ani ty do końca bo nie będzie tak zrobione jakbyś chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobitka z charakterem
Właśnie szukam przykładów gdzie i facet i kobieta CHCĄ dbać o związek cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oboje powinni byc dla siebie caly czas atrakcyjnie - ale nie chodzi o takie powierzchowne sparwy typu "wloz seksowna bielizne i zrob kolacje przy swiecach", bo to sie szybko znudzi. Powinni sie rozwijac intelektualnie, zaskakiwac nowymi umiejetnosciami, wiadomosciami, wiedza, ciekawymi spostrzezeniami. Wtedy malzenstwo wciaz jest "świeze" bo wciaz sie w drugim czlowieku odkrywa cos nowego. A od strony kobiety - coz, pownna zdawac siobie sprawę, ze mezczyzni maja na ogol wieksze potzreby seksualne, wiec nie odmawiac, nie wydzielac seksu. Kobieta potzrebuje nastroju, mezczyzna niekoniecznie, jednak mozna pogodzic sie,ze dla niej nie beda to zawsze szczyty uniesienia, ale przeciez milo jest, jesli wie sie, ze drugiej osobie sprawia sie przyjemnośc. Obie strony nie powinny zalowac sobie milych słow i pochwal. No i dystans do wielu spraw, poczucie humoru duzo daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj i tu jest udany związek, ale kobieta musi do tego dążyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To stereotyp - ostatnio to kobiety coagle narzekają ze faceci nie chcą sie kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety w ostatnich czasach to mężczyźni często 30kilku letni nie stają na wysokości zadania. Kobieta , która poświęca życie dla zadowolenia męża w końcu odczuje frustrację, że nie otrzymuje nic w zamian , bo często to poświęcenia jednostronne by druga połowa była zadowolona. U mnie 9 lat minęło i niestety mój partner nie robi nic by poprawić nasz związek, nie interesuje go to, że miły mąż to szczęśliwa kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×