Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak dorobić do pensji w korpo w sposob uczciwy legalny?

Polecane posty

Gość gość

czy ktoś ma jakies pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korpo niewolnictwo
nie ma takiej możliwości, chyba że doope sprzedasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobźe płaci firma to brać nadgodziny. Przynajmniej odpada dojazd do innej to duźy+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam płatne ankiety. Podaję poniżej 2 portale: imas i tolunę, które są przeze mnie sprawdzone i z których regularnie coś dostaję (najczęściej gotówkę na konto lub bony podarunkowe). Płatne ankiety to super sprawa, szczególnie jak ktoś to lubi. Nie ma z tego kokosów, ale dorobić można. wg mnie najlepsze wypłacalne portale to: 1. IMAS - płatne ankiety Nagrody: Po zebraniu 300 pkt przelew 30 zł na konto bankowe. http://imasonline.pl/user/invite/fromReferenc e/20921 2. toluna – sporo ankiet i również produkty do testowania, , a nagrody to bony do empiku, tesco, mediamarkt, przelew na paypal https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliony z informacji
sprzedawaj wiedze intelektualną lub strategie biznesową firmy dla konkurencji, dobra kasa z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam dobry polski serwis do zarabiania w internecie. Po rejestracji trzeba wykonywać różne płatne zadania - są to m.in. ankiety, klikanie w reklamy, rejestrowanie się na różne strony - za co otrzymujemy kasę na konto. Jest to polska sprawdzona strona działająca od kilku lat, a wypłacają już po uzbieraniu 10 zł!!! nie jest to wcale takie trudne, szczególnie jak ktoś ma zmienne IP (np. Multimedia ma zmienne) i dostęp do różnych adresów mailowych znajomych, rodziny itp. Po zmianie IP można te same zadania wykonywać nawet kilka razy dziennie lub częściej- wtedy szybciej zarobimy. A zmienić można np. poprzez zrestartowanie modemu lub innymi sposobami (np. wpisując odpowiednie komendy do paska poleceń). Naprawdę super sprawa i łatwy sposób na dorobienie, a serwis ma dobre opinie. https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/ id/46658/code/942424e9a2e0436/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 10 zl ??? wow to zeczywiscie kasa! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A które korpo płaci takie grosze, że trzeba dorabiać? Zamiast szukać pomysłu na dorabianie poszukaj sposobu na wyższe zarobki. Każde korpo ma możliwość szkoleń, niektóre nawet opłacają studia podyplomowe, kursy językowe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sypiam z szefem i kolegami z pracy. Oczywiscie maz mysli, ze to nadgodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz poważnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty, to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ufff uspokoiłaś mnie:)))) dzięki e-facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko być kobietą w korporacji? e-facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko być kobietą w korpo bo trzeba dawać doopy na imprezach integracyjnych, innaczej można zapomnieć o awansie i podwyżkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja głupia!!! wreszcie wiem co zrobilam nie tak!!! nie dawałam nikomu i pewnie dlatego zarabiam w korpo tylko 10 tys :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aneczka b czemu nie dawalas kapska po bliznietach rozjechanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×