Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuz_malakon

Jak ogarniacie codzienne sprawy

Polecane posty

Gość zuz_malakon

Jak radzicie sobie z obowiązkami codziennymi, praca, gotowanie, sprzątanie i jeszcze do tego warto by mieć jakies hobby, coś robić oprócz harówy w pracy i w domu... Ja mam hobby ale nijak nie moge znaleźć na nie czasu. Z pracy wracam o 18, z wywalonym językiem po zakupy, staram się cos ugotować (choć częściej jem coś na zimno lub parówki), potem padam ze zmęczenia, poleżę chwile i już jest 22 i trzeba naszykowac śniadanie na jutro, ogranać rzeczy no i wypadałoby spać te 8 godzin... Gdzie tu czas na jakieś przyjemności, hobby, spotkania towarzyskie, spacery, sport? Ja mam z tym problem, a nie mam dzieci i męża na głowię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Jezu, myślałam, że tylko ja tak mam... Wracam z pracy, obiad, pozmywam i jest 19. Nie wiem, jak ludzie żyją, gdy mają rodziny, jak dla siebie samej czasu nie mam. Życie mi ucieka między nielubianą pracą a snem, a mam już 36 lat :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak kiedys mialam. Teraz mam rodzine i chcac nie vhcac chocbym na twarz padala to musze zrobic pranie sprzatanie gotowanie znslezc czas dla dzieci, spacer psem i dla siebie jeszcze troche czasu skubnac. I jakos musze przyznac sie kraci. Jakby mi ktos mnie cofnal teraz w czasie w moje dawne zycie to bym wiedziala co z czasem robic :-P bo tobie teraz tylko sie wydaje ze nie masz czasu a tak naprawde to brak ci MOTYWACJI, i moze troche organizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ogarniam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile wy godzin pracujecie? Normalna praca to 7-15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bogatego męża i nie pracuje. Dom ogarniam w 3 godziny, mam posprzątane i pogotowane. Reszta to relax, paznokcie, spacery, jogging, serial, igraszki z mężem :) Współczuje wam troche ale ślę pozdrowienia i uściski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość - dom i gotowanie ogarniasz w 3 godz.??? to ty chyba kurnik masz, a nie dom? Jakby mąż był bogaty to pani od sprzątania by ten dom ogarniała :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×