Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimowy111111111111111111111

Jak poderwac starsza kobiete?

Polecane posty

Gość anonimowy111111111111111111111

Jestem młody, mam ponad 20 lat i bardzo chciałbym mieć bliższy kontakt z takim już ukształtowanymi kobietami niestety obracam się w środowisku rówieśników i nigdzie nie ma na horyzoncie takiej panterki. Gdzie je poznać i jak poderwać? Oczywiście chodzi mi o niezaobrączkowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina 49
Dlaczego wolisz dojrzałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
Halina 49 masz 49 lat i zadałaś autorowi nielogiczne pytanie"Dlaczego wolisz dojrzałe?" Autor nie napisał,ze miał już bliższy kontakt z kobietą starszą,więc Twoje pytanie jest bezsensowne. Autor na pytanie może odpowiedziec dopiero wtedy,gdy już będzie miał blizszy kontakt ze straszymi kobietami.Jeżeli miał bliższe kontakty z rówieśniczkami lub młodszymi od siebie ,to dopiero bedzie miał porównananie. Ale i tak nie mozna robic żadnych porównań,bo każdy człowiek jest inny i każdy co innego oczekuje. Sorry,ze tak sie rozpisałam,ale słyszałam,że kobiety dojrzałe sa inteligętniejsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
Nie mam sprecyzowanego tylko jednego punktu urody, ale dziewczyny starsze i kobiety w wieku 30+ po prostu mnie pociągają bardziej niż rówieśniczki. Dodatkowo są dojrzalsze i mają już jakiś bagaż doświadczeń. Są ukształtowane, a poza tym wydaje mi się, że mają o wiele lepszą świadomość swoich ciał i wracamy do głównego powodu: Wolę starsze ode mnie, ale definitywnie wolne, bo nie interesuje mnie pchanie się w cudzy związek. Szkoda, że nie wypowiedziały się same panie gdzie mógłbym poszukiwać i jak się za to zabrać. Nie chodzi mi o oferty ;-), ale o zwykłe rady. Czy czasem 30+ nie wolą przygodnego seksu z młodszymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
anonimowy111---Te młody:-) a miałes jużdo czynienia z dojrzałymi kobietami ,że piszesz,ze WOLISZ starsze???Bo jak nie miałeś,to cos mie się zdaje,że zbytnio bystry nie jesteś ;-) Jak nie próbowałes ogórkowej i to parę razy,od różnych kucharek,to nei możesz twierdzić,że wolisz ogórkowa od pomidorowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
Z tym woleniem nie chodziło mi o seks, ale o preferencje w sposobie dobierania partnerki. Starsze mają u mnie + tak jak u niektórych + mają kobiety z dużym biustem. Jest dla mnie pociągający ich dojrzały sposób bycia oraz doświadczenia i jednocześnie zadbany oraz atrakcyjny wygląd. Taka mordercza kombinacja, która działa to na mnie przyciągająco. Co do intymności to ze starszymi dziewczynami jest fajnie w łóżku, ale chciałbym tam wylądować z prawdziwą kobietą ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
anonimowy111 weź Ty nie chrzań chłopcze :-) nie uwierzę,ze obrasz sie w towarzystwie tylko takich głupiutkich rówieśniczek :-),ze uwasz,ze te po 30 i wiecej sa takie fajne pod każdym wzgledem :-) A poza tym,sam napisałeś, "niestety obracam się w środowisku rówieśników"więc skad Ty mozesz wiedziec jakie sa w istocie kobiety dojrzałe :-) Z filmów czy opowiadań wysuwasz wniosek o wspaniałosci kobiet dojrzałych ;-) A tak ogólnie mlody,to wiadomo,ze szukasz na seks i po prostu słodzisz tutaj i wypisujesz bzdety myslac,ze jakas dojrzała sie na ten lep załapie. Owszem,moze i sie załapie,ale tak naiwna i głupia :-) I jeszcze jedno,jeżeli uwazasz,ze z wiekiem kobieta jest bardziej atrakcyjna pod wzgl.osobowosciowym etc.to oznacza,ze Ty,jako młoda osoba nie jesteś dobrą partią nawet do seksu:-) Zejdz na ziemie i zacznij uprawiac relany seks z rówieśniczkami,bo nasienie Ci zalewa zwoje mózgowe ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
Nie twierdzę, że są fajniejsze pod KAŻDYM względem. Są definitywnie inne i to mnie ciekawi. Obracam się w środowisku rówieśniczek na co dzień i przez to nie mam jak wyrwać wolnej 30+. Mogę sobie podejść do wolnej 20, ale WOLNEJ 30+ nie ma na horyzoncie. "więc skad Ty mozesz wiedziec jakie sa w istocie kobiety dojrzałe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
Coś ucieło. Co do cytatu, to może zaszokuje Cię, ale my młodzi nie żyjemy w rezerwatach i spotykamy też starszych ludzi ;-). Jasne, że interesuje mnie seks ze starszą, ale napisałem już tutaj JASNO, że nie chodzi mi o oferty. Nie podaje, żadnego maila, miasta itp itd. Nie szukam podrywu przez internet. Zwróciłem się tutaj z prostą prośbą o radę. "I jeszcze jedno,jeżeli uwazasz,ze z wiekiem kobieta jest bardziej atrakcyjna pod wzgl.osobowosciowym etc.to oznacza,ze Ty,jako młoda osoba nie jesteś dobrą partią nawet do seksu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
Oceniasz cała osobowośc na podstawie jednego zdania, a do tego nie potrafisz swojego osądu uargumentować. Równie dobrze mogę napisać, że na podstawie Twojego nicku wiem, że jutro spadnie deszcz w Krakowie. Poza tym człowiek z czasem się nie rozwija w oparciu o nowe doświadczenia i historie? Nie wzbogaca to jego osobowości? W sumie możliwe, że nie bo sprawiasz wrażenie jakbyś została mentalnie w pierwszej klasie liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
anonimowy111 :-) jednak głupiutki jesteś pisząc"Są definitywnie inne i to mnie ciekawi." Młody,głupiutki człowieczku :-) każdy człowiek,czy to młody czy stary,czy to chłop czy baba jest inny,nawet rodzenstwo syjamskie jest inne. Nie ma żyjącej istoty takiej samej.Jakby klonowano ludzi,to i tak klon nigdy nie bedzie taki sam jak pierwowzór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
Chodziło mi o ogólny zbiór cech. Ty chyba jesteś definitywnie mało rozgarnięta skoro tego nie wyłapałaś. Byłaś kiedykolwiek jakiejś grupie ściśle powiązanej według zasad społeczno-wiekowych? Np. na studiach? Osoby tam charakteryzuje jakieś OGÓLNE podejście do życia i zbiór zachowań. Ogólnie rzecz biorąc kobiety dojrzałe przykładowo przeżyły dodatkowo te 10-15 lat i mają inne (czasem lekko czasem bardzo) spojrzenie na życie niż kiedy miały 20 lat. Mniej infantylne, bardziej realne, ale jednocześnie nie sztywniackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
anonimowy111--Piszesz,ze nie szukasz tutaj nikogo,tylko potrzebujesz porady w sprawie poderwania starszej kobiety. Coż Ci przyjdzie z takich porad jak trafisz na mniej podatny grunt i wszelkie porady na nic się zdadzą. Poderwanie,wyrwanie kogos,to nie korzystanie z czyichś doświadczen,to metoda prób i błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
Będzie mi łatwiej zacząć ten etap podrywania. Nie mam na horyzoncie jakiegoś konkretnego obiektu. Starszą kobietę chcę dopiero poznać, ale nie wiem gdzie i nie wiem zbytnio jak. Specjalnie zwróciłem się na to forum bo tutaj jest określona grupa wiekowa i chciałbym znać jej stanowisko w tej sprawie. Wszelkie sugestie i rady mile wskazane. A jak nie wyjdzie? To nic. Jak się uda zaimprowizuję coś, a jak to nie przyniesie rezultatu to spróbuje dalej. Świat się nie kończy na jednej osobie. Poza tym pod tym względem skierowałem też pytanie gdzie można takie kobiety spotkać. Chodzi mi o miejsce z najlepszymi warunkami sprzyjającymi do okazji podrywu. Nie chcę próbować od święta, ale często póki nie osiągnę zamierzonego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
anonimowy111 Mało rozgarniety jestes Ty chlopcze ,bo mieszasz zachowania grupowe z zachowaniem indywidulanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
Nie udzieliłaś jeszcze żadnej rady, a jedynie czepiasz się źle zinterpretowanych szczegółów, które muszę łopatologicznie przedstawiać. Do tego rzucasz nieuargumentowanymi ogólnikami. Skończ z tą protekcjonalnością i zwrotami per "młody" i "chłopcze" bo rzucanie nimi na każdym kroku nie sprawia, że brzmisz dojrzalej i mądrzej ;-). PS Nie mieszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
anonimowy111 ;-) nie wiesz gdzie zapoznac kobiete dojrzałą,przeciez wiadomo,ze w tych czasch najłatwiej w necie,na róznych portalach.Nawet tutaj ,niby niechcąco mozesz chetną zapoznać i myśle,ze w duchu masz taka nadzieję,ze jakas chętna sie odezwie i wtedy wymienicie ze soba kontakty :-) W realu tez jest mnóstwo okazji do "wyrwania" dojrzałej kobiety,tylko,ze wtedy musisz być na to nastawiony na to i zdecydowac sie czy odwazysz sie podrywac kobiete dojrzała przy swoich rówiesnikach,czy po prostu chcesz iść na łowy sam lub z rowieśnikiem myślacym tak samo i szukającym tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
anonimowy111 no bo czuję sie dojrzalej i mądrzej od Ciebie :-) przeceiz o to Ci chodzi :-) Jestem mniej infantylna niż Twoje rówieśnice ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
anonimowy111 musisz zadac sobie pytanie,czy miałbys odwagę przedstawic swoim rówiesnikom obojgu płci zapoznana kobietę dojrzała,czy po prostu unikałbys ich towarzytwa i najzwyklej w świecie ukratkowo romansował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
I jeszcze jedno,dlaczego kobieta dojrzała miała by z Tobą,młodym mężczyzną się zapoznać i kontynuować znajomosc,która mogła by sie przerodzic w coś bardziej intymnego. Co przemaiwa na Twą korzyśc,oprócz wieku ?Co mógłbyś ofiarowac mądrej,dojrzałej kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
Serio nie mam takiej nadziei. Nie szukam, nie podaje kontaktów, miasta, województwa itp itd. Nawet zmyśliłem nick w 5sek żeby nie pokrywał się z jakimś innym. Chcę prostą radę. BŁAGAM CIĘ, nie interpretuj moich motywów w inny sposób niż w taki jaki napisałem :-). Ja jestem nastawiony i chcę iść sam, tylko, że nie wiem gdzie. Nie znam najlepszego miejsca do wyrywania wolnych 30+, a chciałbym w takim miejscu zacząć. Jak wspomniałem, realnym, a nie wirtualnym. Mamuśiek z przedszkola nie będę wyrywał bo wspominałem już, że zaobrączkowane mnie nie interesują. Nie mieszam się w cudze związki. Z tą dojrzałością, mądrością i infantylnością to w Twoim przypadku powątpiewam. Nie stosuje się takich protekcjonalnych zwrotów jeżeli czujesz się pewnie ze swoimi opiniami, nie trzeba podkreślać tego co jest oczywiste ;-). Nie miałbym problemu z przedstawieniem jej. Tak mam co ofiarować. Nie, nie napiszę co. Bo będzie, że się reklamuję, nie chce się reklamować dlatego uwierz mi na słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
anonimowy111 :-) jednak jestes głupiutki pytajac o miejsce w którym mozna zapoznac dojrzałe kobiety:-) Może istnieją kluby,pupydla osob dojrzałych,ale ja o nich ne wiem,a nawet jaby były takowe,to wątpie czy Ciebie by wpuszczono. Wiek uczestników ogolnie dosteponych knajpek jest zróznicowany,wiec w kazdej knajpce mozna zapoznac jakas dojrzała,wolną,chetna na romans z młodym. Dopjrzałych kobiet nie spedza sie jak bydlo do jednego lokalu,no chyba,ze jest to lokal uciech,za kesę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
anonimowy111 nie chec abys sie reklamował,tylko napisał,dlaczego kobieta dojrzała miałaby sie zainteresowac młodym mężczyna jezeli wg tego mezczyzny wiek dojrzały jest bardziej podniecajacy ze wzgl.na przezyte lata,bardziej dojrzalsze podejscie do pewnych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
No a dlaczego jestem głupiutki? Jak nie wiem to pytam. Proste. Już w 1 wiadomości spytałem się o konkretne miejsce. Ja dobrze wiem, że mogę np. na ulicy, ale mi chodzi o miejsce najlepsze. Na przykład związane z jakimiś zainteresowaniami. Tak rzucam wolnym przykładem. Nie mam bladego pojęcia jak dojrzałe kobiety spędzają wolny czas. ja aaaaaona 45 jakieś sugestie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
Czy zdarzają się przypadki kiedy dojrzałe kobiety interesują się młodszymi mężczyznami? Tak. Nie jestem taką kobietą to nie znam głównych powodów motywacji. Mogę jedynie przypuszczać. Spytaj się jakichś 30+ które są związane z młodszymi co nimi kierowało ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma 30+
i jestem wolną kobietą,ale nie wyobrażam sobie spotykać sie z 20-sto latkiem.Sama jestem bardzo zadbana i atrakcyjna jak na swój wiek,ale jednak to zbyt duza różnica,ciało juz nie takie i mam tego świadomośc.Owszem taki młody partner dal takich kobiet jest powodem do jeszcze wiekszego dbania o siebie,odmładza daną kobiete i powoduje ze Ona czuje sie potrzebna i atrakcyjna,ale taki zwiazek do niczego nie prowadzi. Sama gdzybym miała taką okazje to moze ,ale tak 29-33...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
anonimowy111 no i cały czas wychodzi z Ciebie głupiutka osba :-) albo grasz po prostu taka role ;-) " na przykład związane z jakimiś zainteresowaniami" Przeciez kobieta dojrzała posiada takie same zainteresowania jak i kobieta młoda(bardzo ,no wyąłczajac juz bardzo,a to bardzo dopjrzałe,które często przesiadują w kościołach i klubach seniora :-) ) Ty w jakiejs głuszy mieszkasz ,nic nie widzisz,nic nie słyszysz,ze pypytasz czy zdarzaja sie przypadki ,kiedy dojrzała zainteresuje sie młodszym facetem:-) Nie musze sie nikogo pytac,bo znam z autopsji takie kolegowanie sie z mlodszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma 30+
ja ona....ty chyba nie rozumiesz autora... wydaje mi się ze jednak ma racje z tymi zainteresowaniami. Nastolatki w tych czasach nie interesuja się niczym wiecej oprócz swojego wyglądu.Dla nich najważniejsze sa kasa,komóra,tipsy,makijaz,ciuchy i jakis wół co by na to robił.One wszystkie fajnie wyglądają,ale mają pusto w głowie i czasami rzeczywiście nadają sie tylko do bzykania.Oprócz tego jak sie juz kogos uwiesza to potrafia zatruc zycie i nic sie dla nich nie liczy,z byle pierdoły robia awanture,domagają sie zainteresowania tylko swoja osoba itp.My dojrzalsze mamy to wszystko za sobą i patrzymy już na zycie troche inaczej,facet przy nas ma więcej swobody a w tym wieku jesteśmy nie zależne więc nie oczekujemy od partnera cudów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×