Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zła lala

Jak pozbyć sie natrętnej znajomej?

Polecane posty

Gość zła lala

Mam juz dosyć.No przyłazi kiedy chce bo jej się nudzi.Ale ja nie mam na to ochoty.Jak ją spławic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła lala
No to nie jest głupi pomysł,ale w tym przypadku nie podziała,bo nie mam nikogo takiego.Ja juz mam dosyć,dusze sie tą znajomością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axila
nie wpuszczaj jej na chate i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła lala
Nie moge jej nie wpuszczac bo i tak się wpierdoli na chate.Mozna udawac nawet że chłowiek juz widzi światlo w tunelu a ona i tak na kawusie chce wpaśc.Ja jebe,a myślałam ze jest normalna a teraz sie od niej nie moge uwolnic. nie jest stara.A ma to jakies znaczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła lala
Wiek 28 lat.Nie wiem jakie to ma znaczenie,ale jak chcesz wiedziec to masz.Jeśli w zwiazku z tym dasz mi jakaś skuteczna rade... Chętnie bym ją zakopała,nawet żywcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła lala
dajcie mi jakieś rozwiązanie bo ja już nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla lala
Moze ktoś mial podobny problem i go jakoś łatwo rozwiązał,bo ja już nie mam pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexi lady
Moja teściowa ( w sumie przyszła) miała też taki problem ze swoja sąsiadka, ona zawsze przychodziła w pore obiadowa, ale nie tylko. Teściowa napisała jej sms, że denerwuje ją to, troche się obraziła ale teraz przychodzi tylko jak ja teściowa zaprosi i miała problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alem zła
wymyslaj rózne ściemy, że nie mozesz, ze nie masz czasu, ajak sie przyczłapie, to powied zprzperaszam ale musze zrobic to to i to, i nie mam czasu, ja tak robiłam to sie ludzie kapowali dośc szybko, ze olewam ich ciepłym moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *truskawka
ja tez ledwo sobie radze...ale sa jakies postepy...nawiedza mnie natretna siostra mojego ex....na dzien dzisiejszy jak dzwoni to klamie ze nie moge..a jak nie mam pomyslow to juz wale ja po oczach czymkolwiek...aby tylko dala zyc :) olewac, olewac i jeszcze raz olewac. a dlaczego ty nie mozesz jej powiedziec ze nie masz czasu...albo ze masz biegunke i chcesz byc sama? albo ze przyjezdza babcia i wolisz byc z nia sama...albo ze nie spalas cala noc i chcesz teraz odespac nie masz sily na spotkania...ja juz wymyslam na poczekaniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla lala
Ja sie z tą osobą niestety musze widywać codziennie w pracy,potem przyłazi do mnie do domu i przesiaduje.Wypytuje o wszystko,zagląda wszędzie,juz mam dosyć.Jak próbuje zręcznie się wymigac i cos wymyślam na biegu to mnie wogóle nie słucha,tak jakby byla głucha :( Nie moge walnąć prosto z mostu bo boje sie o jakieś problemy w pracy. Zauważyłam ze nawet zaczyna miec takie same poglądy jak ja,chce sie podobnie ubierac,tak samo nawet gotować.To juz jest jakaś paranoja. Chce mieć troche prywatności. Cos mi sie zdaje że sms nic tu nie da,bo jesli sie wprost coś mówi i ten ktoś nie słucha to tym bardziej oleje sms'a.Juz nawet myślałam o zmianie pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź stanowcza i nie wpuszczaj jej do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle lat minelo i dalej to samo ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×