Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spoko panna

Jak PRZESTAĆ być singileką?

Polecane posty

Witam miłe panie i panów :) Proszę o radę na skuteczne sposoby poznania wartościowych przedstawicieli płci przeciwnej. Gdzie wykształcona, niegłupia, niebrzydka kobieta może spotkać faceta na swoją miarę? Za praktyczne porady z życia wzięte serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgf
dzisiaj to wielki cud ,znaleśc odpowiedniego faceta, szczególnie gdy los robi ci na złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmundoyamedaigual
jak przestaniesz szukać to sam Ci spadnie z nieba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne2
środki transportu komunikacji miejskiej przychodnie lekarskie biblioteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hymmmm zastanawiam sie tylko dlaczego na sile chcesz przestac byc singielka? Odnajdz w sobie radosc z zycia, rozwin zainteresowania czy tez poczytaj ksiazke i ciesz sie chwila. Wydaje mi sie, ze szczescie to kwintensencja wewnetrznej radosci i zycie w zgodzie ze soba i wartosciami ktore sie przestrzega. Kiedy bedziesz pogodzona sama ze soba, przekonasz sie, ze kazde miejsce jest dobre aby poznac i zawrzec znajomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdfms
do poprzedniczki, ok mozna znalezc zainteresowania, pasje itp tylko co jesli nadal nikogo nie poznasz wsrod swoich pasji to nadal bedziesz sie oszukiwac ze jestes szczesliwa i wolna singlielka z pasjami tylko jal dlugo? rok, 2 lata, 5 czy 10 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po latach jestem od kilku dni na forum a raczej chwilami "coś" tu przeczytam i powiem Ci, ze jestem totalnie zaskoczona "tymi" problemami. Brak wewnetrznej radosci, ktora jest sila do dzialania jest tu tak bardzo widoczna. Ja nie kaze siedziec i czekac na cud w postaci ksiecia na bialym koniu... a potem zyli dlugo i szczesliwie. Jednak czasami warto popatrzec z innej perspektywy,docenic to co sie ma , wiem - to nie zmieni tesknoty za tym czego sie nie ma, za czuloscia i pragnieniem kochac i byc kochanym jednak moze zmienic nastawienie. Bo jak mozna przestac byc singielka? banalne pytanie, jednak autorce chyba nie chodzilo a sam fakt przestania byc singielka a o uczucie. Przepraszam jesli to moja nadinterpretacja. Bo zadna sztuka jest byc z kims ale sztuka jest wzajemnie darzyc sie uczuciem. Co do mojej osoby to nie musze sie oszukiwac, jestem szczesliwa i na zarazam radoscia innych ale czy spelniona? pewnie nie , jednak nie jest to dla mnie problemem a zyciem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielkaaaa
jak radzi AAnia odnalazłam w sobie radośc z zycia, zresztą nigdy mi jej nie brakowało, rozwinełam zaineteresowania, poszłam na studia, przeczytałam stosy książek, cieszyłam się chwilą...ale wolałabym cieszyć się tą chwila z kimś kto również przeczytał tyle książek, zaczął studia i rozwinął zainteresowania... kurcze single to nie są myszy które siedzą w kącie robią więcej niż tzw w parze, tu chodzi o co innego, jak spotkać podobnego sobie! w tym całym natłoku zajęć? czy spotkamy kogoś równego sobie? a może za dużo czytamy? za bardzo samodzielnie myslimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielkaaaa
ja doceniam co mam i nie czekam na żadnego księcia ani żabę do całowania, jestem racjonalna, znam swoje słabe i mocne strony, nie jestem sfrustrowana, zła i złośliwa, rozwijam się cały czas, mam mnóstwo zajęc...ale brak mi drugiej osoby a nie wiem gdzie ją spotkac żeby pasowała do mnie, żebym miała się z kim dzielić moimi radościami :-) nie jestem brzydka ani głupa ani zdesperowana :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad va
Wracam z pracy do domu i w progu wołam: Kochanie! Jestem w domu! A zapomniałam, nie mam męża… to jest własnie samotność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielkaaaa
ad va dobree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada 2000
przez internet i duży odsiew czyli wpierw sprawdzasz przez net inteligencję wykształcenie wzrost i delikatnie stan umysłowy szkoda czasu na nieudaczników jeśli ok - to spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×