Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ×××1×××

jak radzicie sobie single po 30 z sexem

Polecane posty

Gość ×××1×××

Jak radzicie sobie single po 30 z sex em ? Jak uważacie łatwiej bez sexu jest kobietą czy mężczyzną. Po 30 dużo ciężej znaleźć kobietę lub mężczyznę której lub któremu Można powieżyć nasze życie intymne drugiej osobie w ciemno. Nie wiedząc jakie intencje ma druga osoba. Chyba że chodzi tylko i wyłącznie o sex ale takich układów jest niewiele.. Przecież czasami jest wielka ochota, niestety nie mając partnera lub partnerki pod lub nad sobą :-) ciężko z łapani kogoś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzenko :-) a jak radziła sobie przed poznaniem. Teraz u Ciebie problem już nie występuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy ludzie po 30 ce zamiast ciągle myśleć o sexie, starają się rozwijać intelektualnie, moralnie lub duchowo. Są też tacy którzy starają się nauczyć pisać przyzwoicie - może ty też spróbuj... Ręce zajmiesz, te pare komórek w mózgu też będzie miało co robić. No i może c****esda życia nie zrujnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie sobie radziłam :-) Przede wszystkim nie świrowałam, miałam swoje życie. Sporty, praca, relaks, poznawanie ludzi, aż w końcu poznałam Jego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak sexu to nic w porównaniu z brakiem słownika ortograficznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dooooooooooooooo dziś Kolejny Duchowy wyzwoliciel ojca rydzynka, który uważa się intelektualnego mózgojeqba. PS Jeżeli zwracasz uwagę komuś. Sam(a) nie popełniaj ! błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walą konia. Oby nie w dumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty sobie już zwaliles to idź stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kazda singielka szukam panow na seks zwykle codziennie z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rady iście godne jak ktoś ostatnio napisał same zdegenerowane menelstwo seksualne. Wszystko zmierza w kierunku obrażenia i zniszczenia każdego tematu. A to tylko i wyłącznie źe wszyscy piszą anonimowo i nikt konsekwencji nie wyciąga. Oj gluptaski ! Gnijcie dalej i obrazajcie chamskim jezykiem normalnych ludzi ktorzy spiepszaja z tego forum tak szybko jak sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×