Odpowiedz na ten temat

Jak sie relaksujecie?

• laura_82 2016.04.22 [14:59]
    To nie takie proste, bo sposobów na relaks jest cała masa. Czasami muszę bardziej odreagować niż się odstresować i idę pobiegać, czasami biorę książkę i zanurzam się w lekturze, kiedy indziej śpiewam i tańczę, gram, czasami idę spać.
    Oczywiście - najprzyjemniej relaksuje się we dwójkę, my lubimy wyjść na spacer zupełnie bez celu, albo oglądamy coś wspólnie, przy ładnej pogodzie czasami bierzemy koc i książkę i idziemy do parku i czytamy sobie nawzajem. Lubimy też masaże.... Cała masa sposobów usmiech.gif
  • Tosia1991 2016.05.20 [02:11]
    Ja się relaksuję regenerując twarz.
    edytowano 2016.05.24 [14:14]
  • gość 2016.05.23 [02:10]
    WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklaWON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif mowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! pechowiec.gif
  • gość 2016.06.04 [16:23]
    ja wtedy palę marihuanę.wtedy mam luz i nic mnie nie obchodzi.
    pójście na siłownię i martwy ciąg ze sztanga.tylko maksymalne obciążenie.
  • cameleone 2016.07.03 [15:38]
    Wizyta w salonie piękności Gantyshyn dla mnie jest zdecydowanie najlepszym sposobem na zrelaksowanie się. Raz w miesiącu robię sobie taką wycieczkę na Warszawski Ursynów, gdzie mam swoją ulubioną fryzjerkę i kosmetyczkę.
  • Pinky55 2016.07.03 [19:54]
    Rower robi bardzo dobrze jak jest u mnie połączony z ulubioną muzyką na słuchawkach. Wtedy jest bajka i wszystkie problemy zostają daleko za mną usmiech.gif
    vouloir c'est pouvoir
  • gość 2016.07.03 [21:24]
    A mnie najbardziej relaksuje seks
  • jakie to jest niesamowite 2016.07.03 [21:42]
    Rower - daleko, daleko,
    chillout lub klasyczna + książka,
    gotowanie (bo nie zawsze mam na to czas)
  • gość 2016.07.05 [01:17]
    nie jestem autorka wątku, ale DZIEKI WIELKIE za pomysły na relaks.... uświadomiły mi, że to wszystko jest dostępne i wcale nie wymaga czasu... i ze nawet nie pamiętam kiedy robiłam coś dla siebie... dzięki!
  • gość 2017.03.20 [00:24]
    ja tez czytam ksiazki, jezdze na rowerze lub ide do kina. W domu nie lubie ogladac filmow bo nie ma tego klimatu. Niedawno bylam na komedii romantycznej Porady na Zdrady i fajne filmidło usmiech.gif taki przyjemny i pozytywny, idealny na relaksujący wieczór
  • gość 2017.03.20 [06:43]
    nie powiem nic odkrywczego: książka, film, muzyka usmiech.gif Co do filmu to też ostatnio byłam w kinie na Poradach na zdrady i film mnie urzekł usmiech.gif taki zabawny i dający nadzieję oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...