Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aronia85

Jak spedzacie czas wolny?

Polecane posty

Chcialam się spytac jak spędzacie czas wolny kiedy akurat macie chwile dla siebie. Natchnijcie mnie czyms, zainspirujcie. Uwielbiam ten czas kiedy wszyscy inni ida do pracy a ja akurat w tygodniu mam jeden dzień wolnego. Znajomi w pracy, wiec cos trzeba dla siebie zrobić. Tylko wtedy.... no wlasnie! marnuje ten czas często gesto, przecieka mi przez palce. Wstaje, kawa, sniadnaie, tv, internet, jakies zakupy, posprzątanie mieszkania no i co potem... nauka jezyka, czytanie dla przyjemności, wieczorem rolki.. Nie wiem co mogłabym jeszcze zrobić ciekawego, pożytecznego;) Czasem dobrze jest porobić NIC, ale ile można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czasem dobrze jest porobić NIC, ale ile można?" Około 18 lat dasz radę spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w czasie wolnym uwielbiam się szkolić, rozwijać. Czasem wybieram inspirującą literaturę, rozwojowe szkolenia, takie, jak to: http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte/komunikacja-negocjacje , czasem słucham motywacyjnych wykładów prowadzonych przez ludzi sukcesu. Tylko spędzając czas aktywnie czuję, że odpoczywam, a jednocześnie życie nie przecieka mi przez palce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również ciekawe artykuły można znaleźć na stronach Zobacz całość: 7 grzechów głównych niani www.warszawaniania.pl Jak zostać dobrą opiekunką do dziecka ? www.warszawaopiekunka.pl Czym kierować się przy wyborze niani dla dziecka? www.nianiapraca.pl Opiekunka na wakacje www.krakowopiekunka.pl Szukając niani – sprecyzuj swoje oczekiwania www.opiekunkadodzieckakrakow.pl Opiekunka do dziecka, babcia czy przedszkole? www.opiekunkadodzieckapoznan.pl Niania z zamieszkaniem we Wrocławiu www.opiekunkiwroclaw.pl Chcesz wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim? www.opiekunkalodz.pl Jak wybrać odpowiednią opiekunkę www.opiekunkalublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala8852
A mnie wciągają gry. Ostatnio znalazłam http://pl.islandoom.com/ i planujemy w weekend ją przetestować z mężem. Myślę, że będzie to fajnie spędzony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×