Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta samaaaa

Jak spędzicie nadchodzący weekend?

Polecane posty

Gość kobieta samaaaa

ja chyba się wybiorę nad jeziorko....sama:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogoda będzie brzydka, załamanie po ładnych ostatnich dniach. Więc pozostaje tylko multimedialna rozrywka, filmy i konsola. I tak minie to smutne życie i nim człowiek się obejrzy przyjdzie umierać. I wtedy pytanie: "Już? Tak szybko?". A Śmierć powie: "Przy grach czas leci szybko". A ja na to: "Jeszcze chwilkę skończę tylko level.".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja do pracy idę, cholera. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sobotę jestem umówiona na sniadanie ze znajomymi, potem muszę pomóc rodzicom w załatwieniu spraw domowych, potem pewnie poczytam. A w niedzielę miałam iść z koleżanka na spacer, ale ma padać więc pewnie pójdę do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja będę balowal, cały parkiet mój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak ja, może na tej samej imprezie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz spotkanie z dziewczyną, która nie lubi komedii romantycznych? Albo spotykasz się z przyjaciółmi i chcesz oglądnąć jakiś interesujący, trzymający w napięciu film z ciekawą fabułą film. Mam dwie propozycję, które idealnie pasują na tą właśnie okazję. Pierwszym z nich jest „Uprowadzona 2”. Film „Uprowadzona 1” zna prawie każdy pasjonat kina. Krótką przypomnę, ojciec ratuje życie córce, która została uprowadzona przez mafią. Druga część jest kontynuacją przygód. Premiera kinowa była w 2012 roku. Reżyserem filmu jest Olivier Megaton. W rolach głównych wystąpili Liam Neeson, Maggie Grace oraz Famke Janssen. Streszczę krótko film. Podczas wakacji w Stambule Bryan Millis z żoną zostają uprowadzeni. Porywaczami kieruje ojciec chłopaka, który został zamordowany przez agenta. Płytę można zamówić z tej strony - http://www.cozacena.pl/film-monolith-video-uprowadzona-2,38915. Drugim filmem, który z całego serca polecam, jest „Bliski wróg” - http://www.cozacena.pl/film-monolith-video-uprowadzona-2,38915. Przedstawione są losy Henry-ego, byego komandosa Navy SEAL, który po zakończeniu służby podjął się pracy blisko granicy amerykańsko – kanadyjskiej. Nagle w progach jego domu pojawia się nieoczekiwany gość z zamiarem zemsty. Ta dziwna i niebezpieczna sytuacja ulega radykalnej zmianie. Dwaj śmiertelni wrogowie zostają zmuszeni do odnalezienia zaginionej przesyłki, która zawiera narkotyki. Stają się zakładnikami bezwzględnego gangu pod dowództwem szalonego i nieobliczalnego Xandera (Jean-Claude Van Damme). Muszą połączyć siły, aby przetrwać. Dwie ciekawe propozycje firmowe, koniecznie muszą wzbogacić Waszą kolekcję płyt. Moje egzemplarze zamawiałam z portalu www.cozacena.pl. To strona bardzo uczciwa. Rzeczy są wysyłane w terminie i nie ma żadnych problemów z płatnościami. Jeszcze raz polecam ten model i portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×