Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak spodobać się mężczyźnie

Polecane posty

Gość gość

podoba mi się bardzo taki jeden facet, ale nie zwraca na mnie uwagi jak mu się spodobać? doradźcie noszę obcisłe dżinsy, spódniczki, obcasy, obcisłe bluzki, mam super talię , dosyć płaski brzuch i zgrabne nogi, ale twarz taka sobie, okulary, w których mi ładnie no ale jednak... mam nową ładną fryzurę,muszę tylko jeszcze wybielić zęby co jeszcze mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam takiego na ktorym by mi zalezalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzęsy u kosmetyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohlland to jest pyszne
tylko pustaki nosza doczepione na kleju firanki. porzadne rzesy mam na pusi. naturelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zamiast prób podobania się wyglądem po prostu ubieraj się konserwatywnie i do niego zagadaj, ja osobiście nie zwracam uwagi na kobiety które widze że strasznie próbują się podobać a pusto w głowie, ale mam już ponad 30 lat, nie wiem ile ty i ile on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obcisłe dżinsy - które wrzynają sie w psioche i w rów , spódniczki, - spod których widać przezroczyste majtki i .....wiadomo co obcasy, - strach z tobą iść, żebyś kulasów nie połamała - obcisłe bluzki, - z plamami od mokrych sutków - mam super talię , dosyć płaski brzuch - w nocy nie widać i zgrabne nogi, - nie ważne, bo i tak idą na bok x x jestes po prostu aseksualnie wyzywająca. Poszukaj sobie karka - ten cie doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety narzekają że faceci lecą na nie jak na mięso a same z siebie to mięso robią aby się "podobać", pustaki z wiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×