Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielonaonaona

Jak to mozliwe?

Polecane posty

Gość zielonaonaona

Przed ciaza miałam jedrne posladki wystajaca pupcie, jedry brzuszek. Zaraz po ciazy diametralna roznica. Obwisła wewnetrzna czesc ud obwisłe posladki z celulitem. kobietki co mam robic aby wroci do stanu poprzedniego. I jak to mozliwe ze wystarczyłą jedna ciaza zeby moja ciało tak drastycznie sie zmieniło? :(Jestem załamana jak patrze w lustro kiedys lubiałam podziwiac swoje ciało teraz mam obrzydzenie jak na ie patrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co rozpaczać - większość kobiet po porodzie ma problem z powrotem do swych poprzednich kształtów.Kosmetyki stosowane w czasie ciąży nie załatwiają wszystkiego, ponieważ generalnie w tym okresie zażywamy znacznie mniej ruchu, prawda? Karmiąc dziecko piersią spadnie ci waga. Zresztą nawet jeśli dziecko będzie "butelkowcem" to codzienna krzątanina przy nim i innych obowiązkach domowych nie da ci czasu na podjadanie, więc schudniesz.Póki pogoda sprzyja wychodź z dzieckiem an długie spacery - ono się wyśpi, dotleni, nałapie jeszcze B3, a ty będziesz miała namiastkę aktywności fizycznej :) Jeżeli chodzi jędrność ciała - cóż, próbuj balsamami, naprzemiennymi prysznicami (chłodne i ciepłe, zawsze kończ chłodnym), unikaj kąpieli i sauny, pij dużo wody. Jeżeli w tym całym zamieszaniu znajdziesz czas na chwilę dla siebie to wykorzystaj ją na ćwiczenia. Pewnie cię nie pocieszę - wprawdzie ze szpitala wyszłam już w normalnych dżinsach, ale fałdka z brzucha znikała mi strasznie powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na brzuch - najlepiej brzuszki (ale nie do pełnego wyprostu - musisz cały czas mieć napięte mięśnie) lub 1-2 ćw.z A6W; możesz do tego dołożyć jakieś skłony i skręty ciała, by podkreślić wcięcie na nogi i pupę - "rowerek", "nożyce" (poziome są dobre również na mięśnie brzucha), "krzesełko"(opierasz się plecami o ścianę, stopy odsuwasz od ściany i zniżasz pupę do momentu, aż "usiądziesz" na niewidzialnym krześle - każdego dnia spróbuj wytrzymać trochę dłużej), jazda na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest też modna obecnie gimnastyka połączona z tańcem w rytm najczęściej latynoamerykańskiej muzyki, ale nie mogę sobie przypomnieć jak to się nazywa - w necie krąży sporo filmików z prostymi układami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z piersiami po porodach?wygladaja jak flaki,niedosyć ze malę były przez to teraz pozostała sama skóra pamiątak po piersiach jak temu zaradzic jestem w depresji,nie czuję się kobieta w pełni jestem szczupla ale wyglądam jak facet bo nie mam w ogóle biostu jak na kobietę przystało czy sa na to jakieś leki,mascie,kremy w miarę skuteczne nie oczekuję cudow ale żeby powróciły do pierwotnego stanu a były wielkości 1-2 prosze pomuszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już większy problem. Moje też mają inny kształt i są nieco mniejsze - mąż dzielnie to zniósł :P Poważniej. Smaruję codziennie dekolt i biust balsamem, by nawilżyć i ujędrnić skórę (w tym miejscu szybko wysycha i wiotczeje, staje się obwisła - jest przecież dodatkowo obciążona piersiami).Piersi w dużej mierze są zbudowane z tkanki tłuszczowej (nic nie poradzisz na jej ilość) i częściowo z mięśni, które możesz ćwiczyć: - dłonie oprzyj o siebie (muszą się stykać na całej powierzchni) na wysokości piersi, łokcie wystaw na zewnątrz i mocno naciskaj jedną ręką na drugą (takie przepychanki) - wytrzymaj tak np.licząc do 10 i zrób przerwę - dłonie na wysokości piersi, łokcie na zewnątrz, zahacz o siebie palce i tym razem ciągnij ręce w przeciwne strony (na zewnątrz), znowu policz np.do 10 i zrób krótką przerwę Powtarzaj te dwa ćw naprzemiennie codziennie (np.po 10 serii). Przy okazji pomagają wyrzeźbić ramiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego kup porządny stanik , najlepiej bardotkę - ładnie zbiera cały biust i podnosi do góry.Odpuść targ - wejdź do jakiegoś dobrego sklepu z bielizną, by sprzedawczyni pomogła dobrać odpowiedni biustonosz (ponad połowa Polek nosi źle dobrane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×