Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dori30

Jak wzbudzic w mezu zazdrosc?

Polecane posty

Stracilam seksapil ! Jestem 5 lat mezatka. Kocham meza ze wzajemnoscia. Mamy dwoje dzieci. Wszytsko jest ok, ale chcialabym zeby choc troche moj maz okazal zazdrosc. Taka malenka, ktora podbudowalaby mnie. Nie okazuje! A dlaczego? Bo nie ma ani ksztyny powodu! Ani nawet nie ma takiej sytuacji w ktorej moglby okazac! Ja zachowuje sie tak taktownie i taka jestem grzeczna, ze az mnie to przeraza! Nawet gadam jakies moraly nie wiem po co! Nie interesuja mnie inni faceci! Czy to normale? Ja nawet nie zauwazam facetow jako facetow. Moje zachowanie chyba krzyczy - \" Jestem mezatka z dziecmi , nawet nie zwracajcie na mnie uwagi!\" Kiedys... az nie do wiary - bylam adorowana na kazdym kroku! Mialam 5 facetow na raz (tak dla jaj) A ! Wiele sie dzialo. Teraz jestem taka ulozona, ze tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odszczel sie i wyglądaj jak milion dolarów i idż z mężem gdzies na jakąś impreze, potańcówe jak zobaczy wzrok innych facetów na tobie na pewno bedzie zazdrosny a do tego dumny z ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesnsy to moja druga skora! :) Zle sie czuje w innych ciuchach. Ale chyba czas zmienic to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjsls
kup kwiaty, najlepiej róże, jak mąż spyta od kogo, powiesz to juz zależy jak wyczujesz sytuację, albo prawdę, ale on będzie miał wątpliwość, albo, że od znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dobre biedroneczko:) Nie chcialabym, zeby zaczol podejrzewac , ze kogos mam. To ma byc tylko cos delikatmego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci są wzrokowcami - on musi widzieć żeby hormony w nim zaszalały, flirtuj... cóż, lepiej nie wyjść z wprawy na wszelki wypadek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie być ułożoną żoną, to daje poczucie bezpieczeństwa = miły domek ale ale... trzeba też być mądrym i podsycać ŻAR!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumikukukuryku
jak rozmawiasz przez tel.nawet z mamą ściszaj głos,wychodź do innego pokoju,kasuj wiadomości przych.i wych oraz połoączenia,noś tel.przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpij z telefonem, sprawdzaj w nocy skrzynkę, czasem rozmawiaj w nocy w toalecie, udawając przez mężem że masz rozwolnienie łups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolomotywa
zacznij się ostro stroić- na pewno zauważy i da mu do myślenia : ) idz do fryzjera, kosmetyczka, sukienka, fajny ciuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga73
Kobieto ale masz pomysł he he najgorsze co może byc to zazdrosny mąż.Jestem mężatką z długimmmmmmm stażem mój mąż od 2 lat nie jest w końcu zazdrosny uf może już wie że mnie mniał nigdy powodów może mu się znudziło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki.......
kochana,ty sie tylko ciesz,wiem co mowie,bo mialam takiego meza,rozeszlismy sie...ale ta jego cecha to byl skarb,teraz mam takiego zazdrosnika-ktory wlasnie dlatego ze maz nie byl,zwrocil moja uwage,myslalam ze to jest to,ze zazdrosny,ze kocha...a ta kanalia psychopatyczna wszedzie weszy zdrade,to najwiekszy koszmar na jaki mozna trafic.Ciesz sie ze masz spokoj,jestes poukladana,a rodzina szczesliwa i nie szukaj szalenstw na sile,bo maz moze to odczytac mylnie,ze ty sie juz nim znudzilas i zamiast zaczac byc zazdrosnym,gdy zobaczy ze patrzysz na innych facetow,poprostu zacznie zyc swoim zyciem i oleje wasz zwiazek,nie wywoluj wilka z lasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×