Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania_Frania_niania

Jaki prezent na 30 urodziny od rodzica.

Polecane posty

Gość Ania_Frania_niania

Cześć, drodzy forumowicze, pomocy poszukuje pomysłu na prezent na 30 urodziny dla mężczyzny od rodziców. Taki bardziej wiecie, pamiątkowy, jak zegarek, spinki do koszuli czy coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup dziecku działkę na Mazurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry samochod, to byla by niespodzianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolala
A może aparat fotograficzny? Ja nie wyobrażam sobie wakacji bez swojego Panasonica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stawiałabym na aparat jeśli nie masz. Dobry kompakt to jednak przydatna sprawa. Podobnie jak koleżanka używam Panasonica i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mu miejsce na wczasach dla singli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zastanawialiście się nad czymś do ubrania? Z doświadczenia wiemy, że praktyczne prezenty to strzał w dziesiątkę! Obdarowana nimi osoba często z nich korzysta, zatem nie leżą one w przysłowiowej „szafie”. Elegancka koszula, a może bardziej casualowa marynarka to doskonały pomysł dla każdego 30latka. W tym momencie musimy się polecić, ale obiecujemy, że mamy do tego podstawy! :) Jesteśmy Ombre i o męskiej modzie wiemy WSZYSTKO. Sprawdźcie nas tu -> www.Ombre.pl W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prędki
Dla dorosłego faceta fajnym pomysłem jest zegarek jakiś elegancki ;) polecam sprawdzić sklep e-zegarki.pl :) duży wybór bardzo fajnych, eleganckich zegarków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radio samochodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszkahejhop
Zegarek to fajny pomysł- zawsze się przyda ;) Jednak nie wiem, czy facet nie ucieszyłby się z jakiegoś sprzętu, zależy czego potrzebuje. Ja np kupowałam bratu na 30stkę taką porządną wieżę z panasonica- składaliśmy się na prezent grupą znajomych, ale był to strzał w dziesiątkę. Wato pomyśleć, posprawdzać, bo taki użyteczny prezent najbardziej cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak to zwykle na kafe,zaraz reklama szeptana, tym razem panasonic. Tylko ze takie glupie reklamowanie sie przynosi tu odwrotny skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×