Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki seksualnej lubią faceci

Polecane posty

Gość gość

Cześć dojrzałe dziewczyny. Mierząc się zapewne z waszą krytyką będę wrzucałem zgodnie z prawdą jakie elementy seksualnej mnie jako 35 letniego faceta najbardziej kręcą. Na początek 5 sytuacji: 1. Zrobienie loda z finałem na twarzy. Nic tak mnie nie podnieca jak fakt, że wiem ,że w tym momencie kobieta jest cała moja. Ciągnięcie jej za włosy tylko wzmaga podniecenie. 2. Szybki sex od tyłu bez zbędnych czułości. Dopadam Cię, kiedy w miniówce robisz pranie i robię to szybko i mocno nie zważając na Twój sprzeciw. 3. Sex analny. Pozwala wejść na większy stopień doświadczenia. Uwielbiam Twój grymas bulu na Twarzy. 4. Sex podczas imprezy ze znajomymi, pod kocem, dyskretnie na kanapie przy wszystkich lub w toalecie czy na balkonie. 5. Seks kiedy masz na sobie pończochy i seksowną bieliznę,szpilki. Uwielbiam to. To na rade kilka rzeczy, które na mnie dIałaja w 100%. A wy co o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robie loda swojemu facetowi. Pozwalam mu kończyć gdzie chce. Widzę, że to uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze krowa która dużo muuczy mało mleka daje ,ja to mogę tylko z tajemniczym nie z paplą męską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męskie paple są tak samo beznadziejni jak to coś co się podszywa pod tą tępą sukę która ci się zwierza co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nikt nie wie kto pisze normalnie bym takich rzeczy nie mówił, ale tu wygasa się co mi się podoba. Nie mowie tego nawet swojej partnerce, ale może któraś z was z tego skorzysta i kogoś moze uszczęśliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
splyn kajakiem na inny dzial!! i to szybciutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×