Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona_49

Jakie hobby, pasje

Polecane posty

Gość fiona_49

Moje pytanie jak w temacie. Mam 50 lat, trochę wolnego czasu (jeszcze pracuje) i nie wiem co ze sobą zrobić. Jestem po rozwodzie, dorosłe dzieci, ble, ble ble. Właśnie zaczęłam urlop. Oczywiście jako solo. I co teraz, baaaa, co na jesień? Może są tu jakieś kobitki, które mają ten sam dylemat. Jestem z Wawy, więc może jakieś spotkanie, jakiś spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest wiele organizacji w
ktorych mozesz dzialac spolecznie, poznasz wielu fajnych ludi i bedziesz robic cos pozytecznego. Poza tym np kurs jezykow -zawsze sie przyda. takze joga, gimnastyka.ja jeszce zrobilam sobie kurs florystyki i decoupage - na wlasne potzreby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia 66666
Ja jestem już po 50-tce. Sama. Dziecko dorosłe, za granicą. Pracuję. W czasie wolnym czytam, siedzę przy kompie :), chodzę na długie spacery, na basen, na siłownię, spotykam się ze znajomymi. Urlopy spędzam przeważnie w górach (sama lub z koleżanką), czasem wyjeżdżam w różne interesujące miejsca w Polsce. Nigdy się nie nudzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_49
Ja zrobiła kurs masażu. Oczywiście tak dla własnej przyjemności. Teraz planuję kurs tańca dla singli. Tylko nie wiem czy się nie ośmieszę? W tym wieku? chociaż nie odczuwam że to już pół wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_49
paniusia 66666 Ja nigdy nie byłam nigdzie sama. Nie było Ci głupio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia 66666
Nie, czułam się całkiem fajnie. Ja lubię pobyć czasem sama ze sobą. A poza tym świat jest pełen sympatycznych ludzi, wszędzie można miło z kimsśpogadać przez chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_49
Sama nie wiem co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele starszych od ciebie
chodzi na kursy tanca dla singli. nie widze problemu. Rob, co lubisz.Sa tez w wiekszych miastach organizpowane wycieczki - spacery - sprawdz w necie,czy nie ma czegos takiego kolo ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele starszych od ciebie
ja na emeryturze robie kurs jezykowy, jestem najstarsza w grupie, co mnie nawet bawi,bo wkolo na ogol studenci, ale jest bardzo miło, no i pozytecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KolekcjonowanieToPasja
Może ktoś stwierdzi że jestem nudna i staroświecka ale ja lubię kolekcjonować różne rzeczy np. monety, a najbardziej znaczki, szukam po sklepach kolekcjonerskich, na rynkach, mi się to podoba. Jeżeli ktoś ma podobne zainteresowania to proszę przeczytać o tym artykuł http://jestemsloikiem.pl/2017/02/16/skup-znaczkow-i-nietypowe-hobby/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzatanie i sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam trochę oryginalne a mianowicie od dawien dawna kolekcjonuję różnego rodzaju nasiona. Teraz jestem na etapie zbierania nasion marihuany. To naprawdę ciekawe zajęcie i pasjonujące tym bardziej, że o takie nasiona nie jest wcale trudno. Na necie pełno sklepów, które tym handlują np. nasionamari mój top 1 ze względu na ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wino i sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, to już ją wolę kobiety. Takie idealnie skrojone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supernata
Ja jestem po 40. i jaram się polską muzyką. Ostatnio znalazłam fajny kawałek... o dorosłym życiu i pogoni za obowiązkami, sprawił że przemyślałam parę spraw, może u Was też tak zadziała;) https://www.youtube.com/watch?v=I0YSX0KkbYo PabloZ - "Wczoraj było inaczej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mieszczę się dokładnie w połowie dedykacji :-) Wtedy wszystko było inne, wakacje na podwórku od rana do wieczora, nikt nie nudził się, był trzepak, "podchody", "chowany" "wywołuję, wywołuję wielka wojnę światową". Dziewczyny pamiętacie sekrety czyli schowane kwiaty, szkiełka kamyki a jak ktoś miał szczęście koraliki, przykryte większym kawałkiem szkła i przysypane piaskiem. Coraz częściej tęsknię za tamtymi czasami, za smakiem kompotów albo domowej roboty ptysia. Wspomnienia ... dobrze że tych nie da się odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:53 stare pryki tęsknią za czasem który minął i żyją wspomnieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że nie jestem jedyna, która jara się kolekcją nasion. Na nasiona marihuany przerzuciłam się dopiero niedawno odkąd dowiedziałam się o istnieniu sklepu nasionamari gdzie po taniości można je kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.07.18 Ze wspomnieniami jest tak jak z wiedzą. Nikt ich nie odbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.54 chyba nie powiesz ze mlody duchem starszy czlowiek zyje wspomnieniami, jesli tak to jest stafy duchem :-D Mentalny dziad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie powiem, ale napiszę czytaj ze zrozumieniem. To chyba nie jest nieosiągalne, szczególnie dla człowieka młodego duchem lub ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją pasją jest latanie ;) Jak tylko mam czas to jeżdzę do Mirosławic do SpeedFly na loty w tunelu aerodynamicznym ;) Pasją zaraziłam już koleżankę i narzeczonego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×