Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzesobie

Jakie macie marzenia?

Polecane posty

Gość marzesobie

Jakie macie marzenia? Jakie udało Wam się spełnić? Czy nie jest tak ze spełniane marzenie przestaje cieszyć, a marzenie o czymś dodaje Wam skrzydeł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim marzeniem jest stworzenie rodziny moim dzieciom :( Jestem po rozwodzie,eks wogóle nie interesuje sie dziećmi,obecnie jestem w związku,mieszkamy razem ale rodziny z tego nie bedzie,coraz częściej myślę o tym żeby się rozstać Tak bardzo bym chciała żeby ktoś pokochał mnie i moje dzieci,żebyśmy byli dla kogoś ważni,żeby ktoś sie o nas troszczył i martwił,żeby mnie rozumiał i wspierał,żeby moje dzieci mogły poczuć jak to jest mieć ojca :(:(:(:(:( Niestety w tym związku nie mogę na to liczyć tylko brakuje odwagi żeby to zakończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaleźć miłość, zwiedzić jak najwięcej świata...to na razie chyba tyle choć pewnie po dłuższym namyśle byłoby tego trochę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje marzenia... kurczę, mam może ze trzy i choć nie są wielkie ani wstydliwe, to nie mam odwagi nazwać ich tu wprost :-( A tak bardzo bym chciała aby się spełniły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja mala dzintara
a wykonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje marzenia: -byc zdrowa i silna - dbam jak moge o to - realizowac sie, podrozowac, rozkrecic firme - to robie - miec przynajmniej jedna nieruchomosc, a najlepiej dom z ogrodem -na wlasnosc -taka cecha mojego zodiaku -byc z kims z kim stowrze rodzine i relacje-to jest niedoscignione marzenie- bo malo zalezy ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzesobie
aga_2710 masz piękne marzenie. Moje dzieci mają rodzinę, a czasem mam wrażenie, że tego nie doceniają, pewnie i ja nie doceniam. Ja chciałabym przeprowadzić się na rok do jakiegoś anglojęzycznego kraju, najchętniej do Nowej Zelandii, żeby moje dzieci nauczyły się języka, a ja poprawiła swoje umiejętności. Chciałabym nie spłacić kredyty i wyremontować dom. Kupić działkę w Tatrach. Chciałabym żeby moi synowie wyrośli na dobrych ludzi. Chcę mieć jeszcze córkę. A największe - osobiste - napisać książkę :) Dużo tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuta stenka--ideał kobiecej
wyjechać z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzesobie
Tryggon. Dlaczego mało od Ciebie zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyz analizujac moje zycie, sadze ze nie jest mi to przeznaczone, singielstwo , czasami jakis romans i tyle. a lata leca, i juz nie ma tylu szans - na stworzenie zwiazku i rodziny. powoli godze sie z tym, choc o tym marze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby moja kobieta szczęśliwie zakończyła swój związek z sadystą z jakim wzięła ślub,aby w końcu zaczęła sie uśmiechać jak kiedyś,aby zaczęła snuc plany co do nas,nawet poniekąd zmusiła mnie do bycia z nią-tak mocno jej pragnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłolubna30
Mieć tyle pieniędzy aby swobodnie życ od 1wszego do ostatniego, nie więcej. Miec pracę w której nie będą mnie gnoić. Aby ktoś mnie prawdziwie pokochal. Może maż- na nowo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, jezli Twoj zwiazek nie zapewnia Tobie i Twoim dzieciom tego co bys chciala to zakończ go, bo to bez sensu. Moze poznasz kogoś kto zechce z Wami stworzyć prawdziwą rodzine, czego bardzo Ci zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiroZ
Moja droga do spełnienia marzeń. Do celu dzień po dniu. Może kogoś zainspiruję :) rok2014,blogspot,com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30tkaplus
Marzę, aby spotkać mężczyznę, z którym założę swoją rodzinę. Gdybym się w nim zakochała to byłoby już w ogóle jak w niebie. O zakupie 2 mieszkania nad morzem, bo pierwsze jest dla rodziców na okres wakacyjny i jako ew. urlopowa odskocznia dla mnie. O rozwinięciu mojej firmy, bym nie musiała już osobiście spotykać się z kontrahentami. O zdrowej nodze bez żeliwa w środku. I żeby moja twarz jak najdłużej zachowała pogodę ducha, a ciało kondycję. Nic oryginalnego. Co do spełnionych marzeń to mam już swoje mieszkanie, mam wymarzoną sylwetkę, mam swoją firmę i udało mi się spotkać mężczyznę, który był na tamten dzień uosobieniem moich marzeń o tym jedynym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marze o pieknym domku poza miastem, przymierzam się szczerze, żeby osiągnąć cel postawienia go sobie tutaj www.dzialki-szczecin.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo mam marzeń bo mam już 30 lat a jeszcze niczego w życiu nie osiągnęłam, tak więc marzę o: wynajęciu mieszkania i wyprowadzce z domu rodzinnego, fajnej bezstresowej pracy, braku problemów finansowych, żebym sobie szła na zakupy i nie musiała liczyć pieniędzy czy mi starczy, marzę o wyjściu za mąż bo wciąż jestem panną, i żeby moi rodzice byli zdrowi i sprawni do późnej starości i dożyli do emerytury bo bardzo na nią czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam udaną rodzinę ale trochę nam ciasno, więc marzy mi się domek - raczej nie spełni się mieliśmy kupić większy samochód ale mąż ma trudną sytuację w pracy i nie możemy sobie teraz na to pozwolić .... chciałabym pojeździć po świecie i nie martwić się o kase, mieć też lepszą pracę, obecna mnie mega stresuje .... ogarnął mnie pesymizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Chciałabym być z mężczyzną w którym się obecnie kocham. 2. Kupno kawalerki (jeśli zostanę starą panną) lub wyposażenie mieszkania z panem z punktu pierwszego ;) 3. Rozwijać moje talenty do granic możliwości. 4. Odwiedzić piękne miejsca na ziemi z mojej "małej listy" 5. Aha, zostać mamą - dwóch synków i jednej córeczki. 6. I wiele innych Wiadomo zdrowie i szczęście dla mojej rodziny... i dla mnie ;) W ogóle wiele z nas ma podobne marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-byc z mezczynzna mojego zycia z ktorym jestem juz 6 lat do konca zycia -by nasza corcia i my oraz moj tato byli zdrowi -by zawsze miedzy nami byla zgoda,milosc i zdrowie -by nam nie zabraklo pieniazkow na minimalne potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieć szczęśliwą rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nawiasem mówiąc uważacie że marzenia się spełniają? Ja myślę że spełniają się tylko te, do których dążymy całym sercem, i choćby nie wiem co, nie poddawać się. Trzeba być upartym i dążyć do celu. Ja marzę żeby moje dzieci były zdrowe i bezpieczne, żeby spełniły się ich marzenia, żeby oni mieli szczęśliwe rodziny to jest dla mnie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dessperadoss
Moje marzenie? Mieć własną firmę i nie pracować na umowie śmieciowej tak jak do tej pory. I robię wszystko, żeby to marzenie spełnić. Pomysł mam i wiem, że jest świetny, nowatorski. Pieniędzy trochę mam. Ale wiem, że i tak na początku bedzie ciężko z finansami. Dlatego myślę, by skorzystać z pomocy w prowadzeniu księgowości ;) ten program słyszałam, że jest dobry http://infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace . dopóki nie spróbuję to nie będę wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Marzeń małych mam kilka. Duże natomiast tylko jedno: mieć szczęśliwą rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobnie jak Magda 2 choć juz trochę późno na takie plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
W temacie na szczęście ;) nie było o"planach". Ja cały czas myślę, że za rogiem "ktoś/coś" miłego mnie jeszcze czaka. Być może to głupie, ale bez marzeń świat byłby szary, więc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×