Odpowiedz na ten temat

Jakie miasto na romantyczny weekend

• czakirkaa 2009.08.19 [14:54]
    Gdzie byście zaprały swoich mężów na romantyczny weekend, w Polsce oczywiście. Macie jakieś ulubione miejsca? chce żeby było co robić, ale też żebyśmy mogli odpocząćusmiech.gif
  • tylko i wylacznie 2009.08.19 [19:04]
    Wrocław usmiech.gif jest piekny.
  • dlaczego w Polsce 2009.08.19 [19:05]
    gdybym miała jechać do wrocławia, wolałabym Pragę-romantyczniejsza usmiech.gif
  • widia 2009.08.19 [19:08]
    a z której części polski zamierzasz wyruszyć?dla mnie bardzo podoba się np Praga Ale jeśli do tej pragi masz jechać przykładowo z mazur to lepiej moze jakieś miasteczko nad morzemusmiech.gif
  • KasiaPrykasinska 2009.08.20 [12:26]
    Wrocław jest super to prawda, ale chyba poleciłabym Ci bardziej Toruń...przepiękny, super starówka, dużo się dzieje i jest przyjemny klimacik, baza noclegowa jest bardzo przyzwoita, ostatnio nawet Postawili Etap Hotel na Popiełuszki, więc jest tanio i wygodnie. Więc moja rada TORUŃusmiech.gif
  • Kudowa Zdrój 2009.08.21 [12:10]

• butterfly_3 2011.08.05 [10:15]
    Wznowię temat bo sama byłam niedawno na kilku takich romantycznych weekendowych wyjazdach i chciałabym się podzielić wrażeniami. Wrocław z pewnością to dobry wybór, do tego dodam - Krynicę (przepiękna usmiech.gif , lubuskie i szczególnie okolice Zielonej Góry oraz Mazury i okolice Szczytna usmiech.gif
  • Hawa2000 2011.08.05 [19:02]
    Krakow lub Kzimierz

• malagenia 2011.10.13 [14:50]
    Nadmorskie miejscowości są bardzo romantyczne, szczególnie poza sezonem. Ja najbardziej lubię Jastrzębią Górę, można się tam zatrzymać w hotelu Primavera SPA i skorzystać z zabiegów, których jest tam naprawdę sporo. Na pewno dzięki temu się wypocznie, a przy okazji również trochę poprawi swoją urodę oczko.gif
  • Arszenika* 2011.10.13 [14:52]
    Paryżewo, Budapeszt albo Praga
    A z polskich to albo Kraków albo Wrocek.
  • i na dupę też 2011.10.13 [21:46]
    tylko nie Łódź
  • i na dupę też 2011.10.13 [21:48]
    to mąz powinien cie zabrać a nie ty męża, On pewnie by wolał piwko w domku lub z kolesiami w pubie ale ty wymyslasz romantyzma, czy on tego chce wogóle?
  • oli32 2011.10.13 [21:55]
    a ja polecam Karpacz--->hotel NovaSki i te pakiety

http://www.nowa-ski.pl/pl/pakiety_pobytowe/pi d/6686

http://www.nowa-ski.pl/pl/pakiety_pobytowe/pi d/6692

byłam na "Dotyk Słońca" i bylo cudowni!!!
    mozna sie zatracic .... usmiech.gif
  • pho-ney 2011.10.14 [10:28]
    Bieszczady !!!!!!!
    Spokój, cisza, czyste powietrze, intymność, natura i przy ładnej pogodzie najpiękniejsze nocne niebo !
  • ja również 2011.11.11 [19:41]
    Mieszkamy we wro, i rok temu pojechaliśmy na długi weekend listopadowy do Torunia. Zakochaliśmy się w tym mieście. Było pięknie, magicznie usmiech.gif
    Hotele tanie, knajpy tanie, miejsce piękne. Polecam!
  • gość 2015.07.06 [19:18]
    Chce zabrac dziewczyne na weekend 4 dni.
    Mysle o wrocławiu, ewnetualnie co tam jeszcze mozna zobaczyc w okolicach ? bo 4 dni to chyba za długo na sam Wrocław
  • gość 2015.07.06 [22:23]
    Trójmiasto
  • lelka908 2016.01.02 [10:54]
    Może pomyśl nad Romantyczną Barceloną lub Rzymem ? z ryanair loty na https://www.fru.pl/tanie-loty/Ryanair-FR/ możesz naprawde złapac okazyjną cene biletów.
  • gość 2016.01.04 [11:25]
    Ja niestandardowo pojechałabym do Tych! Byliśmy tam w zeszłym roku na rocznicę ślubu. Jest tam Hotel Piramida polożony nad jeziorem. Mam sentyment do tego miejsca, bo spędziliśmy tam wtedy bardzo miłe chwile... Chętnie bym pojechała jeszcze raz.
  • gość 2016.03.28 [16:28]
    Mnie mój narzeczony porwał jakiś czas temu do Rzeszowa i byłam mile zaskoczona. Myślałam że to bardziej takie ponure i nudne miasto a jest tam i gdzie się wybawić i co pozwiedzać. Ale to co było najlepsze to hotel Fryderyk w którym mieliśmy piękny apartament i śniadanie do łóżka. Wcześniej wieczorem jedliśmy kolację w ich restauracji i też było bardzo nastrojowo. Szkoda nie zdążyliśmy już pójść do Filharmonii która jest po drugiej stronie ulicy.
  • gość 2016.03.28 [16:32]
    Namysłów bo to miasto powiatowe
  • tyna421 2016.05.30 [13:39]
    Myślę, że Malbork, my z żoną często tam jeździmy. Zamek po zmroku wygląda pięknie! Posilać się możecie w Karczmie Zamczysko - sprawdzona przeze mnie restauracja oczko.gif Bardzo dobrze karmią, polecić mogę damę dworu usmiech.gif
  • gość 2016.06.04 [00:17]
    Wenecja i Paryz.
    A w Polsce? Mhmmm. Krakow latem, zima Zakopane.
  • maa_ja 2016.06.04 [20:39]
    ja raczej wybrałabym jakieś miasteczko nad morzemusmiech.gif
  • Mariola_z_M 2016.06.05 [14:37]
    Miasteczko Śląskie ewentualnie Bytom bądź Swiętochłowice
  • gość 2016.07.26 [20:20]
    Polecam hotel Gorzelanny. Mieści się w Pokrzywnej. Niedaleko jest super park rozrywki rosenau. Poszukaj w googlach. Genialne miejsce.
  • gość 2016.12.28 [13:08]
    Hotel Imperiall jest bardzo ciekawy, jeżeli chodzi o organizację pobytu nad morzem. Czyściutka plaża tuż obok kompleksu. Masz możliwość spędzania czasu wolnego nie tylko w standardowym pokoju hotelowym, ale także w apartamencie w domku. Z dziećmi wychodzi wyjazd idealny, bo masz plac zabaw, animację aktywności dla najmłodszych. Dla dorosłych SPA, szlak wycieczek rowerowych i pieszych. W tym roku wybudowali super basen kryty ze zjeżdżalnią i strefą dla dzieci. Jedzenie świetne. Obiekt jest bardzo zabezpieczony. Całodobowy monitoring, widoczni ochroniarze. Pierwszy raz miałem kontakt z hotelem dwa lata temu. Uczestniczyłem w jubileuszu firmowym. Od tamtej pory jestem dwa razy do roku.
  • gość 2016.12.28 [13:13]
    Jestem wdowcem na emeryturze. W tym roku wyjeżdżam do hotelu Imperiall (Ustronie Morskie), aby spędzić okres świąteczny (wcześniej już raz byłem). Hotel jest bardzo dobrze przygotowany na obsługę świąteczną. Zalety pobytu to moim zdaniem wigilia w stylu staropolskim, gotowanie na żywo przez mistrza kuchni, ognisko integracyjne dla gości, dostęp do basenu, boiska, strefy aktywności fizycznej. W hotelu korzystam również zwyczajowo z terapii tlenowej (specjalna komora do dyspozycji) i z masażu gorącymi kamieniami (coś pięknego). Nie obciążam rodziny na święta, bo wiem, że chcą się bawić w swoim gronie. Znalazłem alternatywy sposób spędzania świąt i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam.
  • gość 2016.12.28 [14:02]
    dzięki że napisałeś!
    Nie lubię wdowców na emeryturze, dlatego tego hotelu będę unikać
  • pikona 2016.12.28 [19:14]
    Szklarska Poręba oczko.gif zarezerwowaliśmy sobie fajny apartament na bookaparcie i było naprawdę miło i romantycznie
  • gość 2017.05.31 [12:13]
    A może Krynica Zdrój? Polecam sprawdzić apartament Krynica Zdrój http://www.apartamentkrynica.com.pl/ . Idealne miejsce na romantyczny wyjazd, piękna okolica usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...