Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czakirkaa

Jakie miasto na romantyczny weekend

Polecane posty

Gość czakirkaa

Gdzie byście zaprały swoich mężów na romantyczny weekend, w Polsce oczywiście. Macie jakieś ulubione miejsca? chce żeby było co robić, ale też żebyśmy mogli odpocząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wylacznie
Wrocław :) jest piekny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego w Polsce
gdybym miała jechać do wrocławia, wolałabym Pragę-romantyczniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widia
a z której części polski zamierzasz wyruszyć?dla mnie bardzo podoba się np Praga Ale jeśli do tej pragi masz jechać przykładowo z mazur to lepiej moze jakieś miasteczko nad morzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaPrykasinska
Wrocław jest super to prawda, ale chyba poleciłabym Ci bardziej Toruń...przepiękny, super starówka, dużo się dzieje i jest przyjemny klimacik, baza noclegowa jest bardzo przyzwoita, ostatnio nawet Postawili Etap Hotel na Popiełuszki, więc jest tanio i wygodnie. Więc moja rada TORUŃ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kudowa Zdrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wznowię temat bo sama byłam niedawno na kilku takich romantycznych weekendowych wyjazdach i chciałabym się podzielić wrażeniami. Wrocław z pewnością to dobry wybór, do tego dodam - Krynicę (przepiękna :)), lubuskie i szczególnie okolice Zielonej Góry oraz Mazury i okolice Szczytna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Nadmorskie miejscowości są bardzo romantyczne, szczególnie poza sezonem. Ja najbardziej lubię Jastrzębią Górę, można się tam zatrzymać w hotelu Primavera SPA i skorzystać z zabiegów, których jest tam naprawdę sporo. Na pewno dzięki temu się wypocznie, a przy okazji również trochę poprawi swoją urodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i na dupę też
tylko nie Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i na dupę też
to mąz powinien cie zabrać a nie ty męża, On pewnie by wolał piwko w domku lub z kolesiami w pubie ale ty wymyslasz romantyzma, czy on tego chce wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pho-ney
Bieszczady !!!!!!! Spokój, cisza, czyste powietrze, intymność, natura i przy ładnej pogodzie najpiękniejsze nocne niebo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja również
Mieszkamy we wro, i rok temu pojechaliśmy na długi weekend listopadowy do Torunia. Zakochaliśmy się w tym mieście. Było pięknie, magicznie :) Hotele tanie, knajpy tanie, miejsce piękne. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce zabrac dziewczyne na weekend 4 dni. Mysle o wrocławiu, ewnetualnie co tam jeszcze mozna zobaczyc w okolicach ? bo 4 dni to chyba za długo na sam Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestandardowo pojechałabym do Tych! Byliśmy tam w zeszłym roku na rocznicę ślubu. Jest tam Hotel Piramida polożony nad jeziorem. Mam sentyment do tego miejsca, bo spędziliśmy tam wtedy bardzo miłe chwile... Chętnie bym pojechała jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie mój narzeczony porwał jakiś czas temu do Rzeszowa i byłam mile zaskoczona. Myślałam że to bardziej takie ponure i nudne miasto a jest tam i gdzie się wybawić i co pozwiedzać. Ale to co było najlepsze to hotel Fryderyk w którym mieliśmy piękny apartament i śniadanie do łóżka. Wcześniej wieczorem jedliśmy kolację w ich restauracji i też było bardzo nastrojowo. Szkoda nie zdążyliśmy już pójść do Filharmonii która jest po drugiej stronie ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów bo to miasto powiatowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna421
Myślę, że Malbork, my z żoną często tam jeździmy. Zamek po zmroku wygląda pięknie! Posilać się możecie w Karczmie Zamczysko - sprawdzona przeze mnie restauracja ;) Bardzo dobrze karmią, polecić mogę damę dworu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wenecja i Paryz. A w Polsce? Mhmmm. Krakow latem, zima Zakopane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola_z_M
Miasteczko Śląskie ewentualnie Bytom bądź Swiętochłowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hotel Gorzelanny. Mieści się w Pokrzywnej. Niedaleko jest super park rozrywki rosenau. Poszukaj w googlach. Genialne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Imperiall jest bardzo ciekawy, jeżeli chodzi o organizację pobytu nad morzem. Czyściutka plaża tuż obok kompleksu. Masz możliwość spędzania czasu wolnego nie tylko w standardowym pokoju hotelowym, ale także w apartamencie w domku. Z dziećmi wychodzi wyjazd idealny, bo masz plac zabaw, animację aktywności dla najmłodszych. Dla dorosłych SPA, szlak wycieczek rowerowych i pieszych. W tym roku wybudowali super basen kryty ze zjeżdżalnią i strefą dla dzieci. Jedzenie świetne. Obiekt jest bardzo zabezpieczony. Całodobowy monitoring, widoczni ochroniarze. Pierwszy raz miałem kontakt z hotelem dwa lata temu. Uczestniczyłem w jubileuszu firmowym. Od tamtej pory jestem dwa razy do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wdowcem na emeryturze. W tym roku wyjeżdżam do hotelu Imperiall (Ustronie Morskie), aby spędzić okres świąteczny (wcześniej już raz byłem). Hotel jest bardzo dobrze przygotowany na obsługę świąteczną. Zalety pobytu to moim zdaniem wigilia w stylu staropolskim, gotowanie na żywo przez mistrza kuchni, ognisko integracyjne dla gości, dostęp do basenu, boiska, strefy aktywności fizycznej. W hotelu korzystam również zwyczajowo z terapii tlenowej (specjalna komora do dyspozycji) i z masażu gorącymi kamieniami (coś pięknego). Nie obciążam rodziny na święta, bo wiem, że chcą się bawić w swoim gronie. Znalazłem alternatywy sposób spędzania świąt i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki że napisałeś! Nie lubię wdowców na emeryturze, dlatego tego hotelu będę unikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikona
Szklarska Poręba ;) zarezerwowaliśmy sobie fajny apartament na bookaparcie i było naprawdę miło i romantycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×